نتیجه‌ای یافت نشد.

عباس:تل‌آویو جوابم را نداد

شناسه خبر: 110718 سرویس: سیاست دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶, ۲۹ : ۰۲ : ۰۰
عباس:تل‌آویو جوابم را نداد
رییس تشکیلات خود گردان فلسطین از درخواست خود برای ازسرگیری همکاری های امنیتی با رژیم صهیونیستی و عدم پاسخگویی این رژیم به درخواست مذکور خبر داد.
۵۵آنلاین :

به نقل از خبرگزاری صفا، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در جریان دیدار امروز(یکشنبه) خود با هیات حزب «میرتس» رژیم صهیونیستی در شهر رام الله تاکید کرد که تشکیلات خود گردان اخیرا از مسئولین این رژیم خواسته تا همکاری های امنیتی را مانند گذشته از سر بگیرند اما تل آویو ترجیح داده که به این درخواست پاسخ ندهد.

وی در ادامه افزود که در حال حاضر همکاری های امنیتی دو طرف از طریق میانجیگران آمریکایی صورت می گیرد و وی دستورات مشخصی را به نیروهای امنیتی فلسطینی برای ممانعت از انجام عملیات در قدس اشغالی از بیم وخیم تر شدن اوضاع صادر کرده است.

عباس تاکید کرد روابط تشکیلات خودگردان فلسطین با نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی بهتر از روابط این تشکیلات با دولت رژیم صهیونیستی است.

عباس پیشتر توقف تماسها با رژیم صهیونیستی و از جمله همکاری های امنیتی با این رژیم را به دنبال حوادث به وجود آمده در خصوص مسجد الاقصی طی ماه گذشته اعلام کرده بود.

وی در خصوص نشستهایش با هیات های آمریکایی از زمان آغاز ریاست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: من ۲۰ بار با آنها دیدار کردم اما هنوز قصد و نیت آنها را نمی دانم.دولت ترامپ با اعلام حمایت از راه کار تشکیل دو کشور به صورت آشکار و شفاف مخالف است.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شیر خام  و لبنیات در چرخه معیوبِ

افزایش قیمت -کاهش سرانه مصرف و کاهش سرانه مصرف- افزایش قیمت

نمی‌گوییم چقدر حقوق می‌گیریم

ده درخواست برای انتشار اطلاعات دستمزد مدیران 10 دستگاه گوناگون کشور بی‌پاسخ ماند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد

دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد برج 16 هزار تنی «مارتین»، به قدمت 47 سال چند سالی خالی از سکنه شده بود. برج 21 طبقه علی رغم جوان بودن برج، در دفتر آثار ملی آمریکا به ثبت رسیده بود.

ویدیو: لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته

لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته انفجار تاکسی سمند از مکانیکی در حادثه امروز در بزرگراه اشرفی اصفهانی تهران/ ۳ نفر که دو مکانیک و ۱ راننده خودرو بودند فوت کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر