ظریف: بسته اتحادیه اروپا در راستای برجام نیست

شناسه خبر: 143054 سرویس: سیاست شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷, ۲۳ : ۱۸ : ۰۰
ظریف: بسته اتحادیه اروپا در راستای برجام نیست
وزیر امور خارجه گفت: کمک 18 میلیون دلاری اتحادیه اروپا در راستای بسته حمایتی برجام نیست و این که گفته می شود این کمک به ازای برجام است حرف بی ربط است
۵۵آنلاین :

محمد جواد ظریف در حاشیه همایش عبور از بحران و توسعه سیاسی ایران در جمع خبرنگاران افزود: اتحادیه اروپا قرار بود چندین اقدام از جمله حفظ فروش نفت ایران و حفظ کانال های بانکی انجام دهد که کماکان منتظریم آنها را انجام دهند.
وی ادامه داد: این بسته ای است که کمک می کند دو طرف با یکدیگر ارتباط داشته باشند و ربطی هم به برجام ندارد؛ این که می گویند ما به ازای برجام است، حرفهای بی ربطی است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ضرورت پاسخگویی هایپر استار به وضعیت کاری کارمندانش

این مطلب در فشای مجازی توسط مجله هنری ژوان منتشر شده است که ۵۵ آنلاین آمادگی دارد جوابیه هایپر استار و فروشگاه های مشابه را منتشر کند .

بانک‌های خصوصی با اقتصاد ایران چه کردند

بخش عمده‌ای از بحران مالی ایران و تبعات آن، که میلیون‌ها انسان را به ورطه فقر کشانده، مربوط به بانک‌های خصوصی است؛ بانک‌هایی که بی‌ضابطه به وجود آمده‌اند و با رابطه به فعالیت مخرب خود ادامه می‌دهند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر