نتیجه‌ای یافت نشد.

قتل در زندان به‌خاطر فحاشی

شناسه خبر: 174709 سرویس: اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸, ۳۲ : ۱۱ : ۰۰
قتل در زندان به‌خاطر فحاشی
بنا بر این گزارش تحقیقات از این متهم همچنان ادامه دارد و او بعد از اتمام بررسی‌های اولیه به اتهام قتل پای میز محاکمه خواهد رفت.
۵۵آنلاین :

تحقیقات از مرد زندانی که هم‌بند خود را به قتل رسانده است در دادسرای جنایی تهران آغاز شد.

به گزارش شرق، ظهر روز پنجشنبه گذشته نزاعی مرگ‌بار در زندان قزلحصار رخ داد و مردی میانسال که با جسمی برنده زخمی شده بود، جانش را از دست داد. پس از آن تحقیقات در این رابطه آغاز شد و با توجه به فیلم‌های ضبط‌شده توسط دوربین‌های مداربسته و سایر مدارک موجود هویت ضارب فاش شد. بررسی‌های مقدماتی نشان داد قاتل و مقتول هر دو به جرم قاچاق مواد مخدر در زندان به سر می‌بردند و هر دو بعد از دستگیری به حبس ابد محکوم شدند، اما بعد از مدتی با تخفیف مجازات آن‌ها موافقت شده بود به گونه‌ای که قرار بود قاتل ۲۵ سال و مقتول ۱۵ سال در زندان بماند.

وقتی متهم تحت بازجویی قرار گرفت، به قتل هم‌بندی‌اش اعتراف کرد و گفت: مقتول به من فحاشی کرد و من که عصبانی شده بودم نتوانستم خودم را کنترل کنم و با چاقویی که خودم ساخته بودم، ضربه‌ای به او زدم البته هدفم کشتن او نبود.

بنا بر این گزارش تحقیقات از این متهم همچنان ادامه دارد و او بعد از اتمام بررسی‌های اولیه به اتهام قتل پای میز محاکمه خواهد رفت.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

شکوفایی مشاغل در جهان ثروتمند

توانمندی بازارهای کار پیش بینی های ناراحت کننده ای را در مورد آینده مطرح می کند. اینکه کامپیوترهای قدرتمند و پیچیده شمار زیادی از کارگران را به بیکاری اجباری می کشانند. سرعت رشد دستمزدها قطعا بسیاری از شرکت ها را به خودکارسازی تشویق می کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر