عضویت بورس تهران در هیأت مدیره فدراسیون بورس‌های اروپا آسیایی

شناسه خبر: 195344 سرویس: توسعه ، جهان ، اقتصادی ، گوناگون چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸, ۱۹ : ۱۹ : ۰۰
عضویت بورس تهران در هیأت مدیره فدراسیون بورس‌های اروپا آسیایی
بورس تهران در نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس های اروپا آسیایی که روز ٢٣ اکتبر ٢٠١٩ در عمان برگزار شد، حضور یافت و برای یک دوره ۲ ساله، به عضویت هیات مدیره فیاس برگزیده شد.
۵۵آنلاین :

از بورس تهران، در نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس‌های اروپا آسیایی، بورس‌های مسقط، مصر، آتن، ارمنستان، فرابورس، فلسطین، بخارست، قزاقستان، سوریه، سپرده گذاری مرکزی ایران، سپرده گذاری مصر، سپرده گذاری مسقط و بانک بازسازی و توسعه اروپا  (EBRD) حضور داشتند.

براساس این گزارش در نشست سالانه فیاس، بورس تهران ضمن معرفی خود، برنامه‌های بازاریابی جدیدی را به منظور ارتقا و توسعه این فدراسیون ارائه و پیشنهاد تأسیس واحد بازاریابی با مدیریت بورس تهران را مطرح کرد. 

همچنین در این رویداد، برای جایگزینی سه عضو فیاس شامل فرابورس ایران، بورس‌های ابوظبی و قبرس که دوره دو ساله عضویت هیات مدیره خود را سپری کرده بودند، رأی گیری انجام شد و بورس تهران به عنوان بزرگترین و قدیمی‌ترین عضو فدراسیون که در نشست سال گذشته در ابوظبی جایگاه خود را در هیات مدیره فدراسیون از دست داده بود، موفق شد با برنامه‌ریزی و تمرکز، رأی قاطع اعضا را برای بازگشت به کرسی هیات مدیره فیاس کسب کند.

بورس تهران قصد دارد با برنامه ریزی مؤثر و راهبردی در این فدراسیون نقش آفرینی کند و به جایگاه‌های بین‌المللی بالاتری مانند عضویت کامل در فدراسیون جهانی بورس‌ها (WFE) دست یابد.

لازم به ذکر است  نشست بعدی فدراسیون، به همراه سومین رویداد ConFEAS و مراسم ۲۵ امین سال تأسیس فیاس در یونان و به میزبانی بورس آتن برگزار خواهد شد.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

این کتاب‌ها را نخوانید

آثاری که بعد از چند بار تجدید چاپ از بازار جمع آوری می‌شود

اقتصاد تهران در خطر فرونشست زمین

فرونشست در تهران و به‌ویژه جنوب شهر به نقطه‌ای رسیده است که بسیاری از خانه‌های این منطقه ترک خورده‌اند و با یک زلزله متوسط فرو می‌ریزند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر