مصرف ماری جوانا توسط ایلان ماسک جنجال به پا کرد

شناسه خبر: 144307 سرویس: گوناگون شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷, ۲۰ : ۰۹ : ۰۰
مصرف ماری جوانا توسط ایلان ماسک جنجال به پا کرد
سهام شرکت تسلا 9 درصد دیگر سقوط کرد. این اتفاق پس از آن رخ داد که یک ویدیوی عجیب و غریب از مصرف ماری جوانا توسط ایلان ماسک منتشر شد.
۵۵آنلاین :

سهام شرکت تسلا 9 درصد دیگر سقوط کرد. این اتفاق پس از آن رخ داد که یک ویدیوی عجیب و غریب از مصرف ماری جوانا توسط ایلان ماسک منتشر شد.

سلسه بدبیاری های شرکت تسلا تمامی ندارد. پس از آن که ایلان ماسک ناگهان اعلام کرد قصد خصوصی سازی شپرکت تسلا را دارد و سپس انصراف داد، این بار ماجرای استعفای مدیران ارشد و البته انتشار تصاویری عجیب از ایلان ماسک باعث سقوط ارزش سهام تسلا شده است.

مجموعه این بدبیاری ها نشان می دهد این هفته  برای گروه خودروسازی تسلا دردناک و پرماجرا بود. سهام تسلا تا صبح امروز 9 درصد کاهش یافت . چرا که ابتدا خبرهایی منتشر شد در خصوص استعفای جمعی از مدیران شرکت ایلان ماسک و سپس خود وی با حضور در پادکست خبری جو روگان اقدام به مصرف سیگار ماری جوآنا کرد.

شاید حتی خود ایلان ماسک فکر را نمی کرد که با مصرف ماری جوانا سهام شرکتش را تا این حد متزلزل کند اما انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی و افزایش تردید ها در خصوص صلاحیت های اخلاقی وی به عنوان  مدیر تسلا باعث شد سهام این شرکت به شدت سقوط کند.

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند رفتارهای ایلان ماسک شک و تردیدها را در خصوص صلاحیت وی برای اداره مجموعه ای مهم مثل تسلا افزایش داده است. حتی برخی می گویند مصرف داروهای آرامبخش و سیگارهای ماری جوانا و البته مشروبات الکلی توسط ایلان ماسک تفریحی نیست و او به این مواد اعتیاد دارد.

این بی اعتمادی ها پس از استعفای افسر ارشد این شرکت دیو مورتون و سرپرست منابع انسانی این شرکت، گابی تولندو افزایش یافت. خبرهای تایید نشده حکایت از آن دارند که سارا اوبراین، معاون بخش ارتباطات تسلا نیز به همکاری با این شرکت ادامه نخواهد داد.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

گره تعطیلی روز سرگردان

تعیین تکلیف روز سرگردان هفته (روز پنجشنبه) با گره مواجه شد. طرح برخی نمایندگان برای تعطیلی این روز در کمیسیون اصلی رد اما در کمیسیون فرعی تایید شد.

کشتن سگ ها، راه غلط مقابله

در تمامی کشورهای دنیا مشکل حضور حیوانات غیر خانگی در مناطق مسکونی وجود دارد و هر کشور روش های خاصی را در جلوگیری از این امر دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر
اشتباه مرد، منجر به مرگ همسرش شد.

اشتباه مرگبار مرد منجر به کشته شدن همسرش شد

اشتباه مرد، منجر به مرگ همسرش شد.

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر