نتیجه‌ای یافت نشد.

سفر ۱۰۰ هزار ایرانی در یک سال به روسیه

شناسه خبر: 133707 سرویس: گوناگون يكشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۰۵ : ۰۱ : ۰۰
سفر ۱۰۰ هزار ایرانی در یک سال به روسیه
معاون آژانس فدرال توریسم روسیه در حاشیه نشست بین‌المللی اقتصادی روسیه و جهان اسلام در شهر کازان گفت تعداد گردشگران ایرانی که به روسیه سفر می‌کنند افزایش چشمگیری داشته‌ و تقریبا ۱۰۰ هزار ایرانی سال ۲۰۱۷ به روسیه سفر کردند.
۵۵آنلاین :

 الکسی کانیوشکوف ضمن اشاره به اینکه میزان سفر گردشگران ایرانی به روسیه ۶۲ درصد افزایش یافته‌، افزود: «با برگزاری جام جهانی فوتبال در روسیه، تعداد گردشگران کشورهای اسلامی همچون ایران در روسیه باز هم افزایش خواهدیافت.» چندی پیش سازمان توریسم روسیه از افزایش۱۲ درصدی تعداد گردشگران ایرانی در این کشور خبر داده بود. براساس این گزارش، در میان کشورهایی که سفر شهروندانشان به روسیه رشد چشمگیری داشته، پس ازکانادا و هند نام ایران به چشم می‌خورد. در سال‌های اخیر روسیه در فضای گردشگری ایران به یک مقصد شناخته شده و پرفروش تبدیل شده‌است.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تاثیر ارتباطات جدید بر ابعاد زندگی بشری

قصد داریم نگاهی داشته باشیم بر تاثیرات ابزارهای ارتباطی نوین بر ابعاد مختلف زندگی بشری در عصر حاضر.

مدلینگ کودکان تجاوز به حقوق آن‌هاست

مدیر عامل انجمن حمایت از حقوق کودکان گفت: کالا شدن کودک در بازار، تجاوز به حقوق کودک است. در بسیاری از موارد حوزه مدلینگ کودکان را می‌توان با نگاهی عمیق‌تر در دسته کودک آزاری مورد بررسی قرار داد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد

نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد آقای استورات گفته است: "من در یک مراسم عروسی بودم و یک نفر در اتاق وافور را دستم داد و من هم آن را کشیدم. نباید این کار را می کردم، اشتباه بود." "روری استوارت، نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا، به خاطر کشیدن تریاک در ایران عذرخواهی کرد

ویدیو : درگیری خرس و روستاییان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر