فیلترینگ مقامات فاسد

شناسه خبر: 123343 شنبه ۳۰ دي ۱۳۹۶, ۳۱ : ۲۳ : ۰۰
فیلترینگ مقامات فاسد
با رفع فیلترینگ تلگرام، دوباره بحث خفیفی درباره لزوم تداوم این مانع‌گذاری از سوی کسانی که علت مشکلات اخیر امنیتی کشور را این پیام‌رسان می‌دانند مشاهده شد.
۵۵آنلاین :

هرچند این اعتقاد قوی وجود دارد که قطع خطوط ارتباطی در کنترل شورش‌ها موثر است، اما باور به اینکه ریشه بروز شورش شهری تلگرام باشد چندان قوی نیست و اصرارکنندگان بر ایجاد سازوکارهای پیام‌رسان داخلی نیز گویا با انگیزه دریافت پروژه‌های موازی، بر مضر بودن تلگرام اصرار می‌کنند.

◽️تجربه به ما گفته است تنها مورد موفقیت مانع‌گذاری و فیلترینگ در تاریخ چهل ساله این جمهوری، فیلتر کردن و انجام گزینش برای حذف افراد ذیشعور دارای ای‌کیوی بالا و ذهن سالم و احساسات میهن‌دوستانه  و غیر کجدست، و نتیجه آن، سپردن امور مدیریتی کشور به دست امثال احمدی‌نژاد و خاوری و قاضی مرتضوی و ژن‌های خوب و نظایر آنها بوده است.

◽️تجربه به ما گفته است مانع‌گذاری حکومت برای موسیقی، فیلم، ویدئو، ماهواره، نرم‌افزار و افکار و ایده‌های جدید، علوم انسانی و مهمتر از همه "خبر"، همیشه شکست خورده و در آینده هم چنین خواهد بود. آبی است در هاون، با نتایج شوم.

◽️شوم بودن نتایج در این نهفته است که سیستم به جای فیلترینگ رفتار مساله‌زا و اخراج اشخاص مشکل‌ساز از پیکره خود به جنگ با فناوری می‌رود، به نقش ایوان می‌پردازد و از تشخیص مشکلات واقعی باز میماند.

◽️شاید برخی از این غفلت خشنود باشند، چون می‌اندیشند پروژه‌ای نصیب می‌برند یا پایان کار نظامی که از آن خوششان نمی‌آید نزدیک می‌شود. جای تاسف است که به اینجا می‌رسیم.

◽️باید به مدیران دولت و نهادهای دیگر نشان داد تنها فیلترینگ مفید دارای کارکرد، تسویه، پالودن و فیلترینگ اشخاصی است که این جمهوری را به نقطه کنونی کشانده‌اند. باید با سیستم حرف زد. ✍️شورای سردبیری جامعه نو

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کاخ هخامنشی چرخاب در برازجان

در سال1350خورشیدی،به گونه‌ای ناگهانی و به هنگام کشیدن کانال آب از برازجان به بوشهر در اثر برخورد بیل مکانیکی،شالی‌ستونی در قشری از گل و لای پیدا شد و

آدرس بازندگان بازار دوم دلار

راه‌اندازی بازار دوم دلار اگرچه آرامش را به بازار ارز برگرداند و باعث توقف روند صعودی دلار شد اما برای رانت‌خواران دلار ۴۲۰۰ تومانی خبر خوبی نبود. چرا که آنان را از خوان گسترده رانت محروم کرد و به همین دلیل جوسازی آنان برای بازگشت به سر سفره «تقسیم دلار و سکه ارزان» ادامه دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!!

واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!! باید از خودمان شروع کنیم.

ویدیو: بررسی ابعاد حقوقی دریای خزر

تا زمانی تحدید حدود دریای خزر نهایی نشود ایران از درصد اعلامی اش ( حدود ۲۰٪ ) صیانت می کند. تا کشورهای دیگر مبادرت به اکتشاف و بهره برداری از منابع انرژی نکند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر