شلیک موشک از نوار غزه به سوی اراضی اشغالی

شناسه خبر: 119587 سرویس: سیاست پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۴۱ : ۲۰ : ۰۰
شلیک موشک از نوار غزه به سوی اراضی اشغالی
رسانه های اسرائیلی ادعا کردند یک فروند موشک از شمال نوار غزه به سوی اراضی اشغالی فلسطین شلیک شده است.
۵۵آنلاین :

رسانه های اسرائیلی به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کردند یک موشک از نوار غزه به سوی سرزمین های اشغالی شلیک شده است.

شبکه دو عبری زبان اسرائیل مدعی شده است که این موشک از شمال نوار غزه شلیک شده اما پیش از رسیدن به شهرک های یهودی نشین در آسمان منفجر شده است به این ترتیب آژیرهای خطر به صدا در نیامده و خسارتی به همراه نداشته است.

در همین راستا شبکه خبری راشا تودی گزارش داده که ارتش رژیم صهیونیستی در پایگاه اینترنتی خود ادعا کرده موشکی صبح روز یکشنبه (امروز) از نوار غزه شلیک شده اما این موشک پیش از رسیدن به زمین منهدم شده است.

رادیو اسرائیل نیز ادعا کرده که صدای دو انفجار در شهرک یهودی نشین ید مردخای در نزدیکی شمال نوار غزه به گوش رسیده است. بر اساس این ادعا این دو موشک از نوار غزه شلیک شده است. این در حالی است که هنوز جریان های فلسطینی شلیک موشک یا مسئولیت آن را بر عهده نگرفته اند.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کابینه در دستان نوبخت و دستان بسته جهانگیری

جهانگیری هم اعلام کرده است که دستانش بسته است دست چه کسی باز است مشخص نیست

وقتی آفت ها بلای جان درختان می‌شوند

این روزها محیط زیست در ابعاد مختلف دستخوش تغییرات و ناهنجاری‌های فراوان است. از سوی دیگر انسان هم هیچ تلاشی برای نجات این موهبت الهی ندارد. با بررسی وضعیت جنگل‌های کشور باید گفت که در سال‌های اخیر بسیاری از جنگل‌ها در خطر آتش‌سوزی قرار گرفته‌اند. در دی ۹۶، فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری گفت: سالانه به‌طور میانگین حدود ۱۵ هزار هکتار از جنگل‌های ایران دچار آتش‌سوزی می‌شود که خسارت‌های جبران‌ناپذیری به منابع طبیعی وارد می‌کند. قاسم سبزعلی اظهار کرد: سال‌جاری یک هزار میلیارد ریال برای تجهیز یگان‌های حفاظت منابع طبیعی کشور اختصاص داده شد که جذب آن می‌تواند سبب هم‌افزایی هر چه بیشتر در عرصه منابع طبیعی شود. او بیان کرد: میزان وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع کشور از ابتدای سال‌جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال ۹۵، حدود ۵۰ درصد کاهش داشته است. حال این بار آفت بلای جان جنگل‌های کشور شده است. در بهمن ۹۶، عضو هیات علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی گیلان گفت: سالانه ۳۵ میلیون هکتار جنگل در اثر خسارت آفات و بیماری ها از بین می رود که ناشی از تغییر اقلیم و افزایش روند تجارت جهانی تولید چوب است. محمود هوشیار فرد اظهار کرد: گرم شدن و خشکی اقلیم می تواند بر بسیاری از عرصه ها که با آن مواجه هستیم، تاثیر بگذارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: چرا این بیابان بزرگ در اوکراین مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفته است؟

ویدیو: موسیقی بلوچستان را نمی شناسیم

موسیقی بلوچستان را نمی شناسیم. هفت سال از مرگ غلام رسول دینارزهی از قله های موسیقی بلوچستان گذشت. درباره او بیش تر بدانیم. ببینید!

خبرها

بیشتر