نتیجه‌ای یافت نشد.

فروش هواپیمای لوکس آقای رئیس‌جمهور!

شناسه خبر: 152837 سرویس: تصویر ، گوناگون سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷, ۲۷ : ۲۲ : ۰۰
فروش هواپیمای لوکس آقای رئیس‌جمهور!
وزیر اقتصاد جدید مکزیک نیز در کنفرانس مطبوعانی در کنار بوئینگ ۷۸۷ ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که فروش این هواپیما به‌زودی اتفاق خواهد افتاد.
۵۵آنلاین :

 

دولت جدید مکزیک در نظر دارد هواپیمای اختصاصی رئیس‌جمهور سابق این کشور را به فروش برساند.

به گزارش یورو نیوز، یک روز پس‌ از آنکه رئیس‌جمهور جدید مکزیک سوگند خود را یاد کرد، دولت جدید تصمیم گرفته است که هواپیمای لوکس و اختصاصی ریاست جمهوری سابق این کشور را بفروشد. «آندرس مانوئل لوپز اوبرادور» در اولین سخنرانی خود گفت: «ما تصمیم داریم هواپیمای اختصاصی و بالگرد‌های متعلق به ریاست جمهوری را که برای کار‌های سیاسی استفاده می‌شوند را بفروشیم.»

 

(تصاویر) هواپیمای فروشی رئیس جمهور مکزیک!


این اظهارات با استقبال مردم مکزیک روبرو شده است که از فساد اقتصادی سیاستمداران این کشور به تنگ آمده‌اند. وزیر اقتصاد جدید مکزیک نیز در کنفرانس مطبوعانی در کنار بوئینگ ۷۸۷ ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که فروش این هواپیما به‌زودی اتفاق خواهد افتاد.

کارلوس اورزا افزود: «ارزش این هواپیما ۲۱۸ میلیون دلار تخمین زده می‌شود که در کنار ۶۰ هواپیما و ۷۰ بالگرد دولتی به فروش رسیده و پول آن به خزانه واریز خواهد شد.»

مانوئل لوپز با شعار‌های پوپولیستی مانند پایان دادن به حقوق بازنشستگی رؤسای جمهور اسبق و کاهش حقوق مقام‌های دولتی ارشد مکزیک در انتخابات به پیروزی رسید. وی پیش‌ازاین نیز اعلام کرده بود که در کاخ ریاست جمهوری سکونت نخواهد کرد و در اولین دستور بعد از ادای سوگند ریاست جمهوری در‌های کاخ «لوس پاینوس» را به روی عموم مردم گشود.

رئیس‌جمهور جدید مکزیک که پیش‌تر در سمت شهردار مکزیکوسیتی فعالیت داشت، در زمان مبارزات انتخاباتی، مبارزه با فساد اقتصادی را اولویت اصلی برنامه‌های خود اعلام کرده بود. متوقف کردن روند خصوصی‌سازی صنعت نفت و گاز با برگزاری یک همه‌پرسی از دیگر برنامه‌های این نامزد چپ‌گرای انتخابات مکزیک عنوان شده است. مانوئل لوپز چپ‌گرا در ژوئن (تیر) به‌عنوان رئیس‌جمهور جدید مکزیک انتخاب شده بود.

 

 

 


منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیل گلستان و شبیخون بلا و حرف‌های تکراری!

تا مرداد سال ۱۳۸۰ سیل ندیده بودم. طغیان رودخانه و گل‌آلودشدنش با سیل ویرانگر فرق دارد. فکر می‌کردم سیل بیاید بالاخره می‌شود دوید بالای تپه‌ای و جان را نجات داد.

کدام اقتصادها در باتلاق بحران دست و پا می زنند؟

اژدهای ابرتورم اقتصاد ونزوئلا را بلعیده است. زیمبابوه قبل از ونزوئلا در دام این اژدها افتاده بود. ایتالیا، اسپانیا، اوکراین و یونان همگی با بحران بیکاری دست و پنجه نرم می کنند و نسبت بالای بدهی به تولید ناخالص داخلی شان به یک گرفتاری بزرگ تبدیل شده که اتخاذ خط مشی های ریاضتی نیز نتوانسته است کمک چندانی به آنها بکند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مهمانان عجیب سال تحویل شبکه چهار سیما

این شبکه برای برنامه تحویل سال با گریم افرادی به عنوان سعدی، فردوسی و حافظ با آنها به گفتگو پرداخت.

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر