نتیجه‌ای یافت نشد.

مشاور وزیر ارشاد: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود

شناسه خبر: 162509 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷, ۳۹ : ۱۰ : ۰۰
مشاور وزیر ارشاد: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود و من از وزیر خواستم برای اصفهان کار ویژه انجام شود تا دلایل قرارگیری استان اصفهان در رتبه آخر شادی مشخص شود.
۵۵آنلاین :

حجت‌الاسلام حبیب‌ رضا ارزانی در همایش تجلیل از آموزش‌یاران طرح مساجد دوستدار سلامت اظهار داشت:  طبق آمار مقایسه ای میزان احساس شادی در سراسر کشور، استان‌های گیلان و مازندران شادترین مردم کشور هستند و آخرین استان از نظر میزان شادی استان اصفهان است.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود و من از وزیر خواستم برای اصفهان کار ویژه انجام بدهید مشکلات اصفهان چه چیزهایی هستند از چه لحاظ ضعف داریم آیا منابع‌، کارخانجات، ورزشگاه‌ها، پارک‌ها کم است.

ارزانی تصریح کرد: باید فکری برای زاینده‌رود کرد تا بود نمی‌دانستیم چه گوهر گرانبهایی داریم و الان که زاینده‌رود بدون آب است، می‌فهمیم چه چیزی را از دست داده‌ایم.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه کاری که آموزشیاران می‌کنند بسیار مهم است، گفت: خداوند برای شما فرموده هر کس به انسانی حیات بدهد گویی به دنیا حیات داده است و هر چه بیشتر باشد، مسلما بهتر است.

وی افزود: شما با خداوند معامله می‌کنید و با نیت خالص کار کنید خداوند به کثرت کار نگاه نمی‌کند کیفیت و خلوص  کار مهم است.

ارزانی خاطرنشان کرد: دادن احساس شادی و اطمینان سلامت به مردم، باعث افزایش شادی بین مردم می‌شود و چه کاری مهم‌تر از این که مردم را شاد کنید. چون مردم اصفهان بسیار باریک بین هستند و دغدغه‌های زیادی دارند و این حالت در دیگر استان‌ها دیده نمی‌شود. مقوله‌هایی که شادی را زیاد می‌کند بشناسید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید.

وی با بیان اینکه مشکلات زیادی در کشور وجود دارد، گفت: خیلی از مشکلات ما را کشورهای دیگر هم دارند و راحت‌تر با آنها کنار می‌آیند، به همه چیز به حالت ایده‌آل نگاه نکنیم نیازی نیست در همه چیز اول باشیم. حالت اصفهانی‌ها اینگونه است که دوست دارند در همه چیز اول باشند تعداد اولین‌ها در اصفهان نسبت به همه استان‌ها بیشتر است.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: تلاشتان را مضاعف کنید ولی حتما لازم نیست اول بشوید این روشی است که اهل بیت(ع) به ما یاد دادند تلاش زیاد کنید ولی نتیجه، هر چه شد خوب است.


منبع : صاحب خبر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

کار ایشان تشویش بازار ارز نبود ؟

حسین راغفر اقتصاد دانی که عاشق چاپ پول بدون پشتوانه است و اعتقاد دارد تورم به چاپ پول ربطی ندارد و دولت های مختلف هم عاشق این دیدگاه هستند چون دستشان را به راحتی در جیب مردم می کنند پیش بینی کرده بود پایان سال 97 قیمت ارز 40 هزار تومان خواهد شد . سوال اینجاست که آیا این کار تشویش و اختلال در بازار ارز نیست و کسی نبايد با این پیش بینی های بی اساس مقابله کند .

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر