نتیجه‌ای یافت نشد.

مشاجره متیس و بولتون بر سر حمله به سوریه

شناسه خبر: 131253 سرویس: جهان ، گوناگون جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷, ۳۶ : ۱۰ : ۰۰
مشاجره متیس و بولتون بر سر حمله به سوریه
طبق گزارش‌ها، در نشست شورای امنیت ملی آمریکا بین جیمز متیس، وزیر دفاع و جان بولتون، مشاور امنیت ملی جدید ترامپ بر سر حمله به سوریه تنش ایجاد شده است.
۵۵آنلاین :

 متیس و بولتون اگرچه هر دو از چهره های جنگ طلب هستند اما مواضع افراطی بولتون تندتر از وزیر دفاع امریکا است. به طوری که چندی پیش متیس در نخستین دیداری که با بولتون پس از معرفی شدن به عنوان مشاور امنیت ملی جدید داشت، به طور تلویحی  به مواضع جنگ‌طلبانه او اشاره کرد و به شوخی به وی گفت: " شنیده‌ام که تو شیطان مجسم هستی."


منبع : ایران آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیل گلستان و شبیخون بلا و حرف‌های تکراری!

تا مرداد سال ۱۳۸۰ سیل ندیده بودم. طغیان رودخانه و گل‌آلودشدنش با سیل ویرانگر فرق دارد. فکر می‌کردم سیل بیاید بالاخره می‌شود دوید بالای تپه‌ای و جان را نجات داد.

کدام اقتصادها در باتلاق بحران دست و پا می زنند؟

اژدهای ابرتورم اقتصاد ونزوئلا را بلعیده است. زیمبابوه قبل از ونزوئلا در دام این اژدها افتاده بود. ایتالیا، اسپانیا، اوکراین و یونان همگی با بحران بیکاری دست و پنجه نرم می کنند و نسبت بالای بدهی به تولید ناخالص داخلی شان به یک گرفتاری بزرگ تبدیل شده که اتخاذ خط مشی های ریاضتی نیز نتوانسته است کمک چندانی به آنها بکند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مهمانان عجیب سال تحویل شبکه چهار سیما

این شبکه برای برنامه تحویل سال با گریم افرادی به عنوان سعدی، فردوسی و حافظ با آنها به گفتگو پرداخت.

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر