فیلترینگ مقامات فاسد

شناسه خبر: 123343 شنبه ۳۰ دي ۱۳۹۶, ۳۱ : ۲۳ : ۰۰
فیلترینگ مقامات فاسد
با رفع فیلترینگ تلگرام، دوباره بحث خفیفی درباره لزوم تداوم این مانع‌گذاری از سوی کسانی که علت مشکلات اخیر امنیتی کشور را این پیام‌رسان می‌دانند مشاهده شد.
۵۵آنلاین :

هرچند این اعتقاد قوی وجود دارد که قطع خطوط ارتباطی در کنترل شورش‌ها موثر است، اما باور به اینکه ریشه بروز شورش شهری تلگرام باشد چندان قوی نیست و اصرارکنندگان بر ایجاد سازوکارهای پیام‌رسان داخلی نیز گویا با انگیزه دریافت پروژه‌های موازی، بر مضر بودن تلگرام اصرار می‌کنند.

◽️تجربه به ما گفته است تنها مورد موفقیت مانع‌گذاری و فیلترینگ در تاریخ چهل ساله این جمهوری، فیلتر کردن و انجام گزینش برای حذف افراد ذیشعور دارای ای‌کیوی بالا و ذهن سالم و احساسات میهن‌دوستانه  و غیر کجدست، و نتیجه آن، سپردن امور مدیریتی کشور به دست امثال احمدی‌نژاد و خاوری و قاضی مرتضوی و ژن‌های خوب و نظایر آنها بوده است.

◽️تجربه به ما گفته است مانع‌گذاری حکومت برای موسیقی، فیلم، ویدئو، ماهواره، نرم‌افزار و افکار و ایده‌های جدید، علوم انسانی و مهمتر از همه "خبر"، همیشه شکست خورده و در آینده هم چنین خواهد بود. آبی است در هاون، با نتایج شوم.

◽️شوم بودن نتایج در این نهفته است که سیستم به جای فیلترینگ رفتار مساله‌زا و اخراج اشخاص مشکل‌ساز از پیکره خود به جنگ با فناوری می‌رود، به نقش ایوان می‌پردازد و از تشخیص مشکلات واقعی باز میماند.

◽️شاید برخی از این غفلت خشنود باشند، چون می‌اندیشند پروژه‌ای نصیب می‌برند یا پایان کار نظامی که از آن خوششان نمی‌آید نزدیک می‌شود. جای تاسف است که به اینجا می‌رسیم.

◽️باید به مدیران دولت و نهادهای دیگر نشان داد تنها فیلترینگ مفید دارای کارکرد، تسویه، پالودن و فیلترینگ اشخاصی است که این جمهوری را به نقطه کنونی کشانده‌اند. باید با سیستم حرف زد. ✍️شورای سردبیری جامعه نو

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بهبود سبک زندگی

یک فرد در جهت بهبود سبک زندگی خود، باید برای جنبه‌های مختلف زندگی اهدافی را تعریف کند و به این اهداف، آگاهی داشته باشد. برای تنظیم این اهداف، توجه به این امور لازم است:

غرضی: رفراندومی که مقامات درخواست کنند مضر است

محمد غرضی در مورد پیشنهاد رئیس‌جمهوری برای برگزاری رفراندوم گفت: پشت ذهن آقای روحانی برای برگزاری رفراندوم جز این نیست که گروهی بر گروه دیگر غالب شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو : فاصله نزدیک هواپیمای تهران یاسوج از کنار دنا

تصاویر مربوط به پروازهای قبل است

ویدئو: فیلم انفجار پمپ گاز جاده فتح

مصدومیت ۵ نفر بر اثر انفجار در جایگاه CNG سخنگوی آتش نشانی تهران : بر اثر انفجار مخزن خودروی نیسان در جایگاه تزریق گاز CNG پنج نفر مصدوم شدند که حال دو نفر از آنها وخیم است. در محل حادثه مشاهده شد مخزن یک دستگاه خودروی نیسان به هنگام تزریق گاز CNG به دلیل نامشخصی که در حال بررسی است.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان