صالحی‌امیری ورزش را ترجیح داد

شناسه خبر: 121872 سرویس: ورزشی چهارشنبه ۱۳ دي ۱۳۹۶, ۲۴ : ۱۲ : ۰۰
صالحی‌امیری ورزش را ترجیح داد
انتخابات کمیته ملی المپیک ایران درحالی ۲۵ دی ماه برگزار می‌شود که پروسه ثبت‌نام نامزدهای ریاست، دبیرکلی و خزانه‌داری این نهاد درحال انجام است. درهمین حال دیروز یکی از جدی‌ترین نامزد‌های ریاست این کمیته ثبت‌نام کرد. رضا صالحی‌امیری دیروز مدارک مربوط به کاندیداتوری را تکمیل کرد و اصلی‌ترین کاندیدا برای ریاست کمیته ملی المپیک شد.پیش از این محمود خسروی وفا برای ریاست ثبت‌نام کرده بود و تا به اینجا جدی‌ترین رقیب او برای احراز این پست شناخته می‌شود.
۵۵آنلاین :

اگر چه صالحی‌امیری اکنون به‌عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران مشغول فعالیت است اما در صورت موفقیت، از سمت خود در شهرداری کناره‌گیری خواهد کرد. دراین خصوص مدتی پیش محمد علی نجفی شهردار تهران در یک برنامه تلویزیونی گفته بود که طبق استعلام به‌عمل آمده ریاست کمیته المپیک شغل محسوب می‌شود و صالحی‌امیری تمایلی به رفتن از شهرداری تهران ندارد. با این حال به‌نظر می‌رسد صالحی‌امیری حضوردر کمیته ملی المپیک را به شهرداری ترجیح داده است. صالحی‌امیری به جز سه ماه سرپرستی وزارت ورزش هیچ پیشینه دیگری از مدیریت این حوزه در کارنامه ندارد با این حال به‌عنوان خبره ورزشی مجوز حضور در انتخابات را گرفت. خبرگزاری مهر در این خصوص نوشته با این شرایط به‌نظر می‌رسد کاندیدا شدن مجدد کیومرث هاشمی در انتخابات برای پست ریاست چندان منطقی نیست و احتمالا هاشمی قصد حضور در سایر پست‌ها از جمله دبیر کلی را خواهد داشت. همچنین با توجه به تاکیدات سازمان بازرسی مبنی بر عدم حضور بازنشسته‌ها در بخش دبیر کلی و خزانه‌داری و همچنین عدم توان رقابت مشحون و کفاشیان با صالحی‌امیری، حضور این دو بازنشسته ورزشی می‌تواند به معنای تمایل آنها برای رسیدن به جایگاه نایب رئیسی باشد.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بفرمایید موز ایرانی بخورید!

گزارشی درباره یک حرکت اقتصادی اینستاگرامی‌ها به نفع مردم سیستان‌وبلوچستان

نور وزارت رفاه بر تاریکخانه شستا

معلوم نیست به دلیل ترند شدن توییت یکی از کاربران شبکه‌های مجازی بود یا به‌ هرحال وزیر تازه رسیده تعاون، کار و رفاه اجتماعی از قبل هم برنامه‌ای برای انتشار اعضای هیأت‌مدیره شرکت‌های وابسته به شستا داشت. هر کدام از اینها که بود، محمد شریعتمداری روی دستوری که چند روز پیش داد، ایستاد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شعر خوانی پیرمرد کشاورز برای وزیر کشاورزی

یک پیرمرد خطاب به وزیر کشاورزی نهیب می زند؛ از گرانی گوجه شروع می کند و می گوید روزگار خیلی بدی شده، چون دختران و پسران بدخواه مادران و پدران شان شده اند و عاقبت روی دوش وزیر می زند و می گوید خودتون می دونید و مملکت تون!

ویدیو: ظریف:آنهایی كه هزاران میلیاردپولشویی میكنندحتماآنقدرتوان مالی دارندكه ده هامیلیارد

ظریف: آنهایی كه هزاران میلیارد پولشویی می كنند حتما آنقدر توان مالی دارندكه ده ها میلیارد هزینه فضاسازی كنند. بعضی ها به هزینه سفارتخانه های ما گیر دادند اما كل بودجه دلاری و ریالی و حقوق كارمندان و اجاره نمایندگی هایمان ١١٠٠ میلیارد تومان است، یعنی كمتر از بودجه برخی دستگاه های فرهنگی كه با بعضی ارگان های قدرتمند كشور ارتباط دارند. ما كه نمی توانیم با آن فضاسازی مقابله كنیم.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر