شکارچی قدیمی همیار محیط زیست شد

شناسه خبر: 136006 سرویس: NGO ، گوناگون شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۵۴ : ۱۷ : ۰۰
شکارچی قدیمی همیار محیط زیست شد
یک مسئول محیط زیست از اقدام فرهنگی و زیست محیطی شکارچی پلدختری مبنی بر تحویل اسلحه شکاری خود و اعلام آمادگی برای همکاری با محیط زیست خبر داد.
۵۵آنلاین :

مهرداد فتحی بیرانوند، مدیر‌کل حفاظت محیط زیست لرستان با اعلام این خبر اظهار کرد: "میرزا‌قلی دانشگر" شکارچی باسابقه اهل روستای قلعه نصیر پلدختر، به‌مناسبت هفته محیط زیست در اقدامی داوطلبانه و با هدف حفاظت از گونه‌های ارزشمند جانوری ضمن تحویل اسلحه شکاری خود به اداره محیط زیست پلدختر، آمادگی خود برای همکاری با محیط زیست این شهرستان را اعلام کرد.

فتحی بیرانوند با بیان اینکه این اقدام ارزشمند و قابل تقدیر این شکارچی در راستای جلوگیری از شکار بی‌رویه و حفظ تنوع زیستی منطقه قابل تحسین است، تصریح کرد: اینگونه موارد نشان از تاثیر فرهنگ‌سازی در تغییر نگرش‌ها نسبت به محیط زیست است.

مدیر‌کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: لرستان به‌دلیل برخورداری از شرایط آب وهوایی و توپوگرافی مناسب، یکی از مهمترین زیستگاه گونه‌های مختلف جانوری و گیاهی است و توانسته 25 درصد تنوع زیستی کشور را در خود جای دهد که جهت حفاظت از این میراث باارزش همواره به همکاری مردم محلی نیاز است.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ده نکته درباره قاجار، پهلوی، وطن‌پرستی و خزر

برخی خوشحال می‌شوند که جمهوری اسلامی خاک بدهد تا مثلا خزر را در ردیف ترکمنچای و بحرین بگذارند، اما وطن‌پرست هرگز از تاراج وطنش خوشحال نمی‌شود. شما چه؟ خوشحال می‌شوید؟

متخلفان در تور «طرح جامع مالیاتی»

تیرماه ‌سال ٩٤، زمانی بود که ماده ۲۷۴ الحاقی قانون مالیات‌های مستقیم تصویب شد و براساس آن مواردی چون تنظیم دفاتر، اسناد و مدارک خلاف واقع و استناد به آن؛ اختفای فعالیت اقتصادی و کتمان درآمد حاصل از آن؛ تنظیم معاملات و قراردادهای خود به نام دیگران، استفاده از کارت بازرگانی اشخاص دیگر به منظور فرار مالیاتی، ممانعت از دسترسی ماموران مالیاتی به اطلاعات مالیاتی و اقتصادی خود یا اشخاص ثالث، جرم شناخته شد و براساس قانون مرتکب یا مرتکبان جرایم مالیاتی حسب مورد به مجازات‌های درجه ششم یعنی ٦ماه تا ٢‌سال محکوم می‌شوند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جالب ترین رونمایی در پنجره تابستانى فصل نقل و انتقالات

جالب ترین رونمایی در پنجره تابستانى فصل نقل و انتقالات. رونمایی دیوید کاپرفیلدی "ویارئال" از سانتی کازورلا. این دومین بازگشت او به ویارئال است.

ویدیو: روش های نوین پخت نان

روش های نوین پخت نان که توسط یک گروه نانوای ترک ارائه می شود. با این روش می توان ۵۰۰ قرص نان در هر ساعت تولید کرد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر