مسابقه عکاسی «پاییز برگریز در باغ تاریخی نیاوران» برگزار می‌شود

شناسه خبر: 152451 سرویس: توسعه ، فرهنگ و هنر ، گوناگون شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷, ۴۲ : ۱۹ : ۰۰
مسابقه عکاسی «پاییز برگریز در باغ تاریخی نیاوران» برگزار می‌شود
همزمان با پاییز ۱۳۹۷ نخستین مسابقه عکس پاییزی با عنوان «پاییز برگریز در باغ تاریخی نیاوران» در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار می‌شود.
۵۵آنلاین :

 این مسابقه با هدف احترام به نگاه زیبایی شناسانه بازدیدکنندگان این مجموعه و تشویق و ترغیب عموم به فعالیت مؤثر و نگاه هدفمند در حفاظت از باغ تاریخی مجموعه نیاوران در دو بخش آماتور (با تلفن‌همراه) و حرفه‌ای (با دوربین‌های حرفه‌ای) برگزار می‌شود. استفاده از ابزار هنر برای فرهنگ‌سازی، کمک به شناخت و فرهنگ‌سازی در جهت حفظ میراث طبیعی و تاریخی کشور و همچنین کمک به تولید محتوا و توسعه آن و معرفی این مجموعه در قالب حمایت از محصولات فرهنگی به ویژه تولید عکس از زیبایی‌های این مجموعه از دیگر اهداف برگزاری این مسابقه است. شرکت در این مسابقه محدودیت سنی ندارد و علاقمندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند حداکثر ۶ قطعه عکس منتخب خود را با موضوع تعیین شده به همراه مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن تماس ثابت و همراه به  ایمیل niavaranmu@gmail.com یا اینستاگرام niavaran.mu ارسال یا در قالب لوح فشرده به صورت حضوری به دفتر روابط عمومی این مجموعه به آدرس: میدان شهید باهنر، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران تحویل دهند. شایان ذکر است مهلت ارسال آثار تا روز جمعه ۳۰ آذر ماه بوده و در پایان این مسابقه آثار ارسال شده، توسط هیأت داوران بررسی شده و آثار منتخب به شکل غیررقابتی در این مجموعه برای عموم به نمایش گذاشته خواهد شد. - شرایط شرکت در مسابقه: ۱- شرکت در این مسابقه محدودیت سنی ندارد و علاقه‌مندان می‌توانند با امکانات موجود مانند تلفن همراه و یا دوربین‌های عکاسی آثار خود را ارسال کنند. ۲- شرکت‌کنندگان می‌توانند جهت بالا بردن کیفیت عکس‌ها، هنگام عکاسی با تلفن همراه از تنظیمات موجود در گوشی استفاده کرده و از ارسال عکس‌هایی در قالب یادگاری و خانوادگی خودداری کنند. ۳- مهلت ارسال آثار تا روز جمعه ٣٠ آذرماه ١٣٩۷ است. ۴- عکس‌های ارسالی نباید دارای امضاء، تاریخ، پاسپارتو، واترمارک، قاب یا لوگو باشد. ۵- مجموعه نیاوران ارسال کننده عکس را صاحب اثر می‌شناسد و در صورتی که خلاف آن اثبات شود اثر در بخش داوری حذف می‌گردد. ۶- پس از داوری آثار و در صورت راهیابی اثر به بخش مسابقه، فایل خام یا فایل اصلی عکس ثبت شده از عکاس مطالبه می‌شود و بدیهی است تحویل ندادن اصل اثر در مهلت مقرر، منجر به حذف آن اثر از مسابقه خواهد شد. ۷- ارسال اثر به مسابقه، به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر و همچنین پذیرش شرایط و مقررات مسابقه است. ۸- برگزارکننده حق استفاده یا عدم استفاده از آثار را در نمایشگاه، کلیه نشریات، مطبوعات، سایت‌های اینترنتی، سایت مجموعه و... در صورت اتخاذ تصمیم مورد نظر را برای خود محفوظ نگه می‌دارد. ۹- آثار دریافتی به تشخیص مجموعه نیاوران، همراه با نام عکاس در صفحه اینستاگرام niavaran.mu منتشر خواهد شد. چگونگی ارسال عکس ها: علاقه‌مندان پس از عکاسی در باغ مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران می‌بایست حداکثر ۶ قطعه عکس منتخب خود را با موضوع تعیین شده به همراه مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن تماس ثابت و همراه به ایمیل niavaranmu@gmail.com یا اینستاگرام مجموعه به نشانی niavaran.mu ارسال کرده یا در قالب لوح فشرده به صورت حضوری به دفتر روابط عمومی این مجموعه به آدرس: میدان شهید باهنر، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران تحویل دهند.


منبع : ایلنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نقاشیهای کاخهای چهلستون و عالی قاپو اصفهان در موزۀ باستان‌شناسی حیدرآباد هند

موزۀ باستان‌شناسی ایالت تلنگانا یا موزۀ حیدرآباد موزه‌ای است که در شهر حیدرآباد هندوستان جای دارد و کهن‌ترین گنجینۀ شهر است.

حکیم‌باشی‌های امروز ما

دیدگاه سیاستمدارانی که در این روزها از اقتصاد تجربی در مقابل اقتصاد علمی و دانشگاهی دفاع می‌کنند بی‌شباهت با دیدگاه مردمی نیست که چند دهه پیش از طب تجربی و آموزه‌های حکیم‌باشی‌ها در مقابل پزشکان درس‌خوانده در دانشگاه و برگشت از فرنگ دفاع می‌کردند. حکیم‌باشی نسبت به دکتر برگشته از فرنگ این مزیت را داشت که حرفش برای همگان قابل‌فهم بود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تهیه زغال به چه قیمتی!

برای تهیه هر گونی زغال باید شش اصله درخت بیست سالە را قطع کرد. نابودی جنگلها به چه قیمتی!

ویدیو: فریادهای زن معترض فرانسوی

فریادهای این زن معترض فرانسوی بازتابی گسترده در شبکه های اجتماعی داشته است. امانوئل مکرون، دیشب در نطق تلویزیونی با اذعان به اینکه تن دادن به این وضعیت، بزدلانه بوده است بر مبنای مردمی مشروعیت، تاکید و اعتراف کرد که بخش هایی از مردم نادیده گرفته شده بودند. مکرون همچنین از لغو افزایش مالیات سوخت خبر داد.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر