نتیجه‌ای یافت نشد.

ظریف: بسته اتحادیه اروپا در راستای برجام نیست

شناسه خبر: 143054 سرویس: سیاست شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷, ۲۳ : ۱۸ : ۰۰
ظریف: بسته اتحادیه اروپا در راستای برجام نیست
وزیر امور خارجه گفت: کمک 18 میلیون دلاری اتحادیه اروپا در راستای بسته حمایتی برجام نیست و این که گفته می شود این کمک به ازای برجام است حرف بی ربط است
۵۵آنلاین :

محمد جواد ظریف در حاشیه همایش عبور از بحران و توسعه سیاسی ایران در جمع خبرنگاران افزود: اتحادیه اروپا قرار بود چندین اقدام از جمله حفظ فروش نفت ایران و حفظ کانال های بانکی انجام دهد که کماکان منتظریم آنها را انجام دهند.
وی ادامه داد: این بسته ای است که کمک می کند دو طرف با یکدیگر ارتباط داشته باشند و ربطی هم به برجام ندارد؛ این که می گویند ما به ازای برجام است، حرفهای بی ربطی است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

متهم اصلی بحران گوسفند

آقای سیاست‌گذار تصور می‌کند گوشت ارزان فقط با دلار ارزان امکان‌پذیر است. اما فراموش می‌کند که هزینه فرصت دلاری که با شعبده‌بازی حسابداری برای واردات گوشت ۴۲۰۰ تومان محاسبه می‌شود، درواقع همان ۱۳ هزار تومان است.

سرنوشت عجیب نوجوان چابهاری ساسان پرکان

مشخص نیست فدراسیون چه انتظاری از نوجوان کم سن و سال چابهاری دارد. پرکان تاکید می کند تنها در حرکات زمینی سررشته دارد، چرا که سایر حرکات ژیمناستیک به وسایلی نیاز دارد که در چابهار نیست. او حتی مربی هم ندارد، حالا با عمویش تمرین نمی کند و تمام تمرکزش را روی کاری قرار داده که برای ماهی 150 هزار تومان باید درگیر آن باشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: «افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال

«افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال این هتل که 2021 افتتاح خواهد شد، کنار یخچال طبیعی Svartisen ساخته می شود و از انرژی پاک استفاده کرده تا در مقایسه با سایر هتل ها هزینه کمتری برای سوخت خواهد پرداخت.

ویدیو: انفجارخودروی پیکان هنگام سوخت گیری با کپسول گاز !

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر