نتیجه‌ای یافت نشد.

مصرف ماری جوانا توسط ایلان ماسک جنجال به پا کرد

شناسه خبر: 144307 سرویس: گوناگون شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷, ۲۰ : ۰۹ : ۰۰
مصرف ماری جوانا توسط ایلان ماسک جنجال به پا کرد
سهام شرکت تسلا 9 درصد دیگر سقوط کرد. این اتفاق پس از آن رخ داد که یک ویدیوی عجیب و غریب از مصرف ماری جوانا توسط ایلان ماسک منتشر شد.
۵۵آنلاین :

سهام شرکت تسلا 9 درصد دیگر سقوط کرد. این اتفاق پس از آن رخ داد که یک ویدیوی عجیب و غریب از مصرف ماری جوانا توسط ایلان ماسک منتشر شد.

سلسه بدبیاری های شرکت تسلا تمامی ندارد. پس از آن که ایلان ماسک ناگهان اعلام کرد قصد خصوصی سازی شپرکت تسلا را دارد و سپس انصراف داد، این بار ماجرای استعفای مدیران ارشد و البته انتشار تصاویری عجیب از ایلان ماسک باعث سقوط ارزش سهام تسلا شده است.

مجموعه این بدبیاری ها نشان می دهد این هفته  برای گروه خودروسازی تسلا دردناک و پرماجرا بود. سهام تسلا تا صبح امروز 9 درصد کاهش یافت . چرا که ابتدا خبرهایی منتشر شد در خصوص استعفای جمعی از مدیران شرکت ایلان ماسک و سپس خود وی با حضور در پادکست خبری جو روگان اقدام به مصرف سیگار ماری جوآنا کرد.

شاید حتی خود ایلان ماسک فکر را نمی کرد که با مصرف ماری جوانا سهام شرکتش را تا این حد متزلزل کند اما انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی و افزایش تردید ها در خصوص صلاحیت های اخلاقی وی به عنوان  مدیر تسلا باعث شد سهام این شرکت به شدت سقوط کند.

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند رفتارهای ایلان ماسک شک و تردیدها را در خصوص صلاحیت وی برای اداره مجموعه ای مهم مثل تسلا افزایش داده است. حتی برخی می گویند مصرف داروهای آرامبخش و سیگارهای ماری جوانا و البته مشروبات الکلی توسط ایلان ماسک تفریحی نیست و او به این مواد اعتیاد دارد.

این بی اعتمادی ها پس از استعفای افسر ارشد این شرکت دیو مورتون و سرپرست منابع انسانی این شرکت، گابی تولندو افزایش یافت. خبرهای تایید نشده حکایت از آن دارند که سارا اوبراین، معاون بخش ارتباطات تسلا نیز به همکاری با این شرکت ادامه نخواهد داد.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آنچه آمریکا از ایران هراسی در منطقه دنبال می‌کند: بهانه‌تراشی برای سرکیسه کردن قارون‌های منطقه

آمریکایی‌ها در حالی از عدم اقدام نظامی علیه ایران می گویند و حتی ادعای دادن شماره تلفن برای مذاکره را مطرح می کنند که در رفتار منطقه‌ای آنها اقداماتی خاص مشاهده می‌شود که بیش از هر چیز بوی دلار می دهد. گویی تاجر مسلکان حاکم بر آمریکا همچنان اصرار دارند که از این نمد آشوفته بازار منطقه کلاهی برای خود دست و پا کنند.

پرونده امامی و دلاویز یک پولشویی حرفه ای است

نماینده دادستان: احسان دلاویز متهم ردیف دوم در جلسات به مزاح گفته اگر الان بریزند و ما را بگیرند از من هیچ چیزی ندارند / آن آقای فامیل و صاحب منصب شما، توضیح دهد چرا حیدرآبادی را به بانک سرمایه تحمیل کرد / هادی رضوی گفته دلاویز با من تماس گرفت و درصدی بین یک تا یک و نیم درصد مبلغ وام را مطالبه کرد / امامی و دلاویز لیست بدهکاران کلان بانک سرمایه را در اختیار داشتند و کارچاق کن بودند / دلاویز 200 میلیارد از رضوی گرفت / دلاویز: من برای نظام می میرم و حال بیایم و اخلال کنم؟ من بچه شهرستان را عزت دادند / شهرزاد و شاهگوش را با رضوی شروع کردم؛ در بسیاری از کارها حضور داشتم ولی اسمم نبود / سرمایه سریال شهرزاد آلوده نبود

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آموزش پلیس آلمان به راننده های گوشی به دست

توی یک بزرگراه در آلمان تصادف وحشتناکی شده و یه عده از راننده ها می خوان از صحنه تصادف عکس و فیلم بگیرن (چیزی که توی ایران عادیه!) پلیس بهشون می گه خیلی دوست دارید اجساد رو ببینید؟ و پیاده شون می کنه و اصرار می کنه راننده را ببرد بالای سر اجساد، ادامش رو خودتون ببینید. در آخر هم جریمه سنگینی براشون می نویسه...

ویدیو: دستگیری مسافری که قصد داشت لحظه قبل فرود شیشه هواپیما را بشکند

تصاویری از دستگیری فردی که لحظاتی قبل از فرود بوئینگ ۷۳۷ در شهر کون مینگ چین قصد شکستن شیشه هواپیما داشت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر