قتل به خاطر بوق زدن!

شناسه خبر: 130676 سرویس: NGO ، گوناگون جمعه ۱۷ فروردين ۱۳۹۷, ۴۶ : ۱۶ : ۰۰
قتل به خاطر بوق زدن!
عامل جنایت در قلعه نو پس از یک هفته فرار دستگیر و جزئیات جنایت را فاش کرد.
۵۵آنلاین :

ساعت ۲۲:۳۰ نهم فروردین ، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۲۱۱ قلعه نو اعلام شد که جوانی ۲۲ ساله به علت اصابت جسم تیز به ناحیه‌ی سینه به بیمارستان منتقل و با وجود انجام اقدامات درمانی جانش را از دست داده است.

با تأیید خبر اولیه و تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به منظور رسیدگی تخصصی، پرونده در اختیار اداره دهم ویژهقتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در تحقیقات میدانی از دوستان مقتول مشخص شد که قاتل متواری شده از صحنه جنایت، راننده‌ی یک خودرو پژو ۴۰۵ بوده که به همراه نفر دوم در حال عبور از خیابان بودند که در حین رانندگی به نحوه‌ تردد مقتول و دوستانش از عرض خیابان اعتراض کرده و این کار خود را با بوق زدن ماشین نشان داده و همین موضوع ابتدا باعث آغاز درگیری لفظی بین دو طرف و نهایتا درگیری منجر به جنایت و قتل جوانی ۲۲ ساله به نام حمیدرضا شده است.

پس از وقوع جنایت، قاتل با رها کردن خودرو پژو ۴۰۵ و همراهش از محل متواری می‌شود؛ در همان تحقیقات اولیه و با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از همراه قاتل مشخص شد که این شخص از بستگان نزدیک قاتل متواری است. در ادامه قاتل به نام مصطفی۳۳ ساله شناسایی؛ بلافاصله کارآگاهان اداره دهم به محل سکونت وی در منطقه قلعه نو مراجعه و مشخص شد که قاتل بلافاصله پس از ارتکاب جنایت از محل سکونت خود نیز متواری شده است .

با انجام اقدامات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم پرونده از طریق یکی از دوستان نزدیکش اقدام به تهیه مخفیگاه جدیدی در جنوب شهر تهران کرده که با انجام اقدامات نامحسوس پلیسی، مخفیگاه وی در حاشیه‌ی جنوب شهر تهران شناسایی و پس از اطمینان از حضور در مخفیگاهش، در ساعت ۵ عصر ۱۴ فروردین دستگیر و به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگمنتقل شد.

 

 

متهم در همان مراحل اولیه تحقیقات صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به همراه یکی از بستگان نزدیک خود، با ماشین در جاده ورامین در حال عبور از خیابان بودیم. همزمان متوفی نیز به همراه چند نفر دیگر در حال عبور از عرض خیابان بود، نحوه‌ی عبور آن‌ها از عرض خیابان به گونه‌ای بود که باعث ایجاد مزاحمت در حرکت ماشین شد و به همین خاطر من برای آن‌ها بوق زدم؛ همین موضوع باعث درگیری لفظی ما شد و زمانیکه آن‌ها شروع به فحاشی کردند، ما از ماشین پیاده شدیم. تعداد آن‌ها از ما بیشتر بود و همین موضوع باعث شد تا ما را مورد ضرب و شتم قرار دهند؛ در زمان درگیری چند ضربه به صورت من زدند به گونه‌ای که باعث جراحتم از ناحیه صورت شد؛ به یاد چاقوی ضامن دار خود افتادم. چاقو را از جیب خود خارج کرده و بی هدف چند ضربه پرتاب کردم که یکی از ضربه‌ها به متوفی برخورد کرد و روی زمین افتاد. بسیار ترسیده بودم بدون آنکه بتوانم سوار ماشین شوم، پیاده از محل متواری شدم و از طریق بستگان و اعضای خانواده متوجه مرگ متوفی شدم. پشمان بودم، اما کاری از دستم بر نمی‌آمد تا اینکه پس از چند روز دستگیر شدم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دیگر شواهد و دلایل بدست آمده از شاهدان صحنه جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه چهارم دادسرای شهرری صادر شد و متهم کماکان برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.


منبع : دنیای اقتصاد
برچسب ها
جنایتقتل
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

درس خواجه نظام‌الملک برای ما

امسال هزارمین سالگرد تولد خواجه نظام‌الملک طوسی وزیر خردمندی است که سی سال توانست در عمل و نظر آبادانی کشور را رقم زند. یادگاری جهانی به نام سیرالملوک از او به زبان فارسی به جا مانده که در ادامه سعی می‌شود براساس تحلیل لئواشتراوس مفسر فلسفه سیاسی، منولوگ‌های (تک‌گویی‌های) کتاب به روش دیالوگ (گفت‌وگو با زمان حاضر) برای حل مشکلات امروز دولت و ملت بازگویی شود.

کی به چی رای می‌ده؟

شفاف شدن رای نمایندگان باعث می‌شود، مردم بدانند وکلایی که به مجلس فرستاده‌اند در مورد تصمیمات مهم کشوری چه نظری داشته‌اند و چه رایی داده‌اند. برخی در نطق‌های خود راهنمای راست می‌زنند ولی در رای خود به سمت چپ می‌پیچند یا بالعکس

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود

٥٥ آنلاین تلاش میكند در مورد افراد قضاوت نكند و مهم برای ما روش های اداره كشور هست . اما این حرف وزیر ارتباطات در مورد امضاهای طلایی و راهكار دولت الكترونیك كاملا درست است .اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود. مفسدین از قدرت فاصله میگرفتند

ویدیو: علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد

علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد. علیخانی: سفارش می کنم قرارداد سال بعدت بهتر باشد؛

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر