صالحی‌امیری ورزش را ترجیح داد

شناسه خبر: 121872 سرویس: ورزشی چهارشنبه ۱۳ دي ۱۳۹۶, ۲۴ : ۱۲ : ۰۰
صالحی‌امیری ورزش را ترجیح داد
انتخابات کمیته ملی المپیک ایران درحالی ۲۵ دی ماه برگزار می‌شود که پروسه ثبت‌نام نامزدهای ریاست، دبیرکلی و خزانه‌داری این نهاد درحال انجام است. درهمین حال دیروز یکی از جدی‌ترین نامزد‌های ریاست این کمیته ثبت‌نام کرد. رضا صالحی‌امیری دیروز مدارک مربوط به کاندیداتوری را تکمیل کرد و اصلی‌ترین کاندیدا برای ریاست کمیته ملی المپیک شد.پیش از این محمود خسروی وفا برای ریاست ثبت‌نام کرده بود و تا به اینجا جدی‌ترین رقیب او برای احراز این پست شناخته می‌شود.
۵۵آنلاین :

اگر چه صالحی‌امیری اکنون به‌عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران مشغول فعالیت است اما در صورت موفقیت، از سمت خود در شهرداری کناره‌گیری خواهد کرد. دراین خصوص مدتی پیش محمد علی نجفی شهردار تهران در یک برنامه تلویزیونی گفته بود که طبق استعلام به‌عمل آمده ریاست کمیته المپیک شغل محسوب می‌شود و صالحی‌امیری تمایلی به رفتن از شهرداری تهران ندارد. با این حال به‌نظر می‌رسد صالحی‌امیری حضوردر کمیته ملی المپیک را به شهرداری ترجیح داده است. صالحی‌امیری به جز سه ماه سرپرستی وزارت ورزش هیچ پیشینه دیگری از مدیریت این حوزه در کارنامه ندارد با این حال به‌عنوان خبره ورزشی مجوز حضور در انتخابات را گرفت. خبرگزاری مهر در این خصوص نوشته با این شرایط به‌نظر می‌رسد کاندیدا شدن مجدد کیومرث هاشمی در انتخابات برای پست ریاست چندان منطقی نیست و احتمالا هاشمی قصد حضور در سایر پست‌ها از جمله دبیر کلی را خواهد داشت. همچنین با توجه به تاکیدات سازمان بازرسی مبنی بر عدم حضور بازنشسته‌ها در بخش دبیر کلی و خزانه‌داری و همچنین عدم توان رقابت مشحون و کفاشیان با صالحی‌امیری، حضور این دو بازنشسته ورزشی می‌تواند به معنای تمایل آنها برای رسیدن به جایگاه نایب رئیسی باشد.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

غرضی : دولت در چهار سال اول قیمت ارز را به طور مصنوعی پایین نگه داشت

نامزد انتخابات ۹۲ گفت: دولت در چهار سال اول قیمت ارز را به طور مصنوعی پایین نگه داشت، در نتیجه در یک سال اخیر یک مرتبه قیمت به‌صورت فنری جهش کرد و نگرانی و ناراحتی عموم را فراهم کرد.

برای حفاظت از بشر آب‌خوری‌ها را برگردانید!

کمتر کاری در دنیا وجود دارد که به اندازه آب خوردن معمولی باشد اما غیرقابل انکار است که این روزها آب خوردن ما هم برای طبیعت تبدیل به بحران شده است!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک کلیپ زیبا از ترکیب 5000 عکس از اصفهان

یک کلیپ زیبا از ترکیب 5000 عکس از اصفهان بیش از 100 ساعت برای ساخت آن زمان صرف شده است.

ویدیو: سوختن هاوایی در زیر مواد مذاب

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان