فروش هواپیمای لوکس آقای رئیس‌جمهور!

شناسه خبر: 152837 سرویس: تصویر ، گوناگون سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷, ۲۷ : ۲۲ : ۰۰
فروش هواپیمای لوکس آقای رئیس‌جمهور!
وزیر اقتصاد جدید مکزیک نیز در کنفرانس مطبوعانی در کنار بوئینگ ۷۸۷ ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که فروش این هواپیما به‌زودی اتفاق خواهد افتاد.
۵۵آنلاین :

 

دولت جدید مکزیک در نظر دارد هواپیمای اختصاصی رئیس‌جمهور سابق این کشور را به فروش برساند.

به گزارش یورو نیوز، یک روز پس‌ از آنکه رئیس‌جمهور جدید مکزیک سوگند خود را یاد کرد، دولت جدید تصمیم گرفته است که هواپیمای لوکس و اختصاصی ریاست جمهوری سابق این کشور را بفروشد. «آندرس مانوئل لوپز اوبرادور» در اولین سخنرانی خود گفت: «ما تصمیم داریم هواپیمای اختصاصی و بالگرد‌های متعلق به ریاست جمهوری را که برای کار‌های سیاسی استفاده می‌شوند را بفروشیم.»

 

(تصاویر) هواپیمای فروشی رئیس جمهور مکزیک!


این اظهارات با استقبال مردم مکزیک روبرو شده است که از فساد اقتصادی سیاستمداران این کشور به تنگ آمده‌اند. وزیر اقتصاد جدید مکزیک نیز در کنفرانس مطبوعانی در کنار بوئینگ ۷۸۷ ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که فروش این هواپیما به‌زودی اتفاق خواهد افتاد.

کارلوس اورزا افزود: «ارزش این هواپیما ۲۱۸ میلیون دلار تخمین زده می‌شود که در کنار ۶۰ هواپیما و ۷۰ بالگرد دولتی به فروش رسیده و پول آن به خزانه واریز خواهد شد.»

مانوئل لوپز با شعار‌های پوپولیستی مانند پایان دادن به حقوق بازنشستگی رؤسای جمهور اسبق و کاهش حقوق مقام‌های دولتی ارشد مکزیک در انتخابات به پیروزی رسید. وی پیش‌ازاین نیز اعلام کرده بود که در کاخ ریاست جمهوری سکونت نخواهد کرد و در اولین دستور بعد از ادای سوگند ریاست جمهوری در‌های کاخ «لوس پاینوس» را به روی عموم مردم گشود.

رئیس‌جمهور جدید مکزیک که پیش‌تر در سمت شهردار مکزیکوسیتی فعالیت داشت، در زمان مبارزات انتخاباتی، مبارزه با فساد اقتصادی را اولویت اصلی برنامه‌های خود اعلام کرده بود. متوقف کردن روند خصوصی‌سازی صنعت نفت و گاز با برگزاری یک همه‌پرسی از دیگر برنامه‌های این نامزد چپ‌گرای انتخابات مکزیک عنوان شده است. مانوئل لوپز چپ‌گرا در ژوئن (تیر) به‌عنوان رئیس‌جمهور جدید مکزیک انتخاب شده بود.

 

 

 


منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دانشگاه‌های پرشمار، دانش‌آموخته‌های بیکار

تعداد دانشگاه‌ها در اغلب کشورهای پیشرفته جهان زیر ٥٠٠ است به‌طوری که آلمان ٤١٢، انگلیس ٢٩١، کانادا ٣٢٩، ایتالیا ٢٣٦ و هلند ٤٢٣ دانشگاه دارند و برخی کشورهای اروپایی نظیر نروژ، سوئد، دانمارک، فنلاند و ... زیر ١٠٠ دانشگاه تأسیس کرده‌اند در دو سال گذشته، ایران با ۵۱ هزار و ۶۰۰ دانشجوی اعزامی جزو ۱۰ کشور نخست اعزام کننده دانشجو به دانشگاه‌های خارج قرار گرفته است

مدگرایی؛فرهنگی خالی و پوچ

در واقع مدگرایی اگر افراطی نباشد و از روی چشم و هم چشمی و رقابت های کودکانه و به سمت فرهنگ غربی و از بین بردن عزت نفس و ارزش‌های انسانی نباشد ایرادی ندارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: بعد از بی آرتی ها، ال آرتی ها هم به تهران می آیند

ویدیو: خروج قطار مسافربری تهران به زاهدان از ریل راه آهن به علت طوفان شن

خروج قطار مسافربری تهران به زاهدان از ریل راه آهن به علت طوفان شن روابط عمومی راه آهن اعلام کرد با تلاش مامورین فنی قطار مسیر بازگشایی شد و قطار به مسیر خود ادامه داد.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر