قتل به خاطر بوق زدن!

شناسه خبر: 130676 سرویس: NGO ، گوناگون جمعه ۱۷ فروردين ۱۳۹۷, ۴۶ : ۱۶ : ۰۰
قتل به خاطر بوق زدن!
عامل جنایت در قلعه نو پس از یک هفته فرار دستگیر و جزئیات جنایت را فاش کرد.
۵۵آنلاین :

ساعت ۲۲:۳۰ نهم فروردین ، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۲۱۱ قلعه نو اعلام شد که جوانی ۲۲ ساله به علت اصابت جسم تیز به ناحیه‌ی سینه به بیمارستان منتقل و با وجود انجام اقدامات درمانی جانش را از دست داده است.

با تأیید خبر اولیه و تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به منظور رسیدگی تخصصی، پرونده در اختیار اداره دهم ویژهقتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در تحقیقات میدانی از دوستان مقتول مشخص شد که قاتل متواری شده از صحنه جنایت، راننده‌ی یک خودرو پژو ۴۰۵ بوده که به همراه نفر دوم در حال عبور از خیابان بودند که در حین رانندگی به نحوه‌ تردد مقتول و دوستانش از عرض خیابان اعتراض کرده و این کار خود را با بوق زدن ماشین نشان داده و همین موضوع ابتدا باعث آغاز درگیری لفظی بین دو طرف و نهایتا درگیری منجر به جنایت و قتل جوانی ۲۲ ساله به نام حمیدرضا شده است.

پس از وقوع جنایت، قاتل با رها کردن خودرو پژو ۴۰۵ و همراهش از محل متواری می‌شود؛ در همان تحقیقات اولیه و با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از همراه قاتل مشخص شد که این شخص از بستگان نزدیک قاتل متواری است. در ادامه قاتل به نام مصطفی۳۳ ساله شناسایی؛ بلافاصله کارآگاهان اداره دهم به محل سکونت وی در منطقه قلعه نو مراجعه و مشخص شد که قاتل بلافاصله پس از ارتکاب جنایت از محل سکونت خود نیز متواری شده است .

با انجام اقدامات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم پرونده از طریق یکی از دوستان نزدیکش اقدام به تهیه مخفیگاه جدیدی در جنوب شهر تهران کرده که با انجام اقدامات نامحسوس پلیسی، مخفیگاه وی در حاشیه‌ی جنوب شهر تهران شناسایی و پس از اطمینان از حضور در مخفیگاهش، در ساعت ۵ عصر ۱۴ فروردین دستگیر و به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگمنتقل شد.

 

 

متهم در همان مراحل اولیه تحقیقات صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به همراه یکی از بستگان نزدیک خود، با ماشین در جاده ورامین در حال عبور از خیابان بودیم. همزمان متوفی نیز به همراه چند نفر دیگر در حال عبور از عرض خیابان بود، نحوه‌ی عبور آن‌ها از عرض خیابان به گونه‌ای بود که باعث ایجاد مزاحمت در حرکت ماشین شد و به همین خاطر من برای آن‌ها بوق زدم؛ همین موضوع باعث درگیری لفظی ما شد و زمانیکه آن‌ها شروع به فحاشی کردند، ما از ماشین پیاده شدیم. تعداد آن‌ها از ما بیشتر بود و همین موضوع باعث شد تا ما را مورد ضرب و شتم قرار دهند؛ در زمان درگیری چند ضربه به صورت من زدند به گونه‌ای که باعث جراحتم از ناحیه صورت شد؛ به یاد چاقوی ضامن دار خود افتادم. چاقو را از جیب خود خارج کرده و بی هدف چند ضربه پرتاب کردم که یکی از ضربه‌ها به متوفی برخورد کرد و روی زمین افتاد. بسیار ترسیده بودم بدون آنکه بتوانم سوار ماشین شوم، پیاده از محل متواری شدم و از طریق بستگان و اعضای خانواده متوجه مرگ متوفی شدم. پشمان بودم، اما کاری از دستم بر نمی‌آمد تا اینکه پس از چند روز دستگیر شدم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دیگر شواهد و دلایل بدست آمده از شاهدان صحنه جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه چهارم دادسرای شهرری صادر شد و متهم کماکان برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.


منبع : دنیای اقتصاد
برچسب ها
جنایتقتل
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

از يوز تا سروش

يادتان هست چقدر براى موتور جستجوى ملى هزينه شد و الان هيچكس حتى يادش نيست

من، سعدی آخرالزمانم

ابن بطوطه طنجه ای(مراکش) که هم عصر سعدی بوده است وقتی در چین، مهمان امیری می شود، از دهان خنیاگران چینی بزم او این شعر سعدی را می شنود: تا دل به مهرت دادم در بحر فکر افتادم چون در نماز استادم گویی به محراب اندری!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: فضای سبز بدون استفاده

این ویدیو،فضای سبز منطقه ی ۱۴ تهران رو نشون میده،بلوار پاسدار گمنام تقاطع خیابان برادران شهید واضحی فر من سه ساله ساکن این خونه هستم،و تو این سه سال حتی برای نیم ساعت هم ندیدم که در این مجموعه برای استفاده باز باشه همونطور که در فیلم میبینید،که همه وسایل مجموعه در اثر عدم رسیدگی دچار نقص شدن .نمیدونم اگه قرار به استفاده نبوده چرا باید ساخته بشه پولی که میتونسته تو جای درست استفاده شه،اینجا خرج شده

ویدیو: ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد

ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد دادستانی: بازداشت معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد به دلیل «جریحه دار کردن عفت عمومی و عدم رعایت قوانین» / نماینده مشهد: می خواهند مشهد را تبدیل به شهری توریستی کنند

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان