نتیجه‌ای یافت نشد.

شماری از مشاغل پردرآمد کانادا در سال ۲۰۱۹

شناسه خبر: 165628 سرویس: کسب و کار ، گوناگون يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷, ۲۶ : ۲۲ : ۰۰
شماری از مشاغل پردرآمد کانادا در سال ۲۰۱۹
کانادا حدود ۲ دهه است که یکی از مقصدهای جذاب مهاجرتی برای علاقمندان تحصیل و اشتغال و زندگی در آمریکای شمالی شده و افرادی که از تجربه و سرمایه و تخصص لازم برخوردار باشند، معمولا استان‌های کانادا، انتخاب هوشمندانه ای برای آنان خواهد بود
۵۵آنلاین :

 

کانادا حدود ۲ دهه است که یکی از مقصدهای جذاب مهاجرتی برای علاقمندان تحصیل و اشتغال و زندگی در آمریکای شمالی شده و افرادی که از تجربه و سرمایه و تخصص لازم برخوردار باشند، معمولا استان‌های کانادا، انتخاب هوشمندانه ای برای آنان خواهد بود. برنامه SKILLED WORKERS و هم چنین SELF-EMPLOYED (خود اشتغالی)، برنامه محبوب  مهاجرتی این کشور است. داشتن آیلتس، یکی از الزمات است. برای آشنایی با برنامه های مهاجرتی  کانادا در سال ۱۳۹۸ به این لینک بروید.

مهم ترین مشاغل کانادا در سال ۲۰۱۹، تنها رشته های مهندسی و پزشکی نیست. رتبه بندی که در اینجا ذکر می شود، به طور قطع ارائه دهنده ی بهترین مشاغل این کشور در سال ۲۰۱۹ نیست. اما با استفاده از فرمول خاص خود و همچنین داده های موجود در Statistics Canada و Employment & Social Development Canada، رتبه های شغلی را با توجه به بالاترین میزان حقوق، بیشترین پیشرفت شغلی و بهترین دوره استخدام ارائه شده است. با این حال هیچ رتبه بندی نمیتواند تعیین کننده بهترین شغل برای شما باشد. ما نمی توانیم بگوییم که شما تا چه حد رضایت شغلی خواهید داشت و نمی توانیم بگوییم که چقدر زمان و یا هزینه لازم است تا شما برای شغل مورد نظرتان آماده شوید.

سایت رسمی مهاجرت کانادا، تنها منبع شما برای آشنایی با شرایط ومدارک انواع ویزاهای کانادا در سال ۱۳۹۸ است

اما با این حال با توجه به این رتبه بندی شما می توانید اطلاعات کلی پیرامون فرصت های فعلی شغلی بازاردر کانادا به دست آورید. زمینه های شغلی که نیاز به نیروی تازه دارند و احتمالا دستمزد بالایی را به شما پرداخت خواهند کرد از این قبیل میباشند:

 مدیریت صنایع همگانی

این مدیران در ارتباط با حفظ و نگهداری صنایعی مانند آب، برق، گاز طبیعی هستند. مدیران صنایع همگانی چه در بخش عمومی یا بخش خصوصی، مسئولیت امکانات، گیاهان و سیستم های توزیع برق، گازو آب را بر عهده دارند.

میانگین درآمد سالانه: ۱۱۲,۳۲۰دلار

رشد درآمد از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۶: +۲۰%

تعداد کل شاغلین در کانادا: ۷,۱۰۰

تغییر در تعداد شاغلین از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ +۶%

 سرپرست لوله کشی

یک سرپرست لوله کشی، سیستم های گرمایی، نفتی و آبی را نه تنها در خانه شما بلکه در ساختمان های صنعتی و تجاری هماهنگ می کند. آنها مواد لازم و فعالیت های کاری برنامه ریزی شده را سفارش می دهند تا اطمینان حاصل کنند همه چیز به خوبی پیش می رود.

میانگین درآمد سالانه: ۸۹,۳۹۸دلار

رشد درآمد از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۶: +۱۱%

تعداد کل شاغلین در کانادا: ۵,۱۰۰

تغییر در تعداد شاغلین از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ +۳۹%

مدیر عامل معدن و جنگلداری

کار این مدیران، نظارت بر عملیات در معادن، کارخانه های چوب و شیلات است که بخش عمده ای از منابع طبیعی کانادا را تشکیل می دهند. اغلب اوقات آنها در خارج از منزل هستند، عملیات ها را بازرسی می کنند. اما اغلب، آنها استخدام و آموزش پرسنل، و گزارش پیشرفت کارها به مدیریت ارشد را بر عهده دارند. تمرکز اصلی این مدیران اطمینان حاصل کردن از این است که اطمینان حاصل شود که تیم های آنها کار را به درستی انجام می دهند و به اندازه کافی از تجهیزات برخوردارند.

میانگین درآمد سالانه: ۱۰۰,۰۰۶دلار

رشد درآمد از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۶: +۱۱%

تعداد کل شاغلین در کانادا: ۱۲,۰۰۰

تغییر در تعداد شاغلین از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ +۳۹%

 پرستاردیپلمه

مسئولیت های یک پرستار دیپلمه بیشتر از یک پرستار عادی اما کمتر از دکتر است، آنها برای تشخیص و درمان بیماری ها، آموزش پیشرفته و مسئولیت های دیگری را کسب کرده اند و می توانند انواع خاصی از داروها را در صورتی که تحصیلات خود را ادامه داده اند، تجویز کنند.

میانگین درآمد سالانه: ۸۴,۵۱۰دلار

رشد درآمد از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۶: +۱۹%

تعداد کل شاغلین در کانادا: ۵,۵۰۰

تغییر در تعداد شاغلین از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ +۰%

مدیر اداره امور دولتی

مدیران اداره امور دولتی بر طیف وسیعی از خدمات دولت نظارت می کنند تا اطمینان حاصل کنند که سیاست ها و برنامه های آنها به درستی اجرا می شود و این به معنای سرپرستی بر توسعه برنامه های ذکر شده، نظارت و برنامه ریزی بودجه و استخدام و آموزش کارکنان می باشد.

میانگین درآمد سالانه: ۱۰۶,۶۶۲دلار

رشد درآمد از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۶: +۱۷%

تعداد کل شاغلین در کانادا: ۲۱,۳۰۰

تغییر در تعداد شاغلین از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ +۳۹%


منبع : روزیاتو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تاثیر ارتباطات جدید بر ابعاد زندگی بشری

قصد داریم نگاهی داشته باشیم بر تاثیرات ابزارهای ارتباطی نوین بر ابعاد مختلف زندگی بشری در عصر حاضر.

مدلینگ کودکان تجاوز به حقوق آن‌هاست

مدیر عامل انجمن حمایت از حقوق کودکان گفت: کالا شدن کودک در بازار، تجاوز به حقوق کودک است. در بسیاری از موارد حوزه مدلینگ کودکان را می‌توان با نگاهی عمیق‌تر در دسته کودک آزاری مورد بررسی قرار داد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد

نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد آقای استورات گفته است: "من در یک مراسم عروسی بودم و یک نفر در اتاق وافور را دستم داد و من هم آن را کشیدم. نباید این کار را می کردم، اشتباه بود." "روری استوارت، نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا، به خاطر کشیدن تریاک در ایران عذرخواهی کرد

ویدیو : درگیری خرس و روستاییان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر