نتیجه‌ای یافت نشد.

فرمانداری شمیرانات: اتباع غیرمجار جمع آوری می شوند

شناسه خبر: 170021 سرویس: توسعه ، سیاست ، اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۳۱ : ۱۲ : ۰۰
فرمانداری شمیرانات: اتباع غیرمجار جمع آوری می شوند
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شمیرانات اعلام کرد: اتباع افغانستان که بصورت غیرمجاز در این شهرستان ساکن هستند تا پایان نیمه اول امسال جمع آوری می شوند.
۵۵آنلاین :

همایون دهاقین روز یکشنبه تاکید کرد: مراکز خدمات رسان و دستگاه های اجرایی از جمله رستوران ها و شهرداری های زیر پوشش فرمانداری شمیرانات مکلف هستند از به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز در فعالیت های خدماتی و عمرانی خودداری کنند.
ضمن بیان اینکه اکنون حدود 16 هزار تبعه غیرمجاز افغان در سطح شهرستان حضور دارند اظهار داشت: جمعیت اتباع مذکور در نیمه پایانی سال گذشته 20 هزار نفر برآورد شده بود که در جهت اجرای مصوبات کمیسیون مقابله با اتباع غیرمجاز تاکنون 4 هزار نفر آنها جمع آوری و به کشورشان بازگردانده شده اند.
وی ضمن اعلام اینکه آمار جمعیتی اتباع غیرمجاز در برخی از روستاهای شهرستان از جمعیت بومی و ایرانی بیشتر است ابراز نگرانی کرد و گفت: حضور اتباع غیرمجاز در کشور مشکلات سیاسی و اجتماعی متعددی را به وجود می آورد که میطلبد تمام مسئولان مربوطه اهتمام لازم در راستای ساماندهی و جمع آوری آنها را به کار گیرند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: به کارگیری اتباع غیرمجاز منجر به افزایش بیکاری در شرایط فعلی جامعه که با مشکلات اشتغال مواجه هستیم، می شود.
شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران (منطقه یک، بخش اعظمی از منطقه سه و شمال و شرق منطقه دو تهران) و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال شرقی تهران واقع شده است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نگاهی بر جوسازی‌های ضد ایرانی عربستان و امارات : بازندگانی که ادعای برنده بودن دارند

سران سعودی و اندک شرکای منطقه‌ای که برای آنها باقی مانده این روزها به جوسازی رسانه‌ای علیه ایران روی آورده‌اند تا هم شکست‌های سنگین اخیر خود در منطقه را پنهان سازند و هم با ایران هراسی خدمتی به آمریکا کرده باشند.

عیاش ها به ایران نمی آیند!

شما نام این وضعیت را چه می گذارید؟ چرخیدن چرخ های اقتصاد کند شده است، دستیابی ما به منابع ارزی محدود شده است آن هم درست در زمانی که سالانه یک میلیون جوان به بازار کار اضافه می شوند و باید طعم تلخ بیکاری را تجربه کنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر