نتیجه‌ای یافت نشد.

مدال طلای وزن 87 کیلوگرم به فرنگی کار ایران رسید

شناسه خبر: 166124 سرویس: ورزشی ، گوناگون جمعه ۲ فروردين ۱۳۹۸, ۳۰ : ۱۳ : ۰۰
مدال طلای وزن 87 کیلوگرم به فرنگی کار ایران رسید
فرنگی کار وزن 87 کیلوگرم ایران در رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی آسیا با غلبه بر تمامی حریفان به مدال طلا رسید.
۵۵آنلاین :

رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی آسیا در شهر اولان باتور مغولستان در حال برگزاری است.
در وزن 87 کیلوگرم این دوره از رقابت ها پنج فرنگی کار حضور داشتند که «محمد هادی ساروی» در کشتی نخست با نتیجه 6 بر 3 «کومار سونیل» از هند را مغلوب کرد و در مبارزه بعدی مقابل «کالیدین آسیکیف» از قرقیزستان به پیروزی رسید.
ساروی در ادامه رقابت های کشتی وزن 87 گیلوگرم با نتیجه 11 بر صفر «بیلگون بایارسایخان» از مغولستان را شکست داد و در مبارزه چهارم نیز با نتیجه 8 بر صفر از سد «میربک کوردبای» از قزاقستان گذشت و به مدال طلا دست یافت.
در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 5 نفر به صورت دوره ای برگزار می شود، پویا دادمرز در کشتی نخست با نتیجه 9 بر صفر «بایورجان سادووکاسوف» از قزاقستان را مغلوب کرد و در مبارزه بعد مقابل «داواباندی مونخ اردن» از مغولستان با نتیجه 8 بر 3 به برتری رسید، اما در کشتی سوم با نتیجه 7 بر صفر مقابل «سرداربک کونوشبایف» از قرقیزستان شکست خورد.
در وزن 63 کیلوگرم که با حضور پنج کشتی گیر برگزار می شود، «میثم دلخانی» در کشتی نخست با نتیجه 11 بر یک مقابل ویجای از هند به پیروزی دست یافت و در مبارزه دوم خود با توجه به حاضر نشدن «یرنار فیداخمتوف» از قزاقستان پیروز شد.
وی در کشتی سوم نیز «المار تالانتبک اولو» از قرقیزستان را با نتیجه 5 بر 4 شکست داد. دلخانی در صورت پیروزی در کشتی چهارم خود مقابل تلمان باتومار از مغولستان صاحب مدال طلا خواهد شد.
مسابقات وزن 61 کیلوگرم با حضور هفت نفر در دو گروه به صورت دوره ای برگزار شد که «محمد نامجو مطلق» در گروه 2 با نتیجه 12 بر یک و ضربه فنی اورازوف از ترکمنستان را شکست داد، اما در کشتی دوم با نتیجه 3 بر یک مغلوب اصیل آلتاکین از قزاقستان شد و به دیدار نیمه نهایی رفت.
وی در این دیدار مقابل «اولوکبک ژولدوشبیکوف» از قرقیزستان با نتیجه 6 بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.
در وزن 92 کیلوگرم نیز پنج کشتی گیر حضور داشته و مسابقات به صورت دوره ای برگزار شد. در این وزن «ارشک محبی» در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر آدلت کالتایف از قزاقستان را مغلوب کرد و در دور بعد مقابل ویکی از هند با نتیجه 5 بر صفر پیروز شد و در دور سوم نیز با نتیجه 8 بر 2 آزات گاجیف از ترکمنستان را شکست داد.
محبی در صورت شکست «تسوتگرل مونخباتار» از مغولستان در کشتی چهارم صاحب مدال طلا خواهد شد.
در مسابقات روز نخست این دوره از رقابت ها «امین کاویانی نژاد» و «مهدی ابراهیمی» در وزن های 72 و 82 کیلوگرم به مدال طلا، محمدرضا گرایی و علی اکبر یوسفی در وزن های 77 و 130 کیلوگرم به مدال نقره و مهدی محسن نژاد و حسن آریانژاد در وزن های 60 و 97 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند. محمد الیاسی نیز در وزن 67 کیلوگرم چهارم شد.
بر اساس برنامه این مسابقات، رقابت های وزن های 57، 65، 74 و 125 کیلوگرم روز شنبه و مسابقات وزن های 70، 79، 86 و 97 کیلوگرم روز یکشنبه (4 فروردین ماه) برگزار می شود.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پیامی که نخست وزیر پاکستان از مزار نادرشاه مخابره کرد/درود بر فاتح هند

نخست وزیر تازه پاکستان به ایران سفر کرد اما به جای حضور در تهران سفرش را از مشهد و مزار امام رضا(ع) آغاز کرد تا ابتدا دل شیعیان را به دست آورده و از آنها که بابت حملات انتحاری کویته آسیب دیده‌اند دلجویی کند، اما بار سیاسی سفر «کاپیتان» به مشهد با این زیارت تمام نشد چرا که بلافاصله او خواست بر مزار فاتح هند، نادرشاه افشار حاضر شود تا از دور برای مودی که این روزها پاکستان را به استفاده از سلاح اتمی تهدید کرده خط و نشان بکشد، البته «عمران خان» با زیارت امام رضا(ع) برای مسلمانان هند پیام دوستی فرستاد و سپس پیام سیاسی‌اش را برای مودی با حضور در کنار مزار نادرشاه ارسال کرد تا هم با مردم مسلمان هند ابراز دوستی کرده باشد و هم برای نخست وزیر جنگ‌طلب هندوستان یادآوری کند که اگر قرار بر پاسخ به جنگ‌افروزی باشد سرنوشت هند مانند زمان افشاریان خواهد شد. لازم به یادآوری است که نادر شاه تنها سرداری در تاریخ نظامی جهان است که مسکو و دهلی را فتح کرد.

بحران حکمرانی

ادغام باید به معنی فیصله بانک های مشکل دار یا ناکام باشد. فرقی ندارد ادغام بانک های متعلق به نیروهای مسلح باشد یا ادغام بانک های غیردولتی و خصوصی.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر