شکست امیر محمد یزدانی از نفر سوم جهان/ پیروزی اطری در ثانیه آخر!

شناسه خبر: 190682 سرویس: ورزشی پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸, ۴۷ : ۲۰ : ۰۰
شکست امیر محمد یزدانی از نفر سوم جهان/ پیروزی اطری در ثانیه آخر!
امیر محمد یزدانی در دومین مبارزه خود در مسابقات جهانی کشتی آزاد به حریف کوبایی باخت اما رضا اطری به سختی حریف بلاروس خود را شکست داد.
۵۵آنلاین :

در ادامه رقابتهای روز نخست کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۱۹ جهان در نورسلطان قزاقستان و در وزن ۶۵ کیلوگرم، امیر محمد یزدانی که در دور نخست برابر باتیر بوریاکوف از ترکمنستان ۱۵ بر ۲ پیروز شدن بود، در دور دوم به مصاف آنخاندرو والدس توبیر دارنده دو مدال برنز جهان از کوبا رفت که در یک کشتی پر افت و خیز ۱۳ بر ۹ شکست خورد. یزدانی که در این کشتی با تلاش فراوان امتیاز جمع می کرد، دو فن پرتابی ۴ امتیازی خود تا مسابقه را واگذار کند.

در صورت راه یابی این کشتی گیر کوبایی به فینال، یزدانی شانس مدال برنز خواهد داشت در غیر اینصورت حذف می‌شود.


همچنین در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۳۵ کشتی‌گیر حضور دارند، رضا اطری پس از استراحت در دور نخست به مصاف اولادیسلاو آندریف از بلاروس رفت و در یک دیدار دشوار به برتری ۴-۲ رسید. در این مبارزه در حالی که نتیجه ۱-۱- بود، کشتی گیر بلاروس در ۲۰ ثانیه به پایان مسابقه یک امتیاز پیش افتاد اما اطری درست در ثانیه آخر حریف را خاک کرد و چلنج مربی رقیب هم فایده نداشت، تا ملی پوش ایران ۴-۲ پیروز این مسابقه شود.

اطری در مرحله یک هشتم نهایی برابر برنده مبارزه کره شمالی و اوکراین به روی تشک می‌رود.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

این حسین کیست....؛؟

این حسین کیست که همه عالم دیوانه اوست، این جمله مختصر ترین و کاملترین جمله ای است که می توان با آن امام حسین علیه السلام را توصیف کرده و پی به عظمتش در عالم بشریت برد، آری واقعاً این حسین کیست؟

از سخنرانی به عنوان عمار، تا جاسوس اسرائیل!

حالا لااقل به حرمت خون شهدای مدافع حرمی که با جاسوسی این آدم اطلاعاتشان به دشمن داده شد، بیایید و بگویید با تأیید چه کسانی این آدم در بعد نظامی آنقدر رشد کرد که به حد بالای دسترسی به اطلاعات مدافعان حرم رسید و شد و آن‌چه نباید می‌شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جنایات جنگی ترکیه علیه سوریه

ویدئو : مردان مسلح پسر ال چاپو را فراری دادند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر