نتیجه‌ای یافت نشد.

طرح بلندپروازانه آمازون برای هوشمندسازی خانه ها در راه است

شناسه خبر: 161262 سرویس: فناوری ، گوناگون سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۵۸ : ۱۹ : ۰۰
طرح بلندپروازانه آمازون برای هوشمندسازی خانه ها در راه است
آمازون در حال خرید امتیاز شرکت Eero برای توسعه سیستم های هوشمند خانگی است که به کاربران کمک می کند کل خانه خود را با یک سیگنال بیسیم قوی به شکلی هوشمند مدیریت کنند.
۵۵آنلاین :

آمازون در حال خرید امتیاز شرکت Eero برای توسعه سیستم های هوشمند خانگی است که به کاربران کمک می کند کل خانه خود را با یک سیگنال بیسیم قوی به شکلی هوشمند مدیریت کنند.

 آمازون از مدت ها پیش برای توسعه سیستم های هوشمند خانگی در تلاش است و این معامله آخرین نشانه ای از تلاش گسترده ای است  که آمازون طی سال های اخیر ترتیب داده است.

  پیش از این نیز شاهد مجموعه ای از محصولات آمازون که شامل بلندگوهای هوشمند و دوربین های امنیتی متصل به اینترنت است، بوده ایم. آمازون  تا این لحظه در مورد شرایط مالی این معامله هیچ چیزی را افشا نکرده است. شرکت Eero  طی 5 سال اخیر  یکی از پیشگامان شبکه های هوشمند و بیسیم بوده است، استفاده از یک روتر  وای فای برای پوشش کل خانه یا دفتر با کمک این سیستم ها بسیار شگفت انگیز است.

Eeroپوشش وای فای را تا 1000 فوت مربع بهبود می بخشد، بنابراین یک سیگنال قوی وای فای را برای همه گوشه و کنار خانه به ارمغان می آورد.

دیو لیمپ، مدیر ارشد دستگاه ها  و خدمات آمازون، در بیانیه ای گفت: "ما با تیم Eero یک همکاری فوق العاده خواهیم داشت و به سرعت راه حلی برای مشکلات وای فای خود خواهیم یافت.

این سیستم کمک می کند دستگاههای متصل به سرعت به یک دید مشترک رسیده و طرح خانه های هوشمند نیز می تواند ساده تر شود و ما متعهد به ادامه حمایت از مشتریان خود هستیم." یک روتر Eero با قیمت 991 دلار فروخته می شود و احتمالا اتصال این سرویس به خدمات آمازون باعث می شود امکان دسترسی به ابزارهای برتر برای مدیریت رمز عبور، مرور وب امن و سایر مزایا در اختیار کاربران قرار گیرد.

یک سخنگوی آمازون می گوید که Eero همچنان همانند قبل از روترها پشتیبانی می کند.  در عین حال Eero همچنان با رقابت سخت در بازار روتر مواجه است، حتی گوگل نیز در حال توسعه سیستم روترهای خود است. بر این اساس پیشبینی می شود این همکاری به طور همزمان برای آمازون و Eeroکاربردی و مفید باشد.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پیامی که نخست وزیر پاکستان از مزار نادرشاه مخابره کرد/درود بر فاتح هند

نخست وزیر تازه پاکستان به ایران سفر کرد اما به جای حضور در تهران سفرش را از مشهد و مزار امام رضا(ع) آغاز کرد تا ابتدا دل شیعیان را به دست آورده و از آنها که بابت حملات انتحاری کویته آسیب دیده‌اند دلجویی کند، اما بار سیاسی سفر «کاپیتان» به مشهد با این زیارت تمام نشد چرا که بلافاصله او خواست بر مزار فاتح هند، نادرشاه افشار حاضر شود تا از دور برای مودی که این روزها پاکستان را به استفاده از سلاح اتمی تهدید کرده خط و نشان بکشد، البته «عمران خان» با زیارت امام رضا(ع) برای مسلمانان هند پیام دوستی فرستاد و سپس پیام سیاسی‌اش را برای مودی با حضور در کنار مزار نادرشاه ارسال کرد تا هم با مردم مسلمان هند ابراز دوستی کرده باشد و هم برای نخست وزیر جنگ‌طلب هندوستان یادآوری کند که اگر قرار بر پاسخ به جنگ‌افروزی باشد سرنوشت هند مانند زمان افشاریان خواهد شد. لازم به یادآوری است که نادر شاه تنها سرداری در تاریخ نظامی جهان است که مسکو و دهلی را فتح کرد.

بحران حکمرانی

ادغام باید به معنی فیصله بانک های مشکل دار یا ناکام باشد. فرقی ندارد ادغام بانک های متعلق به نیروهای مسلح باشد یا ادغام بانک های غیردولتی و خصوصی.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر