نتیجه‌ای یافت نشد.

معترضان فرمانداری و منزل فرماندار در میسان عراق را به آتش کشیدند

شناسه خبر: 144246 سرویس: گوناگون جمعه ۱۶ شهريور ۱۳۹۷, ۳۳ : ۰۰ : ۰۰
معترضان فرمانداری و منزل فرماندار در میسان عراق را به آتش کشیدند
منابع عراقی از به آتش کشیده شدن فرمانداری و منزل فرماندار در استان میسان عراق خبر دادند.
۵۵آنلاین :

منابع عراقی از اقدام معترضان خشمگین در سوزاندن فرمانداری میسان و منزل فرماندار خبر دادند.

این منابع اعلام کردند: بیمارستانهای استان میسان ۲۳ زخمی که در میان آنها ۶ نفر بر اثر تیراندازی زخمی شده اند، را پذیرش کرده اند.

شایان ذکر است که قبلا شفق نیوز گزارش داد: در درگیری های استان المثنی در جنوب عراق میان تظاهرات کنندگان و نیروهای امنیتی سه نفر کشته و ۵۰ نفر دیگر زخمی شدند.تظاهرات کنندگان دفاتر حزب الدعوه، فضیلت، تیار الحکمه را به آتش کشیدند. همچنین تظاهرات کنندگان خودروهای استانداری استان المثنی را به آتش کشیدند.

خبرنگار روسیاالیوم نیز از استان المثنی به نقل از شاهدان عینی و تظاهرات کنندگان و مسئولان محلی اعلام کرد: معترضان دفتر سازمان بدر به رهبری هادی العامری، مقر حزب الدعوه به رهبری نوری مالکی و حزب فضیلت به رهبری محمد الیعقوبی را به آتش کشیدند. تظاهرات کنندگان به ماشین های آتش نشانی هم اجازه ندادند که آتش را خاموش کنند و وعده دادند که دفاتر دیگر احزاب حاکم را هم به آتش خواهند کشید.

روسیاالیوم اعلام کرد: تظاهرات کنندگان تلاش کردند که ساختمان استانداری المثنی را مورد حمله قرار دهند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آقای جهانگیری به این سوالات جواب دهید

اينكه بيش از بيست ميليارد دلار ارز ٤٢٠٠ توماني را سال گذشته به افرادي داديد و آنها يا جنس وارد نكردند يا اينكه اجناس را با ارز آزاد به مردم فروختند مشكل مديريتي است يا سياسي ؟

بچه بازی را تمام کنید .

مدیران ارشد صدا و سیما بهتر است همین امشب این بچه بازی تمام کنند و علی فروغی را به کلاس اصلاح رفتار کیش شخصیت بفرستند و فروسی پور را هم توبیخ کنند اما نود را با عادل فردوسی پور ادامه دهند .

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

ویدیو: سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی!

سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی! تراکتورسازی تبریز تیمی درخشان با هواداران پرشور است. آنها چشم نواز بازی می کنند و یکی از معدود تیم های شایسته کسب جام هستند. تراکتورسازان چند هفته مانده به پایان لیگ، با یک بازی بیشتر نسبت به رقبا و یک امتیاز افزون تر در صدر قرار گرفته اند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر