نتیجه‌ای یافت نشد.

لاک‌پشتی که 915 سکه را بلعید!

شناسه خبر: 97973 سرویس: اجتماعی دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵, ۲۳ : ۱۸ : ۰۰
لاک‌پشتی که 915 سکه را بلعید!
یک لاک‌پشت در تایلند که سکه‌ها و اشیای زیادی را بلعیده بود، بوسیله دامپزشکان تحت عمل جراحی قرار گرفت.
۵۵آنلاین :

دامپزشکان تایلندی موفق شدند با انجام یک عمل جراحی، 915 سکه را از داخل شکم یک لاک پشت دریایی بیرون بیاورند. این لاک پشت دریایی سبز که در یک مرکز محافظت شده در استان چونبوری در شرق بانکوک تایلند زندگی می کند سکه هایی را که مردم به داخل استخر محل زندگی اش پرتاب می کردند، بلعیده بود. 

 

همه سکه ها و اشیاء دیگری که از شکم این لاک پشت بیرون آورده شد 5 کیلوگرم وزن داشت. وزن خود لاک پشت هم 59 کیلوگرم بود. این لاک پشت بخاطر وزن زیاد سکه ها به سختی می توانست حرکت کند.

 

دامپزشکان اعلام کردند این جراحی حدود 7 ساعت به طول انجامید؛ اما بهبودی کامل لاک پشت تقریبا به یک ماه زمان نیاز دارد. 

 

ارزش این سکه ها تاکنون مشخص نشده است. بیشتر این سکه ها از کشورهای مختلف و بعضی از آنها هم پوسیده است.


منبع : رویترز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آنچه آمریکا از ایران هراسی در منطقه دنبال می‌کند: بهانه‌تراشی برای سرکیسه کردن قارون‌های منطقه

آمریکایی‌ها در حالی از عدم اقدام نظامی علیه ایران می گویند و حتی ادعای دادن شماره تلفن برای مذاکره را مطرح می کنند که در رفتار منطقه‌ای آنها اقداماتی خاص مشاهده می‌شود که بیش از هر چیز بوی دلار می دهد. گویی تاجر مسلکان حاکم بر آمریکا همچنان اصرار دارند که از این نمد آشوفته بازار منطقه کلاهی برای خود دست و پا کنند.

پرونده امامی و دلاویز یک پولشویی حرفه ای است

نماینده دادستان: احسان دلاویز متهم ردیف دوم در جلسات به مزاح گفته اگر الان بریزند و ما را بگیرند از من هیچ چیزی ندارند / آن آقای فامیل و صاحب منصب شما، توضیح دهد چرا حیدرآبادی را به بانک سرمایه تحمیل کرد / هادی رضوی گفته دلاویز با من تماس گرفت و درصدی بین یک تا یک و نیم درصد مبلغ وام را مطالبه کرد / امامی و دلاویز لیست بدهکاران کلان بانک سرمایه را در اختیار داشتند و کارچاق کن بودند / دلاویز 200 میلیارد از رضوی گرفت / دلاویز: من برای نظام می میرم و حال بیایم و اخلال کنم؟ من بچه شهرستان را عزت دادند / شهرزاد و شاهگوش را با رضوی شروع کردم؛ در بسیاری از کارها حضور داشتم ولی اسمم نبود / سرمایه سریال شهرزاد آلوده نبود

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آموزش پلیس آلمان به راننده های گوشی به دست

توی یک بزرگراه در آلمان تصادف وحشتناکی شده و یه عده از راننده ها می خوان از صحنه تصادف عکس و فیلم بگیرن (چیزی که توی ایران عادیه!) پلیس بهشون می گه خیلی دوست دارید اجساد رو ببینید؟ و پیاده شون می کنه و اصرار می کنه راننده را ببرد بالای سر اجساد، ادامش رو خودتون ببینید. در آخر هم جریمه سنگینی براشون می نویسه...

ویدیو: دستگیری مسافری که قصد داشت لحظه قبل فرود شیشه هواپیما را بشکند

تصاویری از دستگیری فردی که لحظاتی قبل از فرود بوئینگ ۷۳۷ در شهر کون مینگ چین قصد شکستن شیشه هواپیما داشت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر