نتیجه‌ای یافت نشد.

معاون وزیر صنعت: ۵۰ هزار تن میوه نوروزی از فردا در کشور توزیع می‌شود

شناسه خبر: 165414 سرویس: اقتصادی ، گوناگون جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷, ۳۰ : ۲۰ : ۰۰
معاون وزیر صنعت: ۵۰ هزار تن میوه نوروزی از فردا در کشور توزیع می‌شود
معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن، تجارت گفت: افزون بر ۵۰ هزار تن میوه شب عید از فردا (شنبه) در سراسر کشور بر اساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار استان‌ها توزیع می‌شود.
۵۵آنلاین :

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن، تجارت گفت: افزون بر ۵۰ هزار تن میوه شب عید از فردا (شنبه) در سراسر کشور بر اساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار استان‌ها توزیع می‌شود.

 عباس قبادی جمعه در جمع اعضای اتاق اصناف شهرستان اسدآباد اظهار داشت: میوه تهیه شده شامل سیب و پرتقال است که دست کم با ۱۰ تا ۱۵ درصد زیر قیمت بازار بین مصرف کنندگان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه برای تامین مایحتاج مردم هیچ مشکلی نداریم افزود: تمام کالا‌های پرمصرف و مورد نیاز کشور برای سال جدید تامین و ذخیره سازی شده است.

قبادی از طرح شفاف سازی بازار خبرداد و گفت: از سال جدید بازرسی‌ها تشدید شده و مواردی همچون نصب برچسب به روی اجناس و ارائه فاکتور به مشتری به صورت قانون درآمده و اجرای آن به شدت رصد می‌شود.

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت واگذاری امور تجارت و کسب و کار اصناف به خود این مجموعه را از سیاست‌های کلان کشوری برشمرد و اضافه کرد: در سال جدید مشارکت اصناف در مدیریت بازار افزایش می‌یابد.

وی برگزار نشدن نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا را در راستای حمایت بازاریان و کسبه دانست و گفت: ما به اصناف ایمان داریم که برای مردم دلسوزتر از ما عمل می‌کنند و در صورت لزوم با مدیریت خود بازاریان اینگونه نمایشگاه‌ها برگزار شود.

قبادی در آستانه سال نو و آغاز سفر‌های نوروزی هموطنان، از اصناف خواست با مشتری مداری و رعایت بهداشت و انصاف، خوشنامی را برای شهر و دیارشان به آرمغان آورده و موجب رونق اقتصادی منطقه خود شوند.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نگاهی بر جوسازی‌های ضد ایرانی عربستان و امارات : بازندگانی که ادعای برنده بودن دارند

سران سعودی و اندک شرکای منطقه‌ای که برای آنها باقی مانده این روزها به جوسازی رسانه‌ای علیه ایران روی آورده‌اند تا هم شکست‌های سنگین اخیر خود در منطقه را پنهان سازند و هم با ایران هراسی خدمتی به آمریکا کرده باشند.

عیاش ها به ایران نمی آیند!

شما نام این وضعیت را چه می گذارید؟ چرخیدن چرخ های اقتصاد کند شده است، دستیابی ما به منابع ارزی محدود شده است آن هم درست در زمانی که سالانه یک میلیون جوان به بازار کار اضافه می شوند و باید طعم تلخ بیکاری را تجربه کنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر