مدیران کشور به دنبال قاتل بروسلی

شناسه خبر: 137248 سرویس: توسعه ، سیاست ، اقتصادی ، گوناگون يكشنبه ۳ تير ۱۳۹۷, ۵۸ : ۱۳ : ۰۰
مدیران کشور به دنبال قاتل بروسلی
عده ای مستقیم در حال نابودی اقتصادی ، سیاسی ، روانی جامعه هستند و مدیران کشور به نظر بیشتر دنبال قاتل بروسلی هستند تا حل معضلات کشور .
۵۵آنلاین :

دیروز طبق مصوبه ای واردات تعداد زیادی از محصولات ممنوع شد . وزیر ، مدیران ، کارمندان وزارت خانه صنعت معدن و تجارت یک بار زحمت ندادند که این محصولاتی که می خواهند جلوی وارداتش را بگیرند بخوانند . بسیاری از این اقلام ورودش از قبل هم ممنوع بوده است و بسیاری از آنها تولید داخل ندارد . وقتی یک دور نگاه نمیکنند که اقلام چیست حتما فله ای هم حکم می دهند  و از سر خود وا میکنند و تقصیر را گردن دیگری می اندازد . هر کدام از این اقلام باید بررسی کارشناسی شود و با دقت تعرفه گمرکی آن بررسی شود تا به مردم و کسب و کار ها آسیب نرسد . 

ممنوعیت یا عدم ممنوعیت هر کدام از این اقلام بر زندگی اقتصادی هزاران ایرانی تاثیر می گذار . 

عده ای مستقیم در حال نابودی اقتصادی ، سیاسی ، روانی جامعه هستند و مدیران کشور به نظر بیشتر دنبال قاتل بروسلی هستند تا حل معضلات کشور .

 

مدیر مسئول 55 آنلاین 


منبع : 55آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ۰۹:۳۹
احسنت عالی گفتی
49 41 پاسخ دادن به این نظر
۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ۰۹:۳۹
دارند عامدانه کشور را از بین میبرند
40 37 پاسخ دادن به این نظر
۱۳۹۷/۰۴/۰۳ ۰۹:۴۰
خاک بر سر وزیر و کارمنداش
43 32 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر