نتیجه‌ای یافت نشد.

عباس:تل‌آویو جوابم را نداد

شناسه خبر: 110718 سرویس: سیاست دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶, ۲۹ : ۰۲ : ۰۰
عباس:تل‌آویو جوابم را نداد
رییس تشکیلات خود گردان فلسطین از درخواست خود برای ازسرگیری همکاری های امنیتی با رژیم صهیونیستی و عدم پاسخگویی این رژیم به درخواست مذکور خبر داد.
۵۵آنلاین :

به نقل از خبرگزاری صفا، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در جریان دیدار امروز(یکشنبه) خود با هیات حزب «میرتس» رژیم صهیونیستی در شهر رام الله تاکید کرد که تشکیلات خود گردان اخیرا از مسئولین این رژیم خواسته تا همکاری های امنیتی را مانند گذشته از سر بگیرند اما تل آویو ترجیح داده که به این درخواست پاسخ ندهد.

وی در ادامه افزود که در حال حاضر همکاری های امنیتی دو طرف از طریق میانجیگران آمریکایی صورت می گیرد و وی دستورات مشخصی را به نیروهای امنیتی فلسطینی برای ممانعت از انجام عملیات در قدس اشغالی از بیم وخیم تر شدن اوضاع صادر کرده است.

عباس تاکید کرد روابط تشکیلات خودگردان فلسطین با نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی بهتر از روابط این تشکیلات با دولت رژیم صهیونیستی است.

عباس پیشتر توقف تماسها با رژیم صهیونیستی و از جمله همکاری های امنیتی با این رژیم را به دنبال حوادث به وجود آمده در خصوص مسجد الاقصی طی ماه گذشته اعلام کرده بود.

وی در خصوص نشستهایش با هیات های آمریکایی از زمان آغاز ریاست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: من ۲۰ بار با آنها دیدار کردم اما هنوز قصد و نیت آنها را نمی دانم.دولت ترامپ با اعلام حمایت از راه کار تشکیل دو کشور به صورت آشکار و شفاف مخالف است.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بچه بازی را تمام کنید .

مدیران ارشد صدا و سیما بهتر است همین امشب این بچه بازی تمام کنند و علی فروغی را به کلاس اصلاح رفتار کیش شخصیت بفرستند و فروسی پور را هم توبیخ کنند اما نود را با عادل فردوسی پور ادامه دهند .

قانون پایستگی مدیریت

ما در شرایطی هستیم که نسل پیشین مدیران که چهل سال است در سطح اول مدیریت جا خوش کرده‌اند، توان اجرایی خود را به شکل آشکاری از دست داده‌اند و در عین حال، پشتوانه‌سازی وسیع برای جایگزینی این مدیران هم صورت نگرفته است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تعقیب و گریز گشت پلیس آگاهی پایتخت

ویدیو: کار خوب یک کودک

امروز شما چی کار کردی؟ -آشغالای روی زمین که آدم بدا ریختنو جمع کردم.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر