نتیجه‌ای یافت نشد.

سناتور مشهور آمریکایی: ترامپ برابر کودکان مهاجر خشن است، در برابر پوتین نااستوار

شناسه خبر: 139776 سرویس: جهان ، سیاست يكشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷, ۵۹ : ۰۰ : ۰۰
سناتور مشهور آمریکایی:  ترامپ برابر کودکان مهاجر خشن است، در برابر پوتین نااستوار
برنی سندرز، سناتور دموکرات آمریکایی در سخنانی به شدت از رئیس جمهور کشورش انتقاد کرد و او را فردی «بزدل» لقب داد.
۵۵آنلاین :

 «برنی سندرز» نماینده دموکرات سنای آمریکا  از ایالت «ورمونت» در گردهمایی بزرگی ضمن انتقاد از مواضع منفعل «دونالد ترامپ»رئیس جمهور آمریکا در نشست اخیر «با ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در هلسینکی، پایتخت فنلاند، از سیاست‌های  رئیس جمهور آمریکا در جدا کردن کودکان مهاجر از والدینشان انتقاد کرد.

به نوشته روزنامه «ایندیپندنت» ،سندرز در این سخنرانی گفت :«به ترامپ می‌گوییم که به جای نشان دادن قدرت خود به ما از طریق جدا کردن کودکان مهاجر از خانواده‌هایشان، قدرت خویش را به پوتین و روسیه که به دموکراسی آمریکا صدمه می‌زنند، نشان دهد.»

سندرز  در ادامه گفت: «ترامپ در جدا ساختن کودکان مهاجر از والدینشان شجاع است. اما او برابر افرادی که سعی در تضعیف نه تنها دموکراسی آمریکا بلکه دیگر ابعاد زندگی ما دارند، بزدلانه عمل می‌کند.»

سناتور ایالت ورمونت در ادامه گفت: «ما رئیس جمهوری داریم که هنگام ترساندن بچه‌های کوچک خیلی خشن است اما هنگامی که مقابل پوتین قرار گرفت هرگز محکم  و استوار نبود.»

سخنان سندرز در حالی مطرح می‌شود که رسانه‌های آمریکایی به تازگی  از شکنجه فرزندان مهاجران بازداشت شده در این کشور پرده برداشتند و روزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی  به شرح آزارهای جنسی علیه مهاجران زن بازداشت‌شده در مراکز بازداشت آنها پرداخت.

به نوشته این روزنامه ، آمارها نشان می‌دهند بین سال‌های 2013 تا 2017، حدود 1310 مورد سوءاستفاده جنسی علیه مهاجران بازداشت‌شده گزارش شده است.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر