سفارت آمریکا در ایروان: انتظار داریم ارمنستان به اعمال تحریم‌های ایران کمک کند

شناسه خبر: 150249 سرویس: گوناگون شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۵۹ : ۲۰ : ۰۰
سفارت آمریکا در ایروان: انتظار داریم ارمنستان به اعمال تحریم‌های ایران کمک کند
یکی از شبکه‌های خبری ارمنستان در خصوص تبعات احتمالی تعامل شهروندان ارمنی با بانک ملت شعبه ایروان، از سفارت آمریکا سوالی پرسیده و آمریکایی‌ها در پاسخ گفته‌اند که از دوستانشان، انتظار حمایت از تحریم‌های ایران را دارند.
۵۵آنلاین :

 سفارت آمریکا در ارمنستان با انتشار بیانیه‌ای، ضمن تأکید بر بسط روابط اقتصادی دو کشور، بر انتظار واشنگتن برای همراهی ایروان با تحریم‌های اعمال‌شده علیه تهران تأکید کرد.

آنطور که شبکه خبری «آرمنیا نیوز» گزارش داده، سفارت آمریکا در ایروان در پاسخ به سوال ارسالی تحریریه خبری این شبکه، پاسخی مکتوب داده و بر لزوم همراهی متحدان اقتصادی واشنگتن با تحریم‌های ایران پایفشاری کرده است؛ دور دوم تحریم‌های پسابرجامی آمریکا علیه ایران، از 14 آبان ماه شروع شد.

سوال ارسالی تحریریه آرمنیا نیور دقیقاٌ در خصوص فرجام کار با بانک ملت شعبه ایروان بوده است.

در جوابیه سفارت آمریکا آمده: «نگاه ایالات متحده، به ادامه همکاری با شرکت‌ها و دولت ارمنستان در مسیر تلاش برای فشار بر رژیم ایران برای توقف رفتار ثبات‌زدای ایرانیان است.»

در ادامه بیانیه آمده که نتیجه اعمال تحریم‌ها و فشار بر ایران، بازگرداندن مذاکره‌کنندگان هسته‌ای ایران به پای میز مذاکره برای رسیدن به «توافقی بهتر» است.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مسیح علی‌نژاد، کودکان شوشتر و یتیمی ملت ایران

علینژاد اگر چنین عکسهایی را از کودکان بریتانیایی/آمریکایی منتشر میکرد تمام اکانتهای مجازیش بلافاصله بسته، توسط پلیس بازداشت و تا دادگاه از روزنامه‌نگاری منع میشد و رساته‌ها بصورت خودکار و براساس عرف از تریبون دادن به او خودداری میکردند. اما انگار کودکان و جامعه ایرانی یتیم اند

چرا ادبیات نمی دانیم؟

کشوری که بنیان فکریش بر شعر و نظم ادبی استوار شده به جایی رسیده است که نسل دانشجوی هنر، شاعر ملی اش را نمی شناسد دلیل کجاست؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مرزبانان ربوده شده

گروه «جیش العدل» که اخیرا ۱۲ مرزبان ایرانی را ربوده، فیلمی از ربوده شدگان منتشر کرده که آن ها نام شان را اعلام می کنند.

ویدیو: چین؛ افتتاح یک هتل پنج ستاره در یک معدن متروکه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر