نتیجه‌ای یافت نشد.

مسابقه عکاسی «پاییز برگریز در باغ تاریخی نیاوران» برگزار می‌شود

شناسه خبر: 152451 سرویس: توسعه ، فرهنگ و هنر ، گوناگون شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷, ۴۲ : ۱۹ : ۰۰
مسابقه عکاسی «پاییز برگریز در باغ تاریخی نیاوران» برگزار می‌شود
همزمان با پاییز ۱۳۹۷ نخستین مسابقه عکس پاییزی با عنوان «پاییز برگریز در باغ تاریخی نیاوران» در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار می‌شود.
۵۵آنلاین :

 این مسابقه با هدف احترام به نگاه زیبایی شناسانه بازدیدکنندگان این مجموعه و تشویق و ترغیب عموم به فعالیت مؤثر و نگاه هدفمند در حفاظت از باغ تاریخی مجموعه نیاوران در دو بخش آماتور (با تلفن‌همراه) و حرفه‌ای (با دوربین‌های حرفه‌ای) برگزار می‌شود. استفاده از ابزار هنر برای فرهنگ‌سازی، کمک به شناخت و فرهنگ‌سازی در جهت حفظ میراث طبیعی و تاریخی کشور و همچنین کمک به تولید محتوا و توسعه آن و معرفی این مجموعه در قالب حمایت از محصولات فرهنگی به ویژه تولید عکس از زیبایی‌های این مجموعه از دیگر اهداف برگزاری این مسابقه است. شرکت در این مسابقه محدودیت سنی ندارد و علاقمندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند حداکثر ۶ قطعه عکس منتخب خود را با موضوع تعیین شده به همراه مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن تماس ثابت و همراه به  ایمیل niavaranmu@gmail.com یا اینستاگرام niavaran.mu ارسال یا در قالب لوح فشرده به صورت حضوری به دفتر روابط عمومی این مجموعه به آدرس: میدان شهید باهنر، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران تحویل دهند. شایان ذکر است مهلت ارسال آثار تا روز جمعه ۳۰ آذر ماه بوده و در پایان این مسابقه آثار ارسال شده، توسط هیأت داوران بررسی شده و آثار منتخب به شکل غیررقابتی در این مجموعه برای عموم به نمایش گذاشته خواهد شد. - شرایط شرکت در مسابقه: ۱- شرکت در این مسابقه محدودیت سنی ندارد و علاقه‌مندان می‌توانند با امکانات موجود مانند تلفن همراه و یا دوربین‌های عکاسی آثار خود را ارسال کنند. ۲- شرکت‌کنندگان می‌توانند جهت بالا بردن کیفیت عکس‌ها، هنگام عکاسی با تلفن همراه از تنظیمات موجود در گوشی استفاده کرده و از ارسال عکس‌هایی در قالب یادگاری و خانوادگی خودداری کنند. ۳- مهلت ارسال آثار تا روز جمعه ٣٠ آذرماه ١٣٩۷ است. ۴- عکس‌های ارسالی نباید دارای امضاء، تاریخ، پاسپارتو، واترمارک، قاب یا لوگو باشد. ۵- مجموعه نیاوران ارسال کننده عکس را صاحب اثر می‌شناسد و در صورتی که خلاف آن اثبات شود اثر در بخش داوری حذف می‌گردد. ۶- پس از داوری آثار و در صورت راهیابی اثر به بخش مسابقه، فایل خام یا فایل اصلی عکس ثبت شده از عکاس مطالبه می‌شود و بدیهی است تحویل ندادن اصل اثر در مهلت مقرر، منجر به حذف آن اثر از مسابقه خواهد شد. ۷- ارسال اثر به مسابقه، به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر و همچنین پذیرش شرایط و مقررات مسابقه است. ۸- برگزارکننده حق استفاده یا عدم استفاده از آثار را در نمایشگاه، کلیه نشریات، مطبوعات، سایت‌های اینترنتی، سایت مجموعه و... در صورت اتخاذ تصمیم مورد نظر را برای خود محفوظ نگه می‌دارد. ۹- آثار دریافتی به تشخیص مجموعه نیاوران، همراه با نام عکاس در صفحه اینستاگرام niavaran.mu منتشر خواهد شد. چگونگی ارسال عکس ها: علاقه‌مندان پس از عکاسی در باغ مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران می‌بایست حداکثر ۶ قطعه عکس منتخب خود را با موضوع تعیین شده به همراه مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن تماس ثابت و همراه به ایمیل niavaranmu@gmail.com یا اینستاگرام مجموعه به نشانی niavaran.mu ارسال کرده یا در قالب لوح فشرده به صورت حضوری به دفتر روابط عمومی این مجموعه به آدرس: میدان شهید باهنر، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران تحویل دهند.


منبع : ایلنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

زمین خواری،یکی از هدایای رانت

تعريف خاص و قانونی از زمين خواری به عمل نيامده است، قانون خاصی نيز در ارتباط با زمين خواری پيش بينی و به تصويب نرسيده است.

شیر خام  و لبنیات در چرخه معیوبِ

افزایش قیمت -کاهش سرانه مصرف و کاهش سرانه مصرف- افزایش قیمت

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: حمله به آرنولد شوارتزنگر در افریقای جنوبی

حمله به آرنولد شوارتزنگر در افریقای جنوبی آرنولد در حال گرفتن عکس بود که مردی از پشت جفت پا به کمر وی زد. ستاره هالیوود در فستیوال آرنولد کلاسیک افریقا در سندتون شرکت کرده بود که مردی از پشت به قهرمان ترمیناتور حمله کرد و او را به سوی جمعیت انداخت.

ویدیو : ادبیات مجری را مشاهده می کنید

ادبیات مجری را مشاهده می کنید . مرتضی فاطمی، سردبیر سابق نشریه اصولگرای پنجره و پسر سیدعباس فاطمی، رئیس مرکز سیمای استانهای رسانه ملی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر