شکارچی قدیمی همیار محیط زیست شد

شناسه خبر: 136006 سرویس: NGO ، گوناگون شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۵۴ : ۱۷ : ۰۰
شکارچی قدیمی همیار محیط زیست شد
یک مسئول محیط زیست از اقدام فرهنگی و زیست محیطی شکارچی پلدختری مبنی بر تحویل اسلحه شکاری خود و اعلام آمادگی برای همکاری با محیط زیست خبر داد.
۵۵آنلاین :

مهرداد فتحی بیرانوند، مدیر‌کل حفاظت محیط زیست لرستان با اعلام این خبر اظهار کرد: "میرزا‌قلی دانشگر" شکارچی باسابقه اهل روستای قلعه نصیر پلدختر، به‌مناسبت هفته محیط زیست در اقدامی داوطلبانه و با هدف حفاظت از گونه‌های ارزشمند جانوری ضمن تحویل اسلحه شکاری خود به اداره محیط زیست پلدختر، آمادگی خود برای همکاری با محیط زیست این شهرستان را اعلام کرد.

فتحی بیرانوند با بیان اینکه این اقدام ارزشمند و قابل تقدیر این شکارچی در راستای جلوگیری از شکار بی‌رویه و حفظ تنوع زیستی منطقه قابل تحسین است، تصریح کرد: اینگونه موارد نشان از تاثیر فرهنگ‌سازی در تغییر نگرش‌ها نسبت به محیط زیست است.

مدیر‌کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: لرستان به‌دلیل برخورداری از شرایط آب وهوایی و توپوگرافی مناسب، یکی از مهمترین زیستگاه گونه‌های مختلف جانوری و گیاهی است و توانسته 25 درصد تنوع زیستی کشور را در خود جای دهد که جهت حفاظت از این میراث باارزش همواره به همکاری مردم محلی نیاز است.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دل کندن از شهر برای نجات روستا

گزارشی از دو خانه بومگردی که دو زن به امید کمک به زنان روستایی آنها را راه اندازی و اقتصاد محلی‌ها را دگرگون کرده‌اند

مردم مقصرند یا مسوولان؟

تلاطم در بازار ارز که از پاییز سال گذشته آغاز شد و به دلیل اتخاذ سیاست های نادرست شدت یافت، مجموعه متغیرهای اقتصادی کلان و فضای کسب و کار را به هم ریخت و موجب نگرانی کم سابقه مردم نسبت به آینده شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر