طرح بلندپروازانه آمازون برای هوشمندسازی خانه ها در راه است

شناسه خبر: 161262 سرویس: فناوری ، گوناگون سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۵۸ : ۱۹ : ۰۰
طرح بلندپروازانه آمازون برای هوشمندسازی خانه ها در راه است
آمازون در حال خرید امتیاز شرکت Eero برای توسعه سیستم های هوشمند خانگی است که به کاربران کمک می کند کل خانه خود را با یک سیگنال بیسیم قوی به شکلی هوشمند مدیریت کنند.
۵۵آنلاین :

آمازون در حال خرید امتیاز شرکت Eero برای توسعه سیستم های هوشمند خانگی است که به کاربران کمک می کند کل خانه خود را با یک سیگنال بیسیم قوی به شکلی هوشمند مدیریت کنند.

 آمازون از مدت ها پیش برای توسعه سیستم های هوشمند خانگی در تلاش است و این معامله آخرین نشانه ای از تلاش گسترده ای است  که آمازون طی سال های اخیر ترتیب داده است.

  پیش از این نیز شاهد مجموعه ای از محصولات آمازون که شامل بلندگوهای هوشمند و دوربین های امنیتی متصل به اینترنت است، بوده ایم. آمازون  تا این لحظه در مورد شرایط مالی این معامله هیچ چیزی را افشا نکرده است. شرکت Eero  طی 5 سال اخیر  یکی از پیشگامان شبکه های هوشمند و بیسیم بوده است، استفاده از یک روتر  وای فای برای پوشش کل خانه یا دفتر با کمک این سیستم ها بسیار شگفت انگیز است.

Eeroپوشش وای فای را تا 1000 فوت مربع بهبود می بخشد، بنابراین یک سیگنال قوی وای فای را برای همه گوشه و کنار خانه به ارمغان می آورد.

دیو لیمپ، مدیر ارشد دستگاه ها  و خدمات آمازون، در بیانیه ای گفت: "ما با تیم Eero یک همکاری فوق العاده خواهیم داشت و به سرعت راه حلی برای مشکلات وای فای خود خواهیم یافت.

این سیستم کمک می کند دستگاههای متصل به سرعت به یک دید مشترک رسیده و طرح خانه های هوشمند نیز می تواند ساده تر شود و ما متعهد به ادامه حمایت از مشتریان خود هستیم." یک روتر Eero با قیمت 991 دلار فروخته می شود و احتمالا اتصال این سرویس به خدمات آمازون باعث می شود امکان دسترسی به ابزارهای برتر برای مدیریت رمز عبور، مرور وب امن و سایر مزایا در اختیار کاربران قرار گیرد.

یک سخنگوی آمازون می گوید که Eero همچنان همانند قبل از روترها پشتیبانی می کند.  در عین حال Eero همچنان با رقابت سخت در بازار روتر مواجه است، حتی گوگل نیز در حال توسعه سیستم روترهای خود است. بر این اساس پیشبینی می شود این همکاری به طور همزمان برای آمازون و Eeroکاربردی و مفید باشد.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

گره تعطیلی روز سرگردان

تعیین تکلیف روز سرگردان هفته (روز پنجشنبه) با گره مواجه شد. طرح برخی نمایندگان برای تعطیلی این روز در کمیسیون اصلی رد اما در کمیسیون فرعی تایید شد.

کشتن سگ ها، راه غلط مقابله

در تمامی کشورهای دنیا مشکل حضور حیوانات غیر خانگی در مناطق مسکونی وجود دارد و هر کشور روش های خاصی را در جلوگیری از این امر دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر
اشتباه مرد، منجر به مرگ همسرش شد.

اشتباه مرگبار مرد منجر به کشته شدن همسرش شد

اشتباه مرد، منجر به مرگ همسرش شد.

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر