غرضی : لزوم حفظ حرمت امام خمینی ،شهدا و بیت ایشان

شناسه خبر: 135447 سرویس: سیاست ، گوناگون يكشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲ : ۱۵ : ۰۰
غرضی : لزوم حفظ حرمت امام خمینی ،شهدا و بیت ایشان
ملت ایران جان، مال و حیثیت خود را در راه امام خمینی( ره) هزینه کرد
۵۵آنلاین :

 

محمد غرضی با یادآوری اینکه ملت ایران جان، مال و حیثیت خود را در راه امام خمینی( ره) هزینه کرد، لزوم حفظ حرمت بیت امام خمینی (ره) را رسالت همه مردم ایران برشمرد.

سید محمد غرضی در گفت‌وگو با ایسنا درباره عوامل رسیدن انقلاب امام خمینی (ره) به چهل سالگی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی از نظر سیاسی چهل ساله است، اما راه صد ساله را طی کرده است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز از ناحیه دشمنان مختلف به شدت مورد حمله قرار می‌گیرد و این نشان دهنده قدرتی است که طی سال‌های پیش و پس از پیروزی انقلاب نهضت اسلامی در ایران کسب کرده است.

وی خاطر نشان کرد: اینکه امروز ترامپ و دوستان او با شدت هرچه بیشتر علیه ایران اقدام به اتخاذ سیاست‌های خصمانه می‌کنند نشان دهنده قدرت و جایگاه جمهوری اسلامی ایران در منطقه و فضای بین الملل  است.

این فعال سیاسی در ادامه به بیان برخی ویژگی‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: محصول پرورش ملت ایران امام خمینی (ره) بود ایشان در 15 خرداد مردم را دعوت کردند و مردم نیز این دعوت را اجابت نمودند؛ در 22 بهمن نیز مردم امام را دعوت کردند و با اجابت ایشان انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

غرضی با بیان اینکه ملت ایران جان، مال و حیثیت خود را در راه امام خمینی( ره) هزینه کرد ادامه داد:‌ ملت بزرگ ایران توانستند باغبانی به نامه امام خمینی (ره) برای انقلاب اسلامی انتخاب کند.

وی همچنین با اشاره به رسالت امروز یاران بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: رسالتی که بر عهده ملت ایران به عنوان یاران امام(که) قرار دارد این است که در مسیر خود منسجم، با استقامت و مقاومت حرکت کنند. در این مسیر هر کسی به صف ملت بپیوندد به عهد خود وفا کرده و هر کسی برای خود نان و منزلت قائل و به دنبال امتیاز و نشان دادن خود در برابر مردم باشد قطعا از صف مردم جدا خواهد شد.

این فعال سیاسی در پایان با تاکید بر لزوم حفظ حرمت بیت امام خمینی (ره) این وظیفه را رسالت همه مردم ایران عنوان کرد و گفت: مردم ایران  که همه چیز خود را از امام(ره) می‌دانند حرمت امام ، بیت ایشان وشهدای راه ایشان را همواره حفظ خواهند کرد. در این مسیر اما کسانی که به انقلاب اسلامی و ملت ایران بی توجهی می‌کنند، قطعا ماندگار نخواهند ماند.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

هوش مصنوعی و آینده ما

اخیراً در رقابتی میان چند شرکت و مؤسسه تحقیقاتی، آزمایشگاه هوش مصنوعی دانشگاه استنفورد موفق شد در کویر نِوادای آمریکا، وسیله نقلیه­ ای را بدون راننده برای ۲۱۱ کیلومتر آزمایش کند. این مؤسسه از طرف آژانس پروژه­ های عالی پیشرفته پنتاگون، دو میلیون دلار جایزه گرفت. شرکت فولکس واگن یکی از این رقبا بود که موفقیتی کسب نکرد، هرچند در سال ۲۰۱۷، این شرکت خودروسازی ۱۲٫۱میلیارد یورو برای تحقیقات سرمایه ­گذاری کرده بود.

پیشروی ایران در مسیر توسعه

«موسسه بروکینگز» در یکی از جدیدترین گزارش‌های خود به بررسی مختصات فعلی و مسیر پیش‌رو در اجرای «دستور کار توسعه پایدار ۲۰۳۰» پرداخته ‌است. این دستورکار که در سال ۲۰۱۵ جایگزین «اهداف توسعه هزاره» شد، شامل ۱۷هدف اصلی و ۱۶۹ هدف ویژه است که نقشه راه جامعه بین‌المللی را در زمینه توسعه پایا برای پانزده سال آینده ترسیم می‌کند. مطالعه‌ای که نشان می‌دهد بسیاری از نقاط هدف‌گذاری سازمان ملل متحد برای سال ۲۰۳۰ لااقل در وضعیت فعلی فاصله معناداری با پارامترهای موجود دارد، تا جایی که روند فعلی درجریان در صورت تداوم، در برخی از شاخص‌ها حکایت از دور شدن از این نقاط هدف‌گذاری شده دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ویدئو رنگی نوحه «بخشو» در مسجد دهدشتی های بوشهر

ویدئو رنگی نوحه «بخشو» در مسجد دهدشتی های بوشهر، سال 1349 كه بعدها نوحه "ممد نبودى" بر روى این ملودى ساخته شد. تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

ویدیو: لحظه درگذشت پیرغلام اهل بیت (ع) در شبیه خوانی

لحظه درگذشت پیرغلام اهل بیت (ع) در شبیه خوانی فوت مرحوم کرم حیدری در گلفرج (جلفا) روز عاشورا ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر