شادی دوستداران فوتبال از ظهور عابد زاده جوان

شناسه خبر: 116966 سرویس: ورزشی سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶, ۵۱ : ۰۹ : ۰۰
شادی دوستداران فوتبال از ظهور عابد زاده جوان
ظهور عابدزاده جوان و فرزند یکی از دروازه بانان نامدار ایران که زمانی عقاب آسیا نامیده می شد باعث خرسندی اهالی فوتبال شده است. در پیام های بسیاری که در فضای مجازی در این باره منتشر شده است اکثر کاربران اظهار امیدواری کرده اند که امیر جوان بتواند خاطره پروازهای قدرتمندانه احمد رضا را که اکنون وارد دوره میانسالی شده است زنده کند. سهم بالایی از این خوشحالی نسبت به حضور امیر عابدزاده را پرسپولیسیها به خود اختصاص می دهند که زمانی احمد رضا عضو آن بود
۵۵آنلاین :

 در این راستا بعد از علی دایی این بار کریم باقری بازیکن اسبق تیم ملی ایران درباره انتخاب امیر عابدزاده واکنش نشان داد

امیر عابدزاده پسر احمدرضا عابدزاده از سوی کی‌روش به تیم ملی ایران برای اردو تدارکاتی اتریش دعوت شد.

کریم باقری، بازیکن اسبق تیم ملی درباره این انتخاب در صفحه مجازی خود پیامی را منتشر کرد.

 

IMG_20171107_071921

 


منبع : ایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ما و مشکلات بدیهی

یکی از نشانه های توانمندی، توانایی افراد، گروه ها، مجموعه ها و کشورها در حل این مسائل و عبور از آنهاست. آیا ما توانمندی لازم برای عبور از مشکلات بدیهی را داریم.

خودمان را خسته نکنیم!

نگاه مردم به حکومت، یک کل واحد است. اجازه دهید نمونه مهم آن را یادآوری کنیم. در جریان موسسات مالی غیرمجاز، برخی از سپرده‌گذاران مدعی‌اند که پول خود را به این علت که این موسسات در سطح شهر دفتر و دستک داشته‌اند گذاشته‌اند و این به معنای رسمیت داشتن آنها است و باید مرجعی که این اجازه را داده خسارت ما را بدهد! در حقیقت از نظر مردم مخالفت بانک مرکزی با این موسسات مهم نیست. همین اجازه نیروی انتظامی به باز بودن دفاتر آنان، کافی است که در آن‌جا پول و سپرده بگذاریم و حالا باید خسارت را بانک مرکزی و حکومت بدهد!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: گریه مجری برای جدا کردن نوزادان مهاجر از والدین

مجری شبکه «ام اس ان بی سی» در #آمریکا هنگام خواندن خبر ایجاد مراکز ویژه توسط دولت #ترامپ برای نوزادانی که از والدین مهاجر خود جدا شده اند به گریه افتاد.

ویدیو: فرار کردن کرستن نسلین

رفقای واشینگتن (سوسیالیست های دموکراتیک آمریکا) وارد یک رستوران شدند و کرستن نسلین وزیر امنیت میهن را که از مهم ترین عوامل سیاست جدا کردن کودکان از والدین مهاجر است و داشت شام می خورد اذیت و بلاخره وادار به فرار کردند

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان