نتیجه‌ای یافت نشد.

محاکمه دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین به تعویق افتاد

شناسه خبر: 146159 سرویس: جهان ، سیاست پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷, ۴۹ : ۰۰ : ۰۰
محاکمه دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین به تعویق افتاد
منابع خبری روز چهارشنبه گزارش دادند که دادگاه تجدید نظر شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین به تعویق افتاد.
۵۵آنلاین :

 دادگاه تجدید نظر شیخ علی سلمان به 15 نوامبر ( 24 آبان) موکول شده است.
شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق از سال 2014 میلادی تاکنون به اتهام نفرت‌پراکنی در زندان به سر می‌برد. وی ابتدا به 9 سال زندان محکوم شده بود که پس از مدتی، این حکم به چهار سال کاهش یافت.
پیش تر سازمان عفو بین الملل از مقامات بحرینی خواسته بود تا ضمن رفع اتهام از شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت الوفاق، وی را بدون قید و شرط آزاد کنند.
دادستانی بحرین شیخ علی سلمان را که در حال گذراندن چهار سال حبس است به اتهام جاسوسی برای قطر در پی افشای یک مکالمه بین او و حمد بن جاسم آل ثانی نخست وزیر سابق قطر در مارس 2011 در چارچوب طرح آمریکایی برای حل بحران بحرین به دادگاه ارجاع داد.
برخی کشورهای عربی منطقه همسو با سیاست های سعودی ها، از سال گذشته تا کنون روابط خود با قطر را قطع کرده اند.
بحرین از 14 فوریه 2011 صحنه انقلاب مردمی ضد رژیم آل خلیفه است. مردم بحرین خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن دولتی منتخب در کشورشان هستند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر