شماره تماس «2500» پاسخگوی بازنشستگان کشوری می‌شود

شناسه خبر: 102232 شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶, ۵۲ : ۱۰ : ۰۰
شماره تماس «2500» پاسخگوی بازنشستگان کشوری می‌شود
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه سیستم‌ها از راه‌اندازی شماره تماس ۲۵۰۰ برای پاسخگویی به بازنشستگان کشوری در مرکز ارتباط با مشترکان این صندوق تا پایان فصل بهار ۹۶ خبر داد.
۵۵آنلاین :

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه سیستم‌ها از راه‌اندازی شماره تماس ۲۵۰۰ برای پاسخگویی به بازنشستگان کشوری در مرکز ارتباط با مشترکان این صندوق تا پایان فصل بهار ۹۶ خبر داد.

بهروز انتظاری با بیان اینکه پیش از این نیز شماره تماس ۸۵۲۳ در مرکز پاسخگویی تلفنی صندوق بازنشستگی کشوری راه اندازی شده بود، گفت: با توجه به حجم بالای نظرات، پیشنهادات و انتقادات بازنشستگان پیرامون مسائل مختلف بازنشستگی و نیاز به پاسخگویی سریع، دقیق و جامع و همچنین به منظور جلوگیری از تردد و حضور این افراد برای طرح سوالات خود در محل ساختمان صندوق بازنشستگی کشوری، بزودی شماره ۲۵۰۰ نیز در این مرکز راه اندازی می شود تا در روزهای غیر تعطیل آماده پاسخگویی به بازنشستگان ارجمند کشوری باشد.


وی ادامه داد: بازنشستگان کشوری برای دریافت پاسخ سوالات خود، از  ۸ صبح تا ۱۷ عصر، در تهران بدون کد و در شهرستان ها با شماره گیری کد ۰۲۱ می توانند با مرکز یا سامانه پاسخگویی ۸۵۲۳ ارتباط برقرار کنند.


انتظاری با بیان اینکه این مرکز که از تیرماه ۱۳۹۵ راه اندازی شده، تاکنون به ۷۰ هزار تماس تلفنی در ارتباط با مشکلات بازنشستگان پاسخ داده است، اظهار کرد: این امر موجب ایجاد رابطه دو سویه مطلوب و صرفه جویی های مالی و زمانی برای بازنشستگان و کاهش تردد آنان به صندوق بازنشستگی شده و پاسخگویی بهتر کارشناسان صندوق به جامعه مخاطب را سبب شده است.


مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه سیستم های صندوق بازنشستگی کشوری، بیان کرد: مرکز پاسخگویی صندوق با ارائه یک شماره پیگیری به بازنشستگان از طریق ایمیل و پیامک، آنان را در جریان روند کارشان قرار می دهد. از زمان راه اندازی این مرکز تاکنون، بیش از ۱۶ هزار ایمیل و پیامک برای این افراد ارسال شده است.


انتظاری بابیان اینکه به بیش از ۵۰ موضوع مرتبط با مشکلات بازنشستگان در این مرکز پاسخ داده شده است، گفت: در این مرکز، رسیدگی به موضوعاتی از قبیل کارت منزلت، وام، دریافت حکم و فیش حقوقی، حق تاهل و حق اولاد، ذخیره اندوخته فرهنگیان، رتبه بندی فرهنگیان، پاداش آخر خدمت، کمک هزینه ازدواج، هزینه عینک و سمعک، ضمانت نامه، وکالت نامه، احراز هویت، افزایش حقوق، بیمه آتیه سازان، افزایش حقوق، پرداخت حق بیمه، کسور بازنشستگی و انواع مرخصی ها برای شاغلین انجام می شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وی با اشاره به اینکه روزانه هفت اپراتور در این مرکز آماده پاسخگویی به بازنشستگان از طریق پیامک، پیگیری نامه ها از طریق دبیرخانه، فاکس، تلفن و ایمیل است، افزود: بزودی نرم افزار ویژه ای برای تلفن همراه بازنشستگان طراحی و راه اندازی می شود که با ارسال پیام از این نرم افزار به سرور مرکزی می توانند پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان دریافت کنند.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اوضاع متغير لبنيات در ايران

روند مصرف شیر در کشور، در کلیت امر، سیری نزولی داشته که به تبع قدرت خرید مردم و شرایط اقتصادی جامعه در این امر نقش بسیار موثری ایفاء کرده و ميكند.

چراغ سیدنی برای شب‌های تهران

نابلدی مدیریت شهری تهران در جلب رضایت مخالفان «زیست‌شبانه» باعث شده یک خیابان غذا در منطقه پرجمعیت پایتخت به محدوده کارگاه مترو منتقل (استتار) شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ لحظه انفجار موشک پرتابی از نوار غزه در بزرگراه رژیم صهیونیستی

ویدئو؛ باخت تیم ایران در روبوکاپ آسیا پاسیفیک 2019

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر