مراقب نظافتچی‌های قلابی باشید!

شناسه خبر: 157764 سرویس: اجتماعی ، گوناگون پنجشنبه ۲۷ دي ۱۳۹۷, ۰۶ : ۱۸ : ۰۰
مراقب نظافتچی‌های قلابی باشید!
رئیس پلیس پیشگیری تهران درباره استفاده از نظافتچی‌های قلابی در منازل هشدار داد.
۵۵آنلاین :

سرهنگ کیوان ظهیری درباره نکات حائز اهمیت برای استفاده از نظافتچی در منازل اظهار کرد: برخی از شهروندان برای نظافت منازل، سراغ شرکت‌هایی می‌روند که مجوز رسمی فعالیت ندارند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: برخی از کارگر‌هایی که در شرکت‌های فاقد مجوز فعالیت دارند با اهداف خاصی در پوشش نظافت منزل، وارد خانه شده، با شناسایی محل، نحوه ورود و خروج به محل و شناسایی نقاط ضعفها، در فرصتی مناسب دست به سرقت می‌زدند.

وی متذکر شد: شهروندان باید برای استخدام نظافتچی یا کارگر به شرکت‌های دارای مجوز رسمی مراجعه کنند؛ شرکت‌هایی که مجوز رسمی فعالیت دارند، دارای پروانه ثبت هستند که شهروندان با استعلام شماره ثبت این شرکتها، می‌توانند از بروز مشکلات بعدی مانند سرقت جلوگیری کنند.

ظهیری از شهروندان خواست قبل از ورود نظافتچی به منزل، حتماً اسم و مشخصات وی را با شرکت در میان بگذراند و یادآور شد: ممکن است اصلاً شرکت وجود خارجی نداشته و فقط به صورت اسمی کارت و تبلیغات آن پخش شده باشد.


منبع : تابناک
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پاکستان چگونه در تله فقر گرفتار شد؟

چهاردهم آگوست ۱۹۴۷، روزی به یادماندنی در تاریخ پاکستان است، روز استقلال. روزی که محمدعلی جناح، قائد اعظم، پس از رهایی از استعمار حکومت بریتانیا در یک سخنرانی در کراچی اعلام کرد، امروز پس از ۱۰ سال تلاش و ممارست، به خواست خداوند کشوری تشکیل شد که هدف آن، زندگی و توسعه بر اساس فرهنگ و تمدن اسلامی است.

تورم از کجا به کجا رسید؟‌

تورم بالا از جمله مسائلی است که طی چهار دهه اخیر همیشه همراه اقتصاد ایران بوده و البته همواره برای کاهش آن برنامه ریزی شده است با این حال این رقم هیچ گاه به سطح متوسط کشورهای جهان نزدیک هم نبوده و حتی هیچ گاه به طور پایدار تک رقمی نمانده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر