نتیجه‌ای یافت نشد.

سناتور مشهور آمریکایی: ترامپ برابر کودکان مهاجر خشن است، در برابر پوتین نااستوار

شناسه خبر: 139776 سرویس: جهان ، سیاست يكشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷, ۵۹ : ۰۰ : ۰۰
سناتور مشهور آمریکایی:  ترامپ برابر کودکان مهاجر خشن است، در برابر پوتین نااستوار
برنی سندرز، سناتور دموکرات آمریکایی در سخنانی به شدت از رئیس جمهور کشورش انتقاد کرد و او را فردی «بزدل» لقب داد.
۵۵آنلاین :

 «برنی سندرز» نماینده دموکرات سنای آمریکا  از ایالت «ورمونت» در گردهمایی بزرگی ضمن انتقاد از مواضع منفعل «دونالد ترامپ»رئیس جمهور آمریکا در نشست اخیر «با ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در هلسینکی، پایتخت فنلاند، از سیاست‌های  رئیس جمهور آمریکا در جدا کردن کودکان مهاجر از والدینشان انتقاد کرد.

به نوشته روزنامه «ایندیپندنت» ،سندرز در این سخنرانی گفت :«به ترامپ می‌گوییم که به جای نشان دادن قدرت خود به ما از طریق جدا کردن کودکان مهاجر از خانواده‌هایشان، قدرت خویش را به پوتین و روسیه که به دموکراسی آمریکا صدمه می‌زنند، نشان دهد.»

سندرز  در ادامه گفت: «ترامپ در جدا ساختن کودکان مهاجر از والدینشان شجاع است. اما او برابر افرادی که سعی در تضعیف نه تنها دموکراسی آمریکا بلکه دیگر ابعاد زندگی ما دارند، بزدلانه عمل می‌کند.»

سناتور ایالت ورمونت در ادامه گفت: «ما رئیس جمهوری داریم که هنگام ترساندن بچه‌های کوچک خیلی خشن است اما هنگامی که مقابل پوتین قرار گرفت هرگز محکم  و استوار نبود.»

سخنان سندرز در حالی مطرح می‌شود که رسانه‌های آمریکایی به تازگی  از شکنجه فرزندان مهاجران بازداشت شده در این کشور پرده برداشتند و روزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی  به شرح آزارهای جنسی علیه مهاجران زن بازداشت‌شده در مراکز بازداشت آنها پرداخت.

به نوشته این روزنامه ، آمارها نشان می‌دهند بین سال‌های 2013 تا 2017، حدود 1310 مورد سوءاستفاده جنسی علیه مهاجران بازداشت‌شده گزارش شده است.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در انتظار مرگ شوهر برای چند لقمه نان

داستان دردناک دخترانی که برای مستمری با پیرمرد‌ها ازدواج می‌کنند!

کاهش مراجعه مردم به پزشک به دلیل فقر مالی

مردم ديگر كمتر به پزشك و مراكز درماني مراجعه مي‌كنند. آنها براي اينكه بتوانند هزينه‌هاي خود را كاهش دهند، گاهي خود دست‌به‌كار مي‌شوند و بدون مراجعه به پزشك براي خود آزمايش تجويز یا با مراجعه به داروخانه‌ها تجديد نسخه مي‌كنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر