فقط ۲ دبیرستان دخترانه در نزدیکی پلاسکو فردا تعطیل هستند

شناسه خبر: 94749 سرویس: اجتماعی جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶ : ۲۰ : ۰۰
فقط ۲ دبیرستان دخترانه در نزدیکی پلاسکو فردا تعطیل هستند
مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۲ تهران گفت: تمام مدارس محدود اطراف ساختمان پلاسکو در روز شنبه (۲ بهمن) دایر هستند و تنها ۲ مدرسه دخترانه به دلیل مجاورت با ساختمان پلاسکو تعطیل شده‌اند.
۵۵آنلاین :

 

حمید شاه‌منصوری در رابطه با آخرین تصمیمات برای تعطیلات مدارس محدوده ساختمان پلاسکو برای‌ شنبه (22 بهمن‌) اظهار کرد: با توجه به اعلام ستاد مدیریت بحران کشور، تمام مدارس منطقه 12 و مدارس نزدیک به آن محدوده در روز شنبه دایر هستند.

وی افزود: تنها 2 مدرسه دخترانه به دلیل نزدیکی به ساختمان پلاسکو و با توجه به هوای آلوده و دود موجود در منطقه برای روز شنبه (2 بهمن‌) تعطیل شده‌اند، که اطلاع‌رسانی لازم از طریق مدیران این 2 مدرسه به خانواده‌ها اعلام شده است. 


منبع : تسنیم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر