سفارت آمریکا در ایروان: انتظار داریم ارمنستان به اعمال تحریم‌های ایران کمک کند

شناسه خبر: 150249 سرویس: گوناگون شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۵۹ : ۲۰ : ۰۰
سفارت آمریکا در ایروان: انتظار داریم ارمنستان به اعمال تحریم‌های ایران کمک کند
یکی از شبکه‌های خبری ارمنستان در خصوص تبعات احتمالی تعامل شهروندان ارمنی با بانک ملت شعبه ایروان، از سفارت آمریکا سوالی پرسیده و آمریکایی‌ها در پاسخ گفته‌اند که از دوستانشان، انتظار حمایت از تحریم‌های ایران را دارند.
۵۵آنلاین :

 سفارت آمریکا در ارمنستان با انتشار بیانیه‌ای، ضمن تأکید بر بسط روابط اقتصادی دو کشور، بر انتظار واشنگتن برای همراهی ایروان با تحریم‌های اعمال‌شده علیه تهران تأکید کرد.

آنطور که شبکه خبری «آرمنیا نیوز» گزارش داده، سفارت آمریکا در ایروان در پاسخ به سوال ارسالی تحریریه خبری این شبکه، پاسخی مکتوب داده و بر لزوم همراهی متحدان اقتصادی واشنگتن با تحریم‌های ایران پایفشاری کرده است؛ دور دوم تحریم‌های پسابرجامی آمریکا علیه ایران، از 14 آبان ماه شروع شد.

سوال ارسالی تحریریه آرمنیا نیور دقیقاٌ در خصوص فرجام کار با بانک ملت شعبه ایروان بوده است.

در جوابیه سفارت آمریکا آمده: «نگاه ایالات متحده، به ادامه همکاری با شرکت‌ها و دولت ارمنستان در مسیر تلاش برای فشار بر رژیم ایران برای توقف رفتار ثبات‌زدای ایرانیان است.»

در ادامه بیانیه آمده که نتیجه اعمال تحریم‌ها و فشار بر ایران، بازگرداندن مذاکره‌کنندگان هسته‌ای ایران به پای میز مذاکره برای رسیدن به «توافقی بهتر» است.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ظریف: آیا ایران باید مثل مرده دراز بکشد و به همه خواسته‌ها تن بدهد؟

یکی باید بایستد و بگوید اینجا جنگل نیست و قانون جنگل نیز نیست که عده‌ای بخواهند در امور داخلی دیگر کشورها دخالت کنند و اینگونه اقدامات را انجام دهند.

فرهنگ چکیده ای از یک جامعه

در جوامع امروزی هویت یک ملت و یک کشور را با فرهنگ های مثبت و منفی آن می شناسند.کشورها به دو دسته توسعه یافته و جهان سوم تقسیم می‌شوند، که معمولاً کشورهای توسعه یافته فرهنگی بالاتر، وکشورهای جهان سوم از سطح فرهنگی پایین‌تری برخوردارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر