صالحی‌امیری ورزش را ترجیح داد

شناسه خبر: 121872 سرویس: ورزشی چهارشنبه ۱۳ دي ۱۳۹۶, ۲۴ : ۱۲ : ۰۰
صالحی‌امیری ورزش را ترجیح داد
انتخابات کمیته ملی المپیک ایران درحالی ۲۵ دی ماه برگزار می‌شود که پروسه ثبت‌نام نامزدهای ریاست، دبیرکلی و خزانه‌داری این نهاد درحال انجام است. درهمین حال دیروز یکی از جدی‌ترین نامزد‌های ریاست این کمیته ثبت‌نام کرد. رضا صالحی‌امیری دیروز مدارک مربوط به کاندیداتوری را تکمیل کرد و اصلی‌ترین کاندیدا برای ریاست کمیته ملی المپیک شد.پیش از این محمود خسروی وفا برای ریاست ثبت‌نام کرده بود و تا به اینجا جدی‌ترین رقیب او برای احراز این پست شناخته می‌شود.
۵۵آنلاین :

اگر چه صالحی‌امیری اکنون به‌عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران مشغول فعالیت است اما در صورت موفقیت، از سمت خود در شهرداری کناره‌گیری خواهد کرد. دراین خصوص مدتی پیش محمد علی نجفی شهردار تهران در یک برنامه تلویزیونی گفته بود که طبق استعلام به‌عمل آمده ریاست کمیته المپیک شغل محسوب می‌شود و صالحی‌امیری تمایلی به رفتن از شهرداری تهران ندارد. با این حال به‌نظر می‌رسد صالحی‌امیری حضوردر کمیته ملی المپیک را به شهرداری ترجیح داده است. صالحی‌امیری به جز سه ماه سرپرستی وزارت ورزش هیچ پیشینه دیگری از مدیریت این حوزه در کارنامه ندارد با این حال به‌عنوان خبره ورزشی مجوز حضور در انتخابات را گرفت. خبرگزاری مهر در این خصوص نوشته با این شرایط به‌نظر می‌رسد کاندیدا شدن مجدد کیومرث هاشمی در انتخابات برای پست ریاست چندان منطقی نیست و احتمالا هاشمی قصد حضور در سایر پست‌ها از جمله دبیر کلی را خواهد داشت. همچنین با توجه به تاکیدات سازمان بازرسی مبنی بر عدم حضور بازنشسته‌ها در بخش دبیر کلی و خزانه‌داری و همچنین عدم توان رقابت مشحون و کفاشیان با صالحی‌امیری، حضور این دو بازنشسته ورزشی می‌تواند به معنای تمایل آنها برای رسیدن به جایگاه نایب رئیسی باشد.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اجاره کارت سوخت معادل با یارانه دریافتی ماهانه

قاچاقچیان بنزین ١٠٠٠ تومانی را با دلار ١٠‌هزار تومانی می‌فروشند!

دریای کاسپین را خودمان نابود می‌کنیم نه کنوانسیون!

مخاطب این نوشته مردمانی نیستند که از سر نگرانی یا هر دلیلی دیگر هشتگ خزر می زنند. مخاطب این نوشته، فقط مدیران منطقه ای و مسؤولان مرتبط اند...

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!!

واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!! باید از خودمان شروع کنیم.

ویدیو: بررسی ابعاد حقوقی دریای خزر

تا زمانی تحدید حدود دریای خزر نهایی نشود ایران از درصد اعلامی اش ( حدود ۲۰٪ ) صیانت می کند. تا کشورهای دیگر مبادرت به اکتشاف و بهره برداری از منابع انرژی نکند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر