شلیک موشک از نوار غزه به سوی اراضی اشغالی

شناسه خبر: 119587 سرویس: سیاست پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۴۱ : ۲۰ : ۰۰
شلیک موشک از نوار غزه به سوی اراضی اشغالی
رسانه های اسرائیلی ادعا کردند یک فروند موشک از شمال نوار غزه به سوی اراضی اشغالی فلسطین شلیک شده است.
۵۵آنلاین :

رسانه های اسرائیلی به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کردند یک موشک از نوار غزه به سوی سرزمین های اشغالی شلیک شده است.

شبکه دو عبری زبان اسرائیل مدعی شده است که این موشک از شمال نوار غزه شلیک شده اما پیش از رسیدن به شهرک های یهودی نشین در آسمان منفجر شده است به این ترتیب آژیرهای خطر به صدا در نیامده و خسارتی به همراه نداشته است.

در همین راستا شبکه خبری راشا تودی گزارش داده که ارتش رژیم صهیونیستی در پایگاه اینترنتی خود ادعا کرده موشکی صبح روز یکشنبه (امروز) از نوار غزه شلیک شده اما این موشک پیش از رسیدن به زمین منهدم شده است.

رادیو اسرائیل نیز ادعا کرده که صدای دو انفجار در شهرک یهودی نشین ید مردخای در نزدیکی شمال نوار غزه به گوش رسیده است. بر اساس این ادعا این دو موشک از نوار غزه شلیک شده است. این در حالی است که هنوز جریان های فلسطینی شلیک موشک یا مسئولیت آن را بر عهده نگرفته اند.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شغل دوم مردم دنیا!

، «میهمان‌نوازی» شاید توصیف چندان قابل‌باوری نباشد، اما این روزها در هر شهر و کشور اروپایی که قدم بگذارید، خواهید دید که مردم آنجا به هر کاری که مشغول باشند، شغل دومشان میزبانی از توریست‌هایی است که تقریبا همه‌جا پیدا می‌شوند و تمامی هم ندارند.

اين همه ماجرای مافیای خودرو نیست

داستان «مافياي واردات خودرو» يا آنچه اين روزها و در افواه عمومي با عنوان «واردات غيرقانوني يا قاچاق چندين هزار خودروی خارجي» برجسته شده است، پس از گذشت ماه‌ها از طرح آن و تحت فشار افکار عمومي و شايد با پيگيري نهادهاي نظارتي سرانجام و تا اينجاي کار به گزارش وزارت صنعت،‌معدن و تجارت به رئيس‌جمهور محترم و دستورات رئيس قوه مجريه در هامش اين گزارش خطاب به برخي وزارتخانه‌ها و معاونان خود انجاميد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود

٥٥ آنلاین تلاش میكند در مورد افراد قضاوت نكند و مهم برای ما روش های اداره كشور هست . اما این حرف وزیر ارتباطات در مورد امضاهای طلایی و راهكار دولت الكترونیك كاملا درست است .اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود. مفسدین از قدرت فاصله میگرفتند

ویدیو: علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد

علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد. علیخانی: سفارش می کنم قرارداد سال بعدت بهتر باشد؛

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر