نتیجه‌ای یافت نشد.

فرمانداری شمیرانات: اتباع غیرمجار جمع آوری می شوند

شناسه خبر: 170021 سرویس: توسعه ، سیاست ، اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۳۱ : ۱۲ : ۰۰
فرمانداری شمیرانات: اتباع غیرمجار جمع آوری می شوند
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شمیرانات اعلام کرد: اتباع افغانستان که بصورت غیرمجاز در این شهرستان ساکن هستند تا پایان نیمه اول امسال جمع آوری می شوند.
۵۵آنلاین :

همایون دهاقین روز یکشنبه تاکید کرد: مراکز خدمات رسان و دستگاه های اجرایی از جمله رستوران ها و شهرداری های زیر پوشش فرمانداری شمیرانات مکلف هستند از به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز در فعالیت های خدماتی و عمرانی خودداری کنند.
ضمن بیان اینکه اکنون حدود 16 هزار تبعه غیرمجاز افغان در سطح شهرستان حضور دارند اظهار داشت: جمعیت اتباع مذکور در نیمه پایانی سال گذشته 20 هزار نفر برآورد شده بود که در جهت اجرای مصوبات کمیسیون مقابله با اتباع غیرمجاز تاکنون 4 هزار نفر آنها جمع آوری و به کشورشان بازگردانده شده اند.
وی ضمن اعلام اینکه آمار جمعیتی اتباع غیرمجاز در برخی از روستاهای شهرستان از جمعیت بومی و ایرانی بیشتر است ابراز نگرانی کرد و گفت: حضور اتباع غیرمجاز در کشور مشکلات سیاسی و اجتماعی متعددی را به وجود می آورد که میطلبد تمام مسئولان مربوطه اهتمام لازم در راستای ساماندهی و جمع آوری آنها را به کار گیرند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: به کارگیری اتباع غیرمجاز منجر به افزایش بیکاری در شرایط فعلی جامعه که با مشکلات اشتغال مواجه هستیم، می شود.
شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران (منطقه یک، بخش اعظمی از منطقه سه و شمال و شرق منطقه دو تهران) و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال شرقی تهران واقع شده است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
۱۳۹۸/۰۴/۱۸ ۲۱:۴۵
ای کاش یک مسئول مربوطه! در مشهد بود این طرح را اجرا .. در مشهد خصوصا محله های خواجه ربیع و بهمن 26 پر از افغانی هاییه که مواد فروشن ، یا زناشون خود فروشن. به خصوص کوچه های بن بست مثل 26ممیز هفت . پسرچهارده ساله افغانی چاقوکش و باج گیر . با چند اوباش ایرانی هزار حرف و متلک هزار مزاحمت ایجاد میکنن اما حق نداری جوابشون رو بدی چون مامورین عزیز با گرفتن پنجاه تومن رشوه بیخیالشون میشن . تو روز روشن دختر مردم رو به زور سوار موتور کردن... دختراشون برا مردهای زن دار مزاحمت ایجاد میکنن . ساعت یک شب همه جلوی در منتظر مشتری ان. بگی شکایت میکنم بهت میخندن و اخرشم میگن شکایت کن کسی نمیتونه مارو ازینجا تکون بده . جالبه چند همسایه قدیمی هم دارن و با خدماتی ک ارائه دادن اون همسایه ها که اکثرا مثل خودشون شدن هواشونو دارن .... یا میگن ادمم بکشیم برگردیم افغانستان کسی کارمون نداره. متاسفم برای این جامعه ... ما حتی حق زندگی توی کشور خودمونم نداریم.. لطفا پیام من را به گونه ای منتشر کنید که به گوش مسئولین در مشهد برسه! هیچ ایرانی و هیچ مشهدی از دل خوش و پپلداری تو این مناطق ساکن نمیشه ، که میگین خونتونو عوض کنین محله تونو عوض کنین...
0 0 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

چه مهارت‌هایی در دنیای اتوماتیک آینده کاربرد خواهند داشت؟

دنیای آینده به‌طور حتم از خودکارسازی و اتوماسیون استقبال می‌کند و در چنین وضعیتی، فرصت کار تنها برای افراد با مهارت فراهم خواهد بود.

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر