نتیجه‌ای یافت نشد.

مشاور وزیر ارشاد: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود

شناسه خبر: 162509 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷, ۳۹ : ۱۰ : ۰۰
مشاور وزیر ارشاد: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود و من از وزیر خواستم برای اصفهان کار ویژه انجام شود تا دلایل قرارگیری استان اصفهان در رتبه آخر شادی مشخص شود.
۵۵آنلاین :

حجت‌الاسلام حبیب‌ رضا ارزانی در همایش تجلیل از آموزش‌یاران طرح مساجد دوستدار سلامت اظهار داشت:  طبق آمار مقایسه ای میزان احساس شادی در سراسر کشور، استان‌های گیلان و مازندران شادترین مردم کشور هستند و آخرین استان از نظر میزان شادی استان اصفهان است.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود و من از وزیر خواستم برای اصفهان کار ویژه انجام بدهید مشکلات اصفهان چه چیزهایی هستند از چه لحاظ ضعف داریم آیا منابع‌، کارخانجات، ورزشگاه‌ها، پارک‌ها کم است.

ارزانی تصریح کرد: باید فکری برای زاینده‌رود کرد تا بود نمی‌دانستیم چه گوهر گرانبهایی داریم و الان که زاینده‌رود بدون آب است، می‌فهمیم چه چیزی را از دست داده‌ایم.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه کاری که آموزشیاران می‌کنند بسیار مهم است، گفت: خداوند برای شما فرموده هر کس به انسانی حیات بدهد گویی به دنیا حیات داده است و هر چه بیشتر باشد، مسلما بهتر است.

وی افزود: شما با خداوند معامله می‌کنید و با نیت خالص کار کنید خداوند به کثرت کار نگاه نمی‌کند کیفیت و خلوص  کار مهم است.

ارزانی خاطرنشان کرد: دادن احساس شادی و اطمینان سلامت به مردم، باعث افزایش شادی بین مردم می‌شود و چه کاری مهم‌تر از این که مردم را شاد کنید. چون مردم اصفهان بسیار باریک بین هستند و دغدغه‌های زیادی دارند و این حالت در دیگر استان‌ها دیده نمی‌شود. مقوله‌هایی که شادی را زیاد می‌کند بشناسید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید.

وی با بیان اینکه مشکلات زیادی در کشور وجود دارد، گفت: خیلی از مشکلات ما را کشورهای دیگر هم دارند و راحت‌تر با آنها کنار می‌آیند، به همه چیز به حالت ایده‌آل نگاه نکنیم نیازی نیست در همه چیز اول باشیم. حالت اصفهانی‌ها اینگونه است که دوست دارند در همه چیز اول باشند تعداد اولین‌ها در اصفهان نسبت به همه استان‌ها بیشتر است.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: تلاشتان را مضاعف کنید ولی حتما لازم نیست اول بشوید این روشی است که اهل بیت(ع) به ما یاد دادند تلاش زیاد کنید ولی نتیجه، هر چه شد خوب است.


منبع : صاحب خبر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پیش‌لرزه بیکاری کارگران در سال ۹۸

تصمیم شورای عالی کار برای افزایش دستمزد، می­تواند به منزله یک پیش‌­لرزه برای جامعه کارگری در سال آینده باشد.

بایدها و نبایدهای دید و بازدید نوروزی

از ارسال پیام تبریک کیلویی خودداری کنیم. Send to all پیام قطعا" فقط باعث خوشحالی مخابرات می شود. اگر کسی برایمان عزیز است جداگانه به او پیام بدهیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

ویدیو: سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی!

سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی! تراکتورسازی تبریز تیمی درخشان با هواداران پرشور است. آنها چشم نواز بازی می کنند و یکی از معدود تیم های شایسته کسب جام هستند. تراکتورسازان چند هفته مانده به پایان لیگ، با یک بازی بیشتر نسبت به رقبا و یک امتیاز افزون تر در صدر قرار گرفته اند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر