مشاجره متیس و بولتون بر سر حمله به سوریه

شناسه خبر: 131253 سرویس: جهان ، گوناگون جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷, ۳۶ : ۱۰ : ۰۰
مشاجره متیس و بولتون بر سر حمله به سوریه
طبق گزارش‌ها، در نشست شورای امنیت ملی آمریکا بین جیمز متیس، وزیر دفاع و جان بولتون، مشاور امنیت ملی جدید ترامپ بر سر حمله به سوریه تنش ایجاد شده است.
۵۵آنلاین :

 متیس و بولتون اگرچه هر دو از چهره های جنگ طلب هستند اما مواضع افراطی بولتون تندتر از وزیر دفاع امریکا است. به طوری که چندی پیش متیس در نخستین دیداری که با بولتون پس از معرفی شدن به عنوان مشاور امنیت ملی جدید داشت، به طور تلویحی  به مواضع جنگ‌طلبانه او اشاره کرد و به شوخی به وی گفت: " شنیده‌ام که تو شیطان مجسم هستی."


منبع : ایران آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

امکان پذیری و مطلوبیت هدایت نقدینگی: یک تحلیل انتقادی

چند هفته پیش در مطلب مشترکی با آقای دکتر شهرام معینی (دانشگاه اصفهان) اشاره کردیم که سیاستمداران ایرانی هر وقت می‌خواهند یک راه حل ظاهراً معقول و آسان ولی در واقع سهل و ممتنع برای مشکلات اقتصادی پیشنهاد کنند سراغ «هدایت نقدینگی سرگردان» به سمت «تولید» می‌روند. هر زمانی که تورم مساله اقتصادی کشور باشد، می‌خواهند از این هدایت برای «جذب و دفن» نقدینگی استفاده کنند (گویی نقدینگی در جایی خارج از بانک قابل هدم و دفن است) و هر زمان که مساله رکود مطرح است، می‌خواهند با آن رونق و اشتغال ایجاد کنند.

سراب «وام بدون سود»!

یکی از بانک‌ها در ترفندی تازه ادعا می‌کند تسهیلات با بهره صفر‌درصد می‌دهد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر