نتیجه‌ای یافت نشد.

مذاکره برای انتقال نمایشگاه کتاب به شهرآفتاب

شناسه خبر: 170161 سرویس: کتاب و شهر کتاب ، گوناگون دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۴۴ : ۰۹ : ۰۰
مذاکره برای انتقال نمایشگاه کتاب به شهرآفتاب
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: در راستای برگزاری نمایشگاه کتاب در مجموعه شهر آفتاب با وزیر فرهنگ و ارشاد صحبت کردیم تا این نمایشگاه از سال آینده به این مجموعه منتقل شود تا دیگر شاهد مشکلاتی که به لحاظ ترافیکی در بخش مرکز شهر رخ می‌دهد، نباشیم.
۵۵آنلاین :

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: در راستای برگزاری نمایشگاه کتاب در مجموعه شهر آفتاب با وزیر فرهنگ و ارشاد صحبت کردیم تا این نمایشگاه از سال آینده به این مجموعه منتقل شود تا دیگر شاهد مشکلاتی که به لحاظ ترافیکی در بخش مرکز شهر رخ می‌دهد، نباشیم.
به گزارش «ایسنا» محمدجواد حق‌شناس در آخرین نشست هماهنگی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در محل شورای شهر گفت: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین و پرمشارکت‌ترین رویداد‌های فرهنگی است که هر سال در تهران برگزار می‌شود، امسال به واسطه همزمان شدن زمان معمول با ماه مبارک رمضان زمان برگزاری کمی به جلو افتاد و ما از ۴ اردیبهشت ماه شاهد برگزاری نمایشگاه کتاب به مدت ۱۰ روز در محل مصلای تهران خواهیم بود.

حق شناس ابراز امیدواری کرد با تمهیداتی که اندیشیده شده این رویداد با استقبال جامعه به ویژه دانش پژوهان، دانشجویان و دانش‌آموزان و اهالی فرهنگ مواجه شود و در فضای مرکز شهر که درگیر این رویداد است به خوبی انتظارات مخاطبان برآورده شود.  رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در فضایی که تحریم‌های ظالمانه و تبلیغات منفی علیه کشور ما صورت گرفته است، نمایشگاه بین‌المللی کتاب بهترین فرصت برای نشان دادن فرهنگ ملتی است که نقشی بی‌بدیل در گسترش فرهنگ جهانی دارد.

حق شناس در ادامه سخنان خود گفت: در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب شاهد حذف بن کارت‌ها و ارائه خدمات از طریق کار ملی هوشمند و و اپلیکیشن‌ها خواهیم بود. ما قطعا باید به سمت ایجاد شهر پاک حرکت کنیم و یکی از شاخصه‌ها در این زمینه استفاده از تکنولوژی‌ها در راستای کاهش تولید زباله است. بن کارت‌ها که تسهیلاتی برای اقشار مخاطب نمایشگاه بودند جزو مواردی است که هم تولید آنها هزینه‌بر است و هم اینکه بعد از استفاده به‌عنوان پسماند رها می‌شوند، بنابراین با تمهیداتی که بانک شهر اندیشیده در نمایشگاه امسال این خدمات از طریق کارت ملی هوشمند و نیز اپلیکیشن‌ها ارائه می‌شود.
 


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر