شکارچی قدیمی همیار محیط زیست شد

شناسه خبر: 136006 سرویس: NGO ، گوناگون شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۵۴ : ۱۷ : ۰۰
شکارچی قدیمی همیار محیط زیست شد
یک مسئول محیط زیست از اقدام فرهنگی و زیست محیطی شکارچی پلدختری مبنی بر تحویل اسلحه شکاری خود و اعلام آمادگی برای همکاری با محیط زیست خبر داد.
۵۵آنلاین :

مهرداد فتحی بیرانوند، مدیر‌کل حفاظت محیط زیست لرستان با اعلام این خبر اظهار کرد: "میرزا‌قلی دانشگر" شکارچی باسابقه اهل روستای قلعه نصیر پلدختر، به‌مناسبت هفته محیط زیست در اقدامی داوطلبانه و با هدف حفاظت از گونه‌های ارزشمند جانوری ضمن تحویل اسلحه شکاری خود به اداره محیط زیست پلدختر، آمادگی خود برای همکاری با محیط زیست این شهرستان را اعلام کرد.

فتحی بیرانوند با بیان اینکه این اقدام ارزشمند و قابل تقدیر این شکارچی در راستای جلوگیری از شکار بی‌رویه و حفظ تنوع زیستی منطقه قابل تحسین است، تصریح کرد: اینگونه موارد نشان از تاثیر فرهنگ‌سازی در تغییر نگرش‌ها نسبت به محیط زیست است.

مدیر‌کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: لرستان به‌دلیل برخورداری از شرایط آب وهوایی و توپوگرافی مناسب، یکی از مهمترین زیستگاه گونه‌های مختلف جانوری و گیاهی است و توانسته 25 درصد تنوع زیستی کشور را در خود جای دهد که جهت حفاظت از این میراث باارزش همواره به همکاری مردم محلی نیاز است.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
نتیجه‌ای یافت نشد.

دیدگاه 55

بیشتر

خلأ فرماندهی در مدیریت آبی

«فائو» وضعیت خشکسالی ایران را ارزیابی کرد

مردم ایران میفهمند که چه کسی همه توانش را به کار می گیرد

دلاوری و غیرت بچه های تیم ملی فوتبال ایران در بازی با اسپانیا نشان داد که مردم میفهمند که چه کسی تمام توانش را به کار میگیرد .

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: توله سگ شکنجه شده، دستاویز کارزار انتخاباتی ترکیه شد

توله سگ شکنجه شده، دستاویز کارزار انتخاباتی ترکیه شد | اردوغان اعلام کرده است: در صورت پیروزی اش در انتخابات 24 ماه ژوئن قوانین حقوق حیوانات در ترکیه تغییر می یابد

ویدیو: اجرای قطعه ای توسط شهرداد روحانی در سفارت ایران در مسکو

اجرای قطعه ای توسط شهرداد روحانی با یک پیانوی قدیمی در سفارت ایران در مسکو/ اینستاگرام مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان