قتل به خاطر بوق زدن!

شناسه خبر: 130676 سرویس: NGO ، گوناگون جمعه ۱۷ فروردين ۱۳۹۷, ۴۶ : ۱۶ : ۰۰
قتل به خاطر بوق زدن!
عامل جنایت در قلعه نو پس از یک هفته فرار دستگیر و جزئیات جنایت را فاش کرد.
۵۵آنلاین :

ساعت ۲۲:۳۰ نهم فروردین ، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۲۱۱ قلعه نو اعلام شد که جوانی ۲۲ ساله به علت اصابت جسم تیز به ناحیه‌ی سینه به بیمارستان منتقل و با وجود انجام اقدامات درمانی جانش را از دست داده است.

با تأیید خبر اولیه و تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به منظور رسیدگی تخصصی، پرونده در اختیار اداره دهم ویژهقتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در تحقیقات میدانی از دوستان مقتول مشخص شد که قاتل متواری شده از صحنه جنایت، راننده‌ی یک خودرو پژو ۴۰۵ بوده که به همراه نفر دوم در حال عبور از خیابان بودند که در حین رانندگی به نحوه‌ تردد مقتول و دوستانش از عرض خیابان اعتراض کرده و این کار خود را با بوق زدن ماشین نشان داده و همین موضوع ابتدا باعث آغاز درگیری لفظی بین دو طرف و نهایتا درگیری منجر به جنایت و قتل جوانی ۲۲ ساله به نام حمیدرضا شده است.

پس از وقوع جنایت، قاتل با رها کردن خودرو پژو ۴۰۵ و همراهش از محل متواری می‌شود؛ در همان تحقیقات اولیه و با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از همراه قاتل مشخص شد که این شخص از بستگان نزدیک قاتل متواری است. در ادامه قاتل به نام مصطفی۳۳ ساله شناسایی؛ بلافاصله کارآگاهان اداره دهم به محل سکونت وی در منطقه قلعه نو مراجعه و مشخص شد که قاتل بلافاصله پس از ارتکاب جنایت از محل سکونت خود نیز متواری شده است .

با انجام اقدامات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم پرونده از طریق یکی از دوستان نزدیکش اقدام به تهیه مخفیگاه جدیدی در جنوب شهر تهران کرده که با انجام اقدامات نامحسوس پلیسی، مخفیگاه وی در حاشیه‌ی جنوب شهر تهران شناسایی و پس از اطمینان از حضور در مخفیگاهش، در ساعت ۵ عصر ۱۴ فروردین دستگیر و به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگمنتقل شد.

 

 

متهم در همان مراحل اولیه تحقیقات صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به همراه یکی از بستگان نزدیک خود، با ماشین در جاده ورامین در حال عبور از خیابان بودیم. همزمان متوفی نیز به همراه چند نفر دیگر در حال عبور از عرض خیابان بود، نحوه‌ی عبور آن‌ها از عرض خیابان به گونه‌ای بود که باعث ایجاد مزاحمت در حرکت ماشین شد و به همین خاطر من برای آن‌ها بوق زدم؛ همین موضوع باعث درگیری لفظی ما شد و زمانیکه آن‌ها شروع به فحاشی کردند، ما از ماشین پیاده شدیم. تعداد آن‌ها از ما بیشتر بود و همین موضوع باعث شد تا ما را مورد ضرب و شتم قرار دهند؛ در زمان درگیری چند ضربه به صورت من زدند به گونه‌ای که باعث جراحتم از ناحیه صورت شد؛ به یاد چاقوی ضامن دار خود افتادم. چاقو را از جیب خود خارج کرده و بی هدف چند ضربه پرتاب کردم که یکی از ضربه‌ها به متوفی برخورد کرد و روی زمین افتاد. بسیار ترسیده بودم بدون آنکه بتوانم سوار ماشین شوم، پیاده از محل متواری شدم و از طریق بستگان و اعضای خانواده متوجه مرگ متوفی شدم. پشمان بودم، اما کاری از دستم بر نمی‌آمد تا اینکه پس از چند روز دستگیر شدم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دیگر شواهد و دلایل بدست آمده از شاهدان صحنه جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه چهارم دادسرای شهرری صادر شد و متهم کماکان برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.


منبع : دنیای اقتصاد
برچسب ها
جنایتقتل
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیوار کوتاه خرد اقتصادی

اقتصاد کشور شرایط سختی را سپری می‌کند، تورم از محدوده آرامش خارج شده و قیمت‌ها در حال افزایش است، رشد اقتصادی کاهش پیدا کرده و امید به رونق در ماه‌های آینده نیز کمتر شده است. با این همه، تمام وقت و انرژی سیاست‌گذاری اقتصادی کشور معطوف نرخ ارز شده و روزی نیست که دولتمردی سابق یا قدرتمندی حاضر، سازی کوک نکرده باشد، پیش‌بینی نرخی نکرده باشد.

جایگاه ایران در رقابت‌پذیری

«مجمع جهانی اقتصاد» جدیدترین گزارش «رقابت‌پذیری» خود را برای سال ۲۰۱۸ منتشر کرد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر