قتل همسر به خاطر عوض کردن کانال تلویزیون

شناسه خبر: 122679 سرویس: گوناگون شنبه ۲۳ دي ۱۳۹۶, ۴۳ : ۱۳ : ۰۰
قتل همسر به خاطر عوض کردن کانال تلویزیون
مرد آمریکایی، همسر میانسالش را به خاطر عوض کردن کانال تلویزیون با ضربات چاقو کشت.
۵۵آنلاین :

 این جنایت در حالی در خانه ای واقع در شهر «آرکانزاس» اتفاق افتاد که «تونی» 58 ساله-قاتل-  بر سر عوض کردن کانال تلویزیون به شدت با همسرش درگیر شد و در اوج عصبانیت پس از برداشتن چاقوی آشپزخانه او را به قتل رساند. 

همسایگان که از صدای درگیری آنها از خانه هایشان بیرون آمده بودند با پلیس تماس گرفتند و قاتل در حالی که هنوز چاقوی خون آلود در دستش بود بدون هیچ مقاومتی دستگیر و روانه زندان شد.

 


منبع : ایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

از هم پاشیدن برجام چه تاثیری بر اقتصاد ایران خواهد داشت؟

اگر بخواهم به صورت مختصر توضیح دهم، از هم پاشیدن برجام ضربه بزرگی بر اقتصاد ایران خواهد زد. برجام می‌توانست سرآغاز پیشرفت و شکوفایی اقتصاد ایران باشد.

برای رسیدن به موفقیت چه کنیم؟

افراد موفق سرشار از اعتماد به نفس هستند و به توانایی‌های خود و آنچه انجام می‌دهند کاملا اطمینان دارند. موفقیت‌ باعث اعتماد به نفس آنها نمی‌شود بلکه اعتماد به نفس به‌عنوان پیش‌نیاز اصلی پیروزی، آنها را به سمت موفقیت رهنمون می‌کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: فضای سبز بدون استفاده

این ویدیو،فضای سبز منطقه ی ۱۴ تهران رو نشون میده،بلوار پاسدار گمنام تقاطع خیابان برادران شهید واضحی فر من سه ساله ساکن این خونه هستم،و تو این سه سال حتی برای نیم ساعت هم ندیدم که در این مجموعه برای استفاده باز باشه همونطور که در فیلم میبینید،که همه وسایل مجموعه در اثر عدم رسیدگی دچار نقص شدن .نمیدونم اگه قرار به استفاده نبوده چرا باید ساخته بشه پولی که میتونسته تو جای درست استفاده شه،اینجا خرج شده

ویدیو: ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد

ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد دادستانی: بازداشت معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد به دلیل «جریحه دار کردن عفت عمومی و عدم رعایت قوانین» / نماینده مشهد: می خواهند مشهد را تبدیل به شهری توریستی کنند

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان