نتیجه‌ای یافت نشد.

سفارت آمریکا در ایروان: انتظار داریم ارمنستان به اعمال تحریم‌های ایران کمک کند

شناسه خبر: 150249 سرویس: گوناگون شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۵۹ : ۲۰ : ۰۰
سفارت آمریکا در ایروان: انتظار داریم ارمنستان به اعمال تحریم‌های ایران کمک کند
یکی از شبکه‌های خبری ارمنستان در خصوص تبعات احتمالی تعامل شهروندان ارمنی با بانک ملت شعبه ایروان، از سفارت آمریکا سوالی پرسیده و آمریکایی‌ها در پاسخ گفته‌اند که از دوستانشان، انتظار حمایت از تحریم‌های ایران را دارند.
۵۵آنلاین :

 سفارت آمریکا در ارمنستان با انتشار بیانیه‌ای، ضمن تأکید بر بسط روابط اقتصادی دو کشور، بر انتظار واشنگتن برای همراهی ایروان با تحریم‌های اعمال‌شده علیه تهران تأکید کرد.

آنطور که شبکه خبری «آرمنیا نیوز» گزارش داده، سفارت آمریکا در ایروان در پاسخ به سوال ارسالی تحریریه خبری این شبکه، پاسخی مکتوب داده و بر لزوم همراهی متحدان اقتصادی واشنگتن با تحریم‌های ایران پایفشاری کرده است؛ دور دوم تحریم‌های پسابرجامی آمریکا علیه ایران، از 14 آبان ماه شروع شد.

سوال ارسالی تحریریه آرمنیا نیور دقیقاٌ در خصوص فرجام کار با بانک ملت شعبه ایروان بوده است.

در جوابیه سفارت آمریکا آمده: «نگاه ایالات متحده، به ادامه همکاری با شرکت‌ها و دولت ارمنستان در مسیر تلاش برای فشار بر رژیم ایران برای توقف رفتار ثبات‌زدای ایرانیان است.»

در ادامه بیانیه آمده که نتیجه اعمال تحریم‌ها و فشار بر ایران، بازگرداندن مذاکره‌کنندگان هسته‌ای ایران به پای میز مذاکره برای رسیدن به «توافقی بهتر» است.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

عذر «بیخودی‌المُلک‌»های وطنی را بخواهید

یکی از گله‌مندی‌های عمومی، بیش از آنکه تعداد و تعدد کارمندهای جزء باشد وجود «بیخودی‌الملک»های وطنی است که مشخص نیست دقیقاً در این کشور چه می‌کنند اما حقوق‌های درشت می‌گیرند...

تبعات سیاسی و اجتماعی رکود تورمی در ایران چیست؟

اقتصاد ایران در شرایط کنونی در وضعیتی به سر می‌برد که زمینه بروز و ظهور جریان‌های پوپولیستی را بیش از گذشته مهیا کرده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آموزش پلیس آلمان به راننده های گوشی به دست

توی یک بزرگراه در آلمان تصادف وحشتناکی شده و یه عده از راننده ها می خوان از صحنه تصادف عکس و فیلم بگیرن (چیزی که توی ایران عادیه!) پلیس بهشون می گه خیلی دوست دارید اجساد رو ببینید؟ و پیاده شون می کنه و اصرار می کنه راننده را ببرد بالای سر اجساد، ادامش رو خودتون ببینید. در آخر هم جریمه سنگینی براشون می نویسه...

ویدیو: دستگیری مسافری که قصد داشت لحظه قبل فرود شیشه هواپیما را بشکند

تصاویری از دستگیری فردی که لحظاتی قبل از فرود بوئینگ ۷۳۷ در شهر کون مینگ چین قصد شکستن شیشه هواپیما داشت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر