قتل همسر به خاطر عوض کردن کانال تلویزیون

شناسه خبر: 122679 سرویس: گوناگون شنبه ۲۳ دي ۱۳۹۶, ۴۳ : ۱۳ : ۰۰
قتل همسر به خاطر عوض کردن کانال تلویزیون
مرد آمریکایی، همسر میانسالش را به خاطر عوض کردن کانال تلویزیون با ضربات چاقو کشت.
۵۵آنلاین :

 این جنایت در حالی در خانه ای واقع در شهر «آرکانزاس» اتفاق افتاد که «تونی» 58 ساله-قاتل-  بر سر عوض کردن کانال تلویزیون به شدت با همسرش درگیر شد و در اوج عصبانیت پس از برداشتن چاقوی آشپزخانه او را به قتل رساند. 

همسایگان که از صدای درگیری آنها از خانه هایشان بیرون آمده بودند با پلیس تماس گرفتند و قاتل در حالی که هنوز چاقوی خون آلود در دستش بود بدون هیچ مقاومتی دستگیر و روانه زندان شد.

 


منبع : ایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مردم مقصرند یا مسوولان؟

تلاطم در بازار ارز که از پاییز سال گذشته آغاز شد و به دلیل اتخاذ سیاست های نادرست شدت یافت، مجموعه متغیرهای اقتصادی کلان و فضای کسب و کار را به هم ریخت و موجب نگرانی کم سابقه مردم نسبت به آینده شد.

تنها راه نجات: ریشه‌کنی«یارانه سیاه»

در یکی از کشورهای همسایه، که تعداد اقتصاددانان‌ش یک‌دهم ایران هم نیست، میانگین قیمت بنزین و گازوییل در یک سال اخیر، لیتری ۰.۷ دلار بوده که با فرض دلار ۸ هزار تومانی، معادل لیتری ۵۶۰۰ تومان است. در این کشور قیمت بنزین و گازوییل کاملا شناور بوده و هر روز در جهت قیمت‌ بین‌المللی تغییر می‌کند. در عینحال تورم سال قبل این کشور ۴.۴ % بوده است

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر