قتل همسر به خاطر عوض کردن کانال تلویزیون

شناسه خبر: 122679 سرویس: گوناگون شنبه ۲۳ دي ۱۳۹۶, ۴۳ : ۱۳ : ۰۰
قتل همسر به خاطر عوض کردن کانال تلویزیون
مرد آمریکایی، همسر میانسالش را به خاطر عوض کردن کانال تلویزیون با ضربات چاقو کشت.
۵۵آنلاین :

 این جنایت در حالی در خانه ای واقع در شهر «آرکانزاس» اتفاق افتاد که «تونی» 58 ساله-قاتل-  بر سر عوض کردن کانال تلویزیون به شدت با همسرش درگیر شد و در اوج عصبانیت پس از برداشتن چاقوی آشپزخانه او را به قتل رساند. 

همسایگان که از صدای درگیری آنها از خانه هایشان بیرون آمده بودند با پلیس تماس گرفتند و قاتل در حالی که هنوز چاقوی خون آلود در دستش بود بدون هیچ مقاومتی دستگیر و روانه زندان شد.

 


منبع : ایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شغل دوم مردم دنیا!

، «میهمان‌نوازی» شاید توصیف چندان قابل‌باوری نباشد، اما این روزها در هر شهر و کشور اروپایی که قدم بگذارید، خواهید دید که مردم آنجا به هر کاری که مشغول باشند، شغل دومشان میزبانی از توریست‌هایی است که تقریبا همه‌جا پیدا می‌شوند و تمامی هم ندارند.

اين همه ماجرای مافیای خودرو نیست

داستان «مافياي واردات خودرو» يا آنچه اين روزها و در افواه عمومي با عنوان «واردات غيرقانوني يا قاچاق چندين هزار خودروی خارجي» برجسته شده است، پس از گذشت ماه‌ها از طرح آن و تحت فشار افکار عمومي و شايد با پيگيري نهادهاي نظارتي سرانجام و تا اينجاي کار به گزارش وزارت صنعت،‌معدن و تجارت به رئيس‌جمهور محترم و دستورات رئيس قوه مجريه در هامش اين گزارش خطاب به برخي وزارتخانه‌ها و معاونان خود انجاميد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود

٥٥ آنلاین تلاش میكند در مورد افراد قضاوت نكند و مهم برای ما روش های اداره كشور هست . اما این حرف وزیر ارتباطات در مورد امضاهای طلایی و راهكار دولت الكترونیك كاملا درست است .اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود. مفسدین از قدرت فاصله میگرفتند

ویدیو: علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد

علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد. علیخانی: سفارش می کنم قرارداد سال بعدت بهتر باشد؛

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر