شکارچی قدیمی همیار محیط زیست شد

شناسه خبر: 136006 سرویس: NGO ، گوناگون شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۵۴ : ۱۷ : ۰۰
شکارچی قدیمی همیار محیط زیست شد
یک مسئول محیط زیست از اقدام فرهنگی و زیست محیطی شکارچی پلدختری مبنی بر تحویل اسلحه شکاری خود و اعلام آمادگی برای همکاری با محیط زیست خبر داد.
۵۵آنلاین :

مهرداد فتحی بیرانوند، مدیر‌کل حفاظت محیط زیست لرستان با اعلام این خبر اظهار کرد: "میرزا‌قلی دانشگر" شکارچی باسابقه اهل روستای قلعه نصیر پلدختر، به‌مناسبت هفته محیط زیست در اقدامی داوطلبانه و با هدف حفاظت از گونه‌های ارزشمند جانوری ضمن تحویل اسلحه شکاری خود به اداره محیط زیست پلدختر، آمادگی خود برای همکاری با محیط زیست این شهرستان را اعلام کرد.

فتحی بیرانوند با بیان اینکه این اقدام ارزشمند و قابل تقدیر این شکارچی در راستای جلوگیری از شکار بی‌رویه و حفظ تنوع زیستی منطقه قابل تحسین است، تصریح کرد: اینگونه موارد نشان از تاثیر فرهنگ‌سازی در تغییر نگرش‌ها نسبت به محیط زیست است.

مدیر‌کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: لرستان به‌دلیل برخورداری از شرایط آب وهوایی و توپوگرافی مناسب، یکی از مهمترین زیستگاه گونه‌های مختلف جانوری و گیاهی است و توانسته 25 درصد تنوع زیستی کشور را در خود جای دهد که جهت حفاظت از این میراث باارزش همواره به همکاری مردم محلی نیاز است.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

راهکاري مردم‌اقبال براي توسعه پايدار تهران

مردم اعتماد خودشان را به سيستم تفکيک زباله از دست داده‌‌اند و بايد اعتماد آنها را جلب کرد؛ مسلما کاري که مردم به آن اقبال نشان دهند و از نظر آنها مفيد باشد، منجر به توسعه پايدار مي‌شود و اقبال مردم به طرح‌ها باعث مي‌شود هزينه آن را بدهند و کار ماندگار و پايدار خواهد شد.

پارک، خانه شما نیست! سگ‌ها را ببندید

دستکم سگ های بزرگ، عامل بالقوه خطر هستند و به استناد همین قوانین موجود، پلیس می تواند از تردد آنها در معابر عمومی جلوگیری کند. به نظر می رسد، اکثریت نیز با این پیشنهاد موافق باشند چرا که سگ هایی مانند سگ های حادثه ساز لواسان، در هر نقطه دیگری می توانند فجایعی حتی بدتر بیافرینند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: خروج قطار مسافربری تهران به زاهدان از ریل راه آهن به علت طوفان شن

خروج قطار مسافربری تهران به زاهدان از ریل راه آهن به علت طوفان شن روابط عمومی راه آهن اعلام کرد با تلاش مامورین فنی قطار مسیر بازگشایی شد و قطار به مسیر خود ادامه داد.

ویدیو : متفاوت ترین سالن کنسرتی که تا به حال دیده اید!

متفاوت ترین سالن کنسرتی که تا به حال دیده اید! کمپانی Gala Systems سیستم برقی-مکانیکی برای این سالن تعریف کرده تا بتوان از فضای بیشتری برای کارهای مختلف بهره گرفت.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر