عادل سردار آزمون را به تیم‌ملی برگرداند!

شناسه خبر: 147215 سرویس: ورزشی سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷, ۳۰ : ۱۰ : ۰۰
عادل سردار آزمون را به تیم‌ملی برگرداند!
سوال نظرسنجی امشب برنامه نود سوالی است بسیار عجیب. حداقل برای آنهایی که انتظار بازگشت سردار آزمون به تیم‌ملی را ندارند.
۵۵آنلاین :

آخرین اتفاق واضحی که درباره سردار آزمون و آینده اش در تیم ملی رخ داد این بود که او در یک لایو اینستاگرامی گفت: "به جان مادرم به تیم‌ملی برنمی‌گردم!" این آخرین پرده مشخص از داستان خداحافظی سردار از تیم ملی بود و بعد از این اتفاق همه چیز به صورت مبهم پیش رفته. کی روش از او برای اردوها دعوت کرده اما سردار در هیچکدام از اردوها حاضر نشده و حتی در زمان انجام اردو ترجیح داده به اکران مستند خصوصی خودش بپردازد. با این اوصاف بارها مطرح شد موضوع سردار و تیم ملی حل شده و او به زودی در تمرین تیم ملی حاضر می شود. اتفاقی که هنوز هم رخ نداده. با این حال مردم و حامیان تیم ملی در آستانه تیم ملی هنوز تکلیف خودشان را نمی دانند و اتفاقا چندان هم دوست ندارند ناز آزمون را بکشند! این موضوع در صحبت عادل فردوسی پور با کارلوس کی روش در برنامه نود چند هفته پیش هم مطرح شد و عادل درباره سوال مردم مبنی بر رفتار متفاوت کارلوس با سردار و نمونه های مشابهش گفت. کی روش توضیحات خودش را داشت و عادل هم نظر خودش را به نظری که از قول مردم به زبان آورده بود نزدیک می دانست. امشب اما اتفاق جالبی در برنامه نود رخ داده. فردوسی پور سوال نظرسنجی را به این اختصاص داده که مردم به کدام بازیکن برای گلزنی در جام ملت ها امید بیشتری دارند و جالب اینجاست اسم آزمون هم بین گزینه ها دیده می شود. آزمونی که هنوز آزمون بدست آوردن دوباره دل مردم سربلند بیرون نیامده و اصلا معلوم نیست چه آینده ای در سر دارد؟ آیا این سیاست، سیاست یک بام و دو هوا نیست؟ آیا مخاطبان برنامه نود که روزی نظرشان با زبان فردوسی پور به گوش کی روش رسید، حس نمی کنند آزمون در آستانه جام ملت ها در حال تحمیل شدن به تیم ملی است؟ آیا انقدر ساده باید از کنار همچین مسئله ای عبور کرد؟


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

باز کردن گره‌های زندگی با دست

در این مطلب فهرستی از این راهکارها که ساده اما موثر و کاربردی می‌باشند را ارائه می‌دهیم تا با انجام آنها بتوانید تغییراتی را در زندگی‌تان ایجاد کنید.

اتحادیه اروپا 12 هزار جوان 18 ساله را رایگان راهی سفر می‌کند

مقامات اروپایی از امکان سفر رایگان ۱۲ هزار جوان اروپایی در منطقه شنگن خبر دادند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر