نتیجه‌ای یافت نشد.

فروش هواپیمای لوکس آقای رئیس‌جمهور!

شناسه خبر: 152837 سرویس: تصویر ، گوناگون سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷, ۲۷ : ۲۲ : ۰۰
فروش هواپیمای لوکس آقای رئیس‌جمهور!
وزیر اقتصاد جدید مکزیک نیز در کنفرانس مطبوعانی در کنار بوئینگ ۷۸۷ ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که فروش این هواپیما به‌زودی اتفاق خواهد افتاد.
۵۵آنلاین :

 

دولت جدید مکزیک در نظر دارد هواپیمای اختصاصی رئیس‌جمهور سابق این کشور را به فروش برساند.

به گزارش یورو نیوز، یک روز پس‌ از آنکه رئیس‌جمهور جدید مکزیک سوگند خود را یاد کرد، دولت جدید تصمیم گرفته است که هواپیمای لوکس و اختصاصی ریاست جمهوری سابق این کشور را بفروشد. «آندرس مانوئل لوپز اوبرادور» در اولین سخنرانی خود گفت: «ما تصمیم داریم هواپیمای اختصاصی و بالگرد‌های متعلق به ریاست جمهوری را که برای کار‌های سیاسی استفاده می‌شوند را بفروشیم.»

 

(تصاویر) هواپیمای فروشی رئیس جمهور مکزیک!


این اظهارات با استقبال مردم مکزیک روبرو شده است که از فساد اقتصادی سیاستمداران این کشور به تنگ آمده‌اند. وزیر اقتصاد جدید مکزیک نیز در کنفرانس مطبوعانی در کنار بوئینگ ۷۸۷ ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که فروش این هواپیما به‌زودی اتفاق خواهد افتاد.

کارلوس اورزا افزود: «ارزش این هواپیما ۲۱۸ میلیون دلار تخمین زده می‌شود که در کنار ۶۰ هواپیما و ۷۰ بالگرد دولتی به فروش رسیده و پول آن به خزانه واریز خواهد شد.»

مانوئل لوپز با شعار‌های پوپولیستی مانند پایان دادن به حقوق بازنشستگی رؤسای جمهور اسبق و کاهش حقوق مقام‌های دولتی ارشد مکزیک در انتخابات به پیروزی رسید. وی پیش‌ازاین نیز اعلام کرده بود که در کاخ ریاست جمهوری سکونت نخواهد کرد و در اولین دستور بعد از ادای سوگند ریاست جمهوری در‌های کاخ «لوس پاینوس» را به روی عموم مردم گشود.

رئیس‌جمهور جدید مکزیک که پیش‌تر در سمت شهردار مکزیکوسیتی فعالیت داشت، در زمان مبارزات انتخاباتی، مبارزه با فساد اقتصادی را اولویت اصلی برنامه‌های خود اعلام کرده بود. متوقف کردن روند خصوصی‌سازی صنعت نفت و گاز با برگزاری یک همه‌پرسی از دیگر برنامه‌های این نامزد چپ‌گرای انتخابات مکزیک عنوان شده است. مانوئل لوپز چپ‌گرا در ژوئن (تیر) به‌عنوان رئیس‌جمهور جدید مکزیک انتخاب شده بود.

 

 

 


منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

Endgame کشور با غرب چیست؟

پهلوی اول با تصورِ اینکه آلمان نازی در جنگ جهانی دوم، فاتح نهایی خواهد بود فعالیتِ گستردۀ آلمانها در ایران را تسهیل کرد. پهلوی اول تصور نمی‌کرد که انگلستان و شوروی علیه آلمان متحد شوند و با همراهی آمریکا، آلمانِ نازی را شکست دهند. این تحلیل Fixed و Rigid بدانجا انجامید که لندن و مسکو در عرض چهار ساعت ایران را اشغال کردند و به پهلوی اول خاتمه دادند.

ذهنیت کودکان ما را چه کسانی می‌سازند؟

مدیر شبکه کودک از نگرانی اش در خصوص ورود شبکه بی بی سی فارسی به تولید برنامه های ویژه کودکان گفته است دغدغه محمد سرشار از جنبه های مختلف قابل بررسی است اما نیاز است با دقت بیشتری به این گفته ها اندیشیده شده و در مواجهه با این موضوع واکنشی مناسب در پیش گرفت:

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر