فراری آمریکایی به پلیس: در فیسبوک لایک بگیرم تسلیم می‌شوم

شناسه خبر: 174435 سرویس: جهان ، فناوری ، گوناگون جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸, ۲۲ : ۱۱ : ۰۰
فراری آمریکایی به پلیس: در فیسبوک لایک بگیرم تسلیم می‌شوم
یک فرد مظنون فراری در آمریکا با پلیس ایالت کنتیکت این کشور به توافق رسید تا در صورت کسب ۱۵ هزار لایک در پایگاه اینترنتی فیسبوک، خود را تسلیم ماموران کند.
۵۵آنلاین :

پلیس ایالت کنتیکت به دنبال بازداشت خوزه سیمس، ۲۹ ساله است. او مظنون به بر هم زدن نظم عمومی همراه با خطر آسیب زدن به یک کودک است.

 

پلیس آمریکا بر این باور است که این مظنون اکنون در نیویورک به سر می برد. او پس از آنکه از حضور در جلسه دادگاه سر باز زد در فهرست افراد فراری پلیس قرار گرفت.

 

برت جانسون از مسئولان پلیس ایالت کنتیکت روز چهارشنبه در صفحه فیسبوک اداره پلیس شهر تورینگتون اعلام کرد که خوزه سیمس با او در فیسبوک تماس گرفته و اعلام کرده است در صورتی که اعلامیه پلیس برای بازداشت او لایک کافی کسب کند خود را تسلیم پلیس خواهد کرد.

برت جانسون افزوده که موفق شده است در مورد تعداد لایک های درخواستی با خوزه سیمس مذاکره کند و تعداد مورد نیاز را از ۲۰ هزار لایک به ۱۵ هزار کاهش دهد.

Amiel, Sandrine

این توافق جنجال ساز از سوی یک کارشناس امور جنایی «غیر اخلاقی» توصیف شده است. ماکی هابرفلت، کارشناس امور جنایی و نظارت بر روند اخلاقی امور پلیس این توافق را «غیراخلاقی» می داند. وی توافق به دست آمده را «صد در صد دغل کاری» توصیف کرده و از پلیس کنتیکت برای توافق با مظنون انتقاد کرده است.


منبع : یورونیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استعمارگر پیر

در واقع انگلیسی ها در مقایسه با دیگر کشورهای استعمارگر همچون آمریکایی‌ها، شیوه و ترفند خاص و تا حدودی متفاوت در استعمارگری دارند و با حیله فراوانی که دارند همیشه چند قدم جلوتراز سایر کشور های استعمار گر هستند،

مسئولیت های اجتماعی بانک‌ ها

باید به این پرسش پاسخ داده شود که چه تفاوتی میان موسسات ارائه دهنده اعتبارات خرد و ارائه دهندگان وام های بهره ای وجود دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر