نتیجه‌ای یافت نشد.

غیبت یک استقلالی و اضافه شدن جهانبخش به اردوی تیم ملی فوتبال

شناسه خبر: 147149 سرویس: ورزشی ، گوناگون دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱ : ۱۸ : ۰۰
غیبت یک استقلالی و اضافه شدن جهانبخش به اردوی تیم ملی فوتبال
دومین تمرین تیم ملی فوتبال ایران با اضافه شدن هشت بازیکن جدید پیگیری شد.
۵۵آنلاین :

 جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه پژوهشگاه نفت و با حضور ۱۹ بازیکن برگزار شد.

در تمرین امروز روزبه چشمی، علیرضا جهانبخش، امید ابراهیمی، محمدرضا خانزاده، اشکان دژاگه، پژمان منتظری و وریا غفوری برای نخستین بار در این تمرین حاضر شدند.

همچنین علی کریمی که از بازیکنان دعوت شده به تمرین بود، امروز در تمرین حاضر نشد.

از بین ۲۸ بازیکن دعوت شده به تیم ملی وحید امیری، مجید حسینی، علی کریمی، امیر عابدزاده، سردار  آزمون، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، سامان قدوس، صادق محرمی و مرتضی پورعلی گنجی غایب هستند.

در این تمرین، منتظری، غفوری، خانزاده، ابراهیمی و چشمی جدا از سایر بازیکنان به کارهای کششی پرداختند و پس از ۴۵ دقیقه پژوهشگاه صنعت نفت را به سمت مجموعه پک ترک کردند.

در حالی که بازیکنان تمرین را با گرم کردن بدن‌های‌شان آغاز کرده بودند، کارلوس کی‌روش پس از ۳۰ دقیقه در تمرین تیم ملی حاضر شد که تا ساعت ۱۷ تنها با حضور در کنار زمین کار شاگردانش را نظاره می‌کرد. او در پایان و در خلال فوتبال درون تیمی به جمع ملی‌پوشان ملحق شد و بازی شاگردانش را زیر نظر گرفت.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آشنایی با دو نیایشگاه صخره‌ای در بُبانشوار هند

داریوش شایگان فقید درکتاب مشهور خود ادیان و مکتبای فلسفی هند در مورد آیین جِین(Jainism) می‌نویسد:کیش جین همانند آیین بودا درآغاز پیدایش خود سازمانی رهبانی بوده است که به تهذیب اخلاق می‌پرداخته و از راه مهرورزی و گرامی داشتن حق زندگانی همراه با پرهیزکاری و خویشتن‌داری می‌خواسته از اقیانوس سامسارا(Samsara) و چرخۀ زایشهای دوباره یا تناسخ گذرکند. کیش جِین در آغاز مانند آیین بودا تلاش می‌کرد تا با دریافت ریشه‌های اخلاقی و مینوی درست از دایرۀ جهنمی بازپیدایی رهایی جوید و راهی برای گریز از رنج گیتی به دست آورد.

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر