نتیجه‌ای یافت نشد.

فراری آمریکایی به پلیس: در فیسبوک لایک بگیرم تسلیم می‌شوم

شناسه خبر: 174435 سرویس: جهان ، فناوری ، گوناگون جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸, ۲۲ : ۱۱ : ۰۰
فراری آمریکایی به پلیس: در فیسبوک لایک بگیرم تسلیم می‌شوم
یک فرد مظنون فراری در آمریکا با پلیس ایالت کنتیکت این کشور به توافق رسید تا در صورت کسب ۱۵ هزار لایک در پایگاه اینترنتی فیسبوک، خود را تسلیم ماموران کند.
۵۵آنلاین :

پلیس ایالت کنتیکت به دنبال بازداشت خوزه سیمس، ۲۹ ساله است. او مظنون به بر هم زدن نظم عمومی همراه با خطر آسیب زدن به یک کودک است.

 

پلیس آمریکا بر این باور است که این مظنون اکنون در نیویورک به سر می برد. او پس از آنکه از حضور در جلسه دادگاه سر باز زد در فهرست افراد فراری پلیس قرار گرفت.

 

برت جانسون از مسئولان پلیس ایالت کنتیکت روز چهارشنبه در صفحه فیسبوک اداره پلیس شهر تورینگتون اعلام کرد که خوزه سیمس با او در فیسبوک تماس گرفته و اعلام کرده است در صورتی که اعلامیه پلیس برای بازداشت او لایک کافی کسب کند خود را تسلیم پلیس خواهد کرد.

برت جانسون افزوده که موفق شده است در مورد تعداد لایک های درخواستی با خوزه سیمس مذاکره کند و تعداد مورد نیاز را از ۲۰ هزار لایک به ۱۵ هزار کاهش دهد.

Amiel, Sandrine

این توافق جنجال ساز از سوی یک کارشناس امور جنایی «غیر اخلاقی» توصیف شده است. ماکی هابرفلت، کارشناس امور جنایی و نظارت بر روند اخلاقی امور پلیس این توافق را «غیراخلاقی» می داند. وی توافق به دست آمده را «صد در صد دغل کاری» توصیف کرده و از پلیس کنتیکت برای توافق با مظنون انتقاد کرده است.


منبع : یورونیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر