طرح بلندپروازانه آمازون برای هوشمندسازی خانه ها در راه است

شناسه خبر: 161262 سرویس: فناوری ، گوناگون سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۵۸ : ۱۹ : ۰۰
طرح بلندپروازانه آمازون برای هوشمندسازی خانه ها در راه است
آمازون در حال خرید امتیاز شرکت Eero برای توسعه سیستم های هوشمند خانگی است که به کاربران کمک می کند کل خانه خود را با یک سیگنال بیسیم قوی به شکلی هوشمند مدیریت کنند.
۵۵آنلاین :

آمازون در حال خرید امتیاز شرکت Eero برای توسعه سیستم های هوشمند خانگی است که به کاربران کمک می کند کل خانه خود را با یک سیگنال بیسیم قوی به شکلی هوشمند مدیریت کنند.

 آمازون از مدت ها پیش برای توسعه سیستم های هوشمند خانگی در تلاش است و این معامله آخرین نشانه ای از تلاش گسترده ای است  که آمازون طی سال های اخیر ترتیب داده است.

  پیش از این نیز شاهد مجموعه ای از محصولات آمازون که شامل بلندگوهای هوشمند و دوربین های امنیتی متصل به اینترنت است، بوده ایم. آمازون  تا این لحظه در مورد شرایط مالی این معامله هیچ چیزی را افشا نکرده است. شرکت Eero  طی 5 سال اخیر  یکی از پیشگامان شبکه های هوشمند و بیسیم بوده است، استفاده از یک روتر  وای فای برای پوشش کل خانه یا دفتر با کمک این سیستم ها بسیار شگفت انگیز است.

Eeroپوشش وای فای را تا 1000 فوت مربع بهبود می بخشد، بنابراین یک سیگنال قوی وای فای را برای همه گوشه و کنار خانه به ارمغان می آورد.

دیو لیمپ، مدیر ارشد دستگاه ها  و خدمات آمازون، در بیانیه ای گفت: "ما با تیم Eero یک همکاری فوق العاده خواهیم داشت و به سرعت راه حلی برای مشکلات وای فای خود خواهیم یافت.

این سیستم کمک می کند دستگاههای متصل به سرعت به یک دید مشترک رسیده و طرح خانه های هوشمند نیز می تواند ساده تر شود و ما متعهد به ادامه حمایت از مشتریان خود هستیم." یک روتر Eero با قیمت 991 دلار فروخته می شود و احتمالا اتصال این سرویس به خدمات آمازون باعث می شود امکان دسترسی به ابزارهای برتر برای مدیریت رمز عبور، مرور وب امن و سایر مزایا در اختیار کاربران قرار گیرد.

یک سخنگوی آمازون می گوید که Eero همچنان همانند قبل از روترها پشتیبانی می کند.  در عین حال Eero همچنان با رقابت سخت در بازار روتر مواجه است، حتی گوگل نیز در حال توسعه سیستم روترهای خود است. بر این اساس پیشبینی می شود این همکاری به طور همزمان برای آمازون و Eeroکاربردی و مفید باشد.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

یک «بوچانی» در ایران زندگی می‌کند؟

یوسف علیخانی بعد از اعلام انتشار نسخه فارسی رمان بهروز بوچانی نوشت: از صبح سردرد گرفتم؛ از بس به این فکر کردم که چند نفر کارهای حسین شکربیگی نویسنده ایلامی را خوانده‌اند؟!

روز جهانی زبان مادری

کسانی که در تهران زندگی می‌کنند و از یک منطقه‌ای از ایران آمده‌اند که زبان مادری آنها غیر از فارسی است، با معضلی بزرگ در برخورد با فرزندهایشان مواجه بوده‌اند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر