قتل عام یک خانواده یمنی در بمباران ائتلاف سعودی

شناسه خبر: 150020 سرویس: گوناگون چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۴۶ : ۲۳ : ۰۰
قتل عام یک خانواده یمنی در بمباران ائتلاف سعودی
هفت عضو یک خانواده یمنی در بمباران جنگنده های ائتلاف سعودی – آمریکایی به شهادت رسیدند.
۵۵آنلاین :

 

خبرگزاری 'یمن پرس' چهارشنبه شب به نقل از منابع نظامی اعلام کرد، جنگنده های ائتلاف سعودی منزل حسن محمد یمانی العمری را در بخش حرض استان حجه در غرب یمن بمباران کردند.
در این بمباران پدر و مادر خانواده به همراه پنج کودک دو تا 12 ساله خود به شهادت رسیدند.
این جنایت سعودی ها دو زخمی نیز برجای گذاشت. 
جنایت های ائتلاف سعودی - آمریکایی در یمن پس از درخواست نمایشی مسئولان آمریکا برای پایان دادن به این جنگ، افزایش یافته است.
عربستان و امارات از ششم فروردین سال 94 در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده ای را علیه یمن فقیرترین کشور عربی آغاز کردند تا به بهانه بازگرداندن رئیس جمهوری مستعفی این کشور به قدرت، به اهداف و زیادخواهی های سیاسی خود جامه عمل بپوشانند. 
تجاوز عربستان و امارات به یمن تاکنون منجر به کشته شدن بیش از 16 هزار یمنی بی گناه و ویرانی زیر ساخت های این کشور شده است. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شاخصِ واقعی پیشرفت چیست؟

(GDP) اندازه ­گیری نخواهد کرد. به­ جای آن، شاخص واقعی پیشرفت (GPI) یا Genuine Progress Index را مبنا قرار خواهد داد. این تصمیم دولت زلاندنو با توجه به تحولات بین­ المللی اتخاذ شده است. طی سه دهه­ ی اخیر ورود چین، هند و برزیل به فرایندهای تولید و خدمات، اقتصاد کشورهای غربی را دچار بحران­ های جدی کرده است.

در شرایط تحریمی چه وضعیتی در انتظار اقتصاد ایران است؟

یکی از سؤالات مهم در شرایط جاری کشور، چشم انداز وضعیت اقتصادی کشور با فرض تداوم تحریم هاست. طی سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ به دلیل شوک ناشی از تحریم ها و عدم تعادل های کلان اقتصادی، اقتصاد ایران از مسیر ثبات نسبی خارج شد و اگرچه تورم ارقام تجربه شده ای را به ثبت اسانید با این حال رشد اقتصادی منفی تجربه شده و پیاپی در سالهای ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ بی سابقه بود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر