قتل به خاطر بوق زدن!

شناسه خبر: 130676 سرویس: NGO ، گوناگون جمعه ۱۷ فروردين ۱۳۹۷, ۴۶ : ۱۶ : ۰۰
قتل به خاطر بوق زدن!
عامل جنایت در قلعه نو پس از یک هفته فرار دستگیر و جزئیات جنایت را فاش کرد.
۵۵آنلاین :

ساعت ۲۲:۳۰ نهم فروردین ، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۲۱۱ قلعه نو اعلام شد که جوانی ۲۲ ساله به علت اصابت جسم تیز به ناحیه‌ی سینه به بیمارستان منتقل و با وجود انجام اقدامات درمانی جانش را از دست داده است.

با تأیید خبر اولیه و تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به منظور رسیدگی تخصصی، پرونده در اختیار اداره دهم ویژهقتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در تحقیقات میدانی از دوستان مقتول مشخص شد که قاتل متواری شده از صحنه جنایت، راننده‌ی یک خودرو پژو ۴۰۵ بوده که به همراه نفر دوم در حال عبور از خیابان بودند که در حین رانندگی به نحوه‌ تردد مقتول و دوستانش از عرض خیابان اعتراض کرده و این کار خود را با بوق زدن ماشین نشان داده و همین موضوع ابتدا باعث آغاز درگیری لفظی بین دو طرف و نهایتا درگیری منجر به جنایت و قتل جوانی ۲۲ ساله به نام حمیدرضا شده است.

پس از وقوع جنایت، قاتل با رها کردن خودرو پژو ۴۰۵ و همراهش از محل متواری می‌شود؛ در همان تحقیقات اولیه و با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از همراه قاتل مشخص شد که این شخص از بستگان نزدیک قاتل متواری است. در ادامه قاتل به نام مصطفی۳۳ ساله شناسایی؛ بلافاصله کارآگاهان اداره دهم به محل سکونت وی در منطقه قلعه نو مراجعه و مشخص شد که قاتل بلافاصله پس از ارتکاب جنایت از محل سکونت خود نیز متواری شده است .

با انجام اقدامات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم پرونده از طریق یکی از دوستان نزدیکش اقدام به تهیه مخفیگاه جدیدی در جنوب شهر تهران کرده که با انجام اقدامات نامحسوس پلیسی، مخفیگاه وی در حاشیه‌ی جنوب شهر تهران شناسایی و پس از اطمینان از حضور در مخفیگاهش، در ساعت ۵ عصر ۱۴ فروردین دستگیر و به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگمنتقل شد.

 

 

متهم در همان مراحل اولیه تحقیقات صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به همراه یکی از بستگان نزدیک خود، با ماشین در جاده ورامین در حال عبور از خیابان بودیم. همزمان متوفی نیز به همراه چند نفر دیگر در حال عبور از عرض خیابان بود، نحوه‌ی عبور آن‌ها از عرض خیابان به گونه‌ای بود که باعث ایجاد مزاحمت در حرکت ماشین شد و به همین خاطر من برای آن‌ها بوق زدم؛ همین موضوع باعث درگیری لفظی ما شد و زمانیکه آن‌ها شروع به فحاشی کردند، ما از ماشین پیاده شدیم. تعداد آن‌ها از ما بیشتر بود و همین موضوع باعث شد تا ما را مورد ضرب و شتم قرار دهند؛ در زمان درگیری چند ضربه به صورت من زدند به گونه‌ای که باعث جراحتم از ناحیه صورت شد؛ به یاد چاقوی ضامن دار خود افتادم. چاقو را از جیب خود خارج کرده و بی هدف چند ضربه پرتاب کردم که یکی از ضربه‌ها به متوفی برخورد کرد و روی زمین افتاد. بسیار ترسیده بودم بدون آنکه بتوانم سوار ماشین شوم، پیاده از محل متواری شدم و از طریق بستگان و اعضای خانواده متوجه مرگ متوفی شدم. پشمان بودم، اما کاری از دستم بر نمی‌آمد تا اینکه پس از چند روز دستگیر شدم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دیگر شواهد و دلایل بدست آمده از شاهدان صحنه جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه چهارم دادسرای شهرری صادر شد و متهم کماکان برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.


منبع : دنیای اقتصاد
برچسب ها
جنایتقتل
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در این سراب چه جویی؟

سروده ای جدید از افشین اعلا در مورد مسایل روز ایران

١٥٠ فروشگاه توبیخ شده تعزیرات را پیدا نکردیم!

گزارش میدانی از مراکز بزرگ خرید در تهران که با ترفندهای عجیب لباس مارک می‌فروشند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: سایه مرگبار "مالچ پاشی" بر طبیعت خوزستان

در حالی که متخصصان و کارشناسان بارها کانون ریزگردها را قسمت های خشک شده تالاب های جنوب کشور، به ویژه هورالعظیم و راه مهار آن را پاشیدن ریگ دانسته اند، دست دولت و پیمانکاران "مالچ پاش" بر پوشاندن شنزارها و ماسه زارهای خوزستان با گرد مرگ اصرار دارند.

ویدیو: صید ماهی سمان و هامور به روش خیه یا خطره در ساحل عسلویه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر