مدیرانی متعلق به نسل ویدیو و واکمن

شناسه خبر: 161212 سرویس: گوناگون سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۷ : ۱۴ : ۰۰
مدیرانی متعلق به نسل ویدیو و واکمن
جشنواره فجر را از رادیو گوش کردم. برای بار نام همایون غنی‌زاده را صدازدند. برخلاف جایزه اول که «نگاه نو» بود، این‌بار برای جایزه هنر و تجربه به روی صحنه آمد. شروع کرد به حرف زدن که مجری و دو مهمان برنامه « حوض نقره» رادیو ایران، شروع کردند به حرف زدن که مخاطبین متوجه نشوند این برنده دو جایزه سیمرغ چه می‌گوید!
۵۵آنلاین :

جشنواره فجر را از رادیو گوش کردم. برای بار نام همایون غنی‌زاده را صدازدند. برخلاف جایزه اول که «نگاه نو» بود، این‌بار برای جایزه هنر و تجربه به روی صحنه آمد.  شروع کرد به حرف زدن که مجری و دو مهمان برنامه « حوض نقره» رادیو ایران، شروع کردند به حرف زدن که مخاطبین متوجه نشوند این برنده دو جایزه سیمرغ چه می‌گوید!

-از دوستان شنیدم که در تلویزیون هم هنگام حرف زدن غنی‌زاده، مجری دوان، دوان به روی اعصاب مردم راه رفته است.
 
-مدیران صداوسیما، ترسیده‎‌اند جناب غنی‌زاده، حرف‌های آنچنانی بزند، درست مثل فاطمه معتمدآریا. به خاطر همین تصمیم گرفتند حرف‌های این کارگردان را سانسور کنند. 

-این رفتار نشان می‌دهد که تفکر مدیران ما هنوز متعلق به دوران ویدیو و واکمن است. 

-جهان به سرعت در حال پیشرفت است و مدیران محترم صداوسیما همچنان فکر می‌کنند با سانسور می‌توانند جلوی دیدن و شنیدن را بگیرند. 

-مردم همان موقع که آقایان با قیچی به جان پخش زنده جشنواره فجر افتادند، در فضای مجازی حرف‌های غنی‌زاده را دیدند و شنیدند. 

-همان موقع که تصویربرداران تلویزیون سعی می‌کردند تا آنجایی که می‌شود تصاویر اختتامیه جشنواره را باز نشان دهند و خانمی در قاب تصویرشان نباشد، مردم در فضای مجازی لباس و چهره بازیگران را دیدند. 

-بامزه نیست، جشنواره‌ای توسط وزارت ارشاد برگزار می‌شود و بعد توسط تلویزیون سانسور می‌شود.

-نمی‌دانم چرا هنوز باور نکرده‌اند، عصر سانسور به پایان رسیده است. دیگر نمی‌شود چیم‌ها را بست و جلوی شنیدن را گرفت. 

-برای‌تان سخت است، نشان ندهید. به خدا که بهتر از این نوع پخش کردن است. حس توهین به آدم دست می‌دهد. گویی از پشت تلویزیون یا رادیو، یکی شعورمان را به سخره گرفته است. 

-همین الان حرف‌های غنی‌زاده در بسیاری از کانال‌ها منتشر شده است. به همین راحتی. غنی‌زاده را سانسور کردند اما ما می‌دانیم او گفته است:« خیلی خوشحالم که امشب در جمع شما هستم. آقای نصیریان عزیز گفتند که بعد از ۴۰ سال جایزه‌شان را گرفتند. به من در یک شب دو سیمرغ دادند. سیمرغ اول را نگرفتم چون جایزه‌اش را دوست نداشتم. معادلات جشنواره را هم پذیرفتم ولی سیمرغ نگاه نو را دوست نداشتم چون در پایان دیدم فیلم من موفق نشده نگاه نویی به جشنواره تزریق کند اما این جایزه را دوست دارم و می‌گیرم.»
 


منبع : مصطفی داننده
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کتابهای درسی ایران، کودکان را تن‌پرور بار میاورد

تحلیلی بر مقایسه محتوای کتاب اول دبستان سه کشور ایران، چین و آلمان

نقش تاریخ‌ساز بدن در زیست‌شناسی اجتماعی امروز

اگر از نظر تبارشناسی به تاریخ مفهوم بدن در دوران پیشامدرن در طب بقراطی نگاه کنیم، بدن تابع طبایع، انعطاف‌پذیر در مقابل تأثیرات محیط طبیعی و حتی نیروهای نامحسوس سماواتی در نظر گرفته می‌شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

ویدیو: ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون

ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون برای عبور از موانع و سد، تا بتوانند در بالادست به راحتی تخم ریزی کنند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر