نتیجه‌ای یافت نشد.

سفر ۱۰۰ هزار ایرانی در یک سال به روسیه

شناسه خبر: 133707 سرویس: گوناگون يكشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۰۵ : ۰۱ : ۰۰
سفر ۱۰۰ هزار ایرانی در یک سال به روسیه
معاون آژانس فدرال توریسم روسیه در حاشیه نشست بین‌المللی اقتصادی روسیه و جهان اسلام در شهر کازان گفت تعداد گردشگران ایرانی که به روسیه سفر می‌کنند افزایش چشمگیری داشته‌ و تقریبا ۱۰۰ هزار ایرانی سال ۲۰۱۷ به روسیه سفر کردند.
۵۵آنلاین :

 الکسی کانیوشکوف ضمن اشاره به اینکه میزان سفر گردشگران ایرانی به روسیه ۶۲ درصد افزایش یافته‌، افزود: «با برگزاری جام جهانی فوتبال در روسیه، تعداد گردشگران کشورهای اسلامی همچون ایران در روسیه باز هم افزایش خواهدیافت.» چندی پیش سازمان توریسم روسیه از افزایش۱۲ درصدی تعداد گردشگران ایرانی در این کشور خبر داده بود. براساس این گزارش، در میان کشورهایی که سفر شهروندانشان به روسیه رشد چشمگیری داشته، پس ازکانادا و هند نام ایران به چشم می‌خورد. در سال‌های اخیر روسیه در فضای گردشگری ایران به یک مقصد شناخته شده و پرفروش تبدیل شده‌است.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر