نتیجه‌ای یافت نشد.

سردار سلامی : دشمنان تنها به تحقیر ملت ایران می‌اندیشند

شناسه خبر: 160386 سرویس: توسعه ، گوناگون چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷, ۵۲ : ۱۶ : ۰۰
سردار سلامی :  دشمنان تنها به تحقیر ملت ایران می‌اندیشند
جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان تنها به تحقیر ملت ایران می‌اندیشند، گفت: امریکا امروز توان تولید قدرت را از دست داده است، اما در مقابل انقلاب اسلامی برای جهان اسلام قدرت سازی می‌کند.
۵۵آنلاین :

سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین والفجر ۸ و روز حفاظت اطلاعات سپاه که در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، عملیات" والفجر ۸" را از پیچیده‌ترین عملیات‌های تاریخ توصیف و تصریح کرد: در این عملیات تعیین کننده، رزمندگان سپاه اسلام توانستند با استفاده از اصل غافلگیری مطلق، طومار دشمن را در جنوبی‌ترین منطقه جنگ در هم پیچیده و یکی از راهبردی‌ترین عملیات‌ها را به بهترین شکل و با غلبه قوه ایمان بر سلاح به پایان برسانند.

وی افزود: با درخشش حفاظت اطلاعات در آن عملیات موفق که شاهکاری هنرمندانه را رقم زد، سالروز عملیات والفجر ۸ به روز حفاظت اطلاعات سپاه نام گرفت.

سلامی با پاسداشت مجاهدت‌های تلاشگران عرصه صیانت از سپاه اظهار کرد: حفاظت اطلاعات که رسالت خطیر صیانت از نیرومندترین قدرت دفاعی جهان اسلام را برعهده دارد، طی ۴ دهه توانسته است دشمن را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام گذارد.

وی با اشاره به دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی طی ۴ دهه تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران تنها یک نظام سیاسی را تغییر نداد، بلکه بعثت مجدد اسلام را رقم زد و با بازیابی و احیای عزم مسلمانان، نظم ساخته قدرتهای مستکبر و سلطه گر را بر هم زد و با حاکمیت بخشی به مستضعفان، آنان را از تحقیر قدرت‌های استعمار گر و سلطه جو نجات داد.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بیرق حیات بخش اسلام که توسط امام خمینی (ر) به اهتزاز درآمد، عامل کرامت بخشی به مسلمانان بود، گفت: به دلیل الهام‌بخشی گفتمان انقلاب اسلامی دشمن از ارائه این الگو در راهبردی‌ترین نقطه دنیا و تنگ شدن فضای تنفس قدرتهای سلطه گر و شکل گیری تمدن جدید به شدت در هراس بود.

وی افزود: دشمنان برای متوقف کردن حرکت توفنده انقلاب اسلامی از هیچ تلاش و تهدیدی فروگذار نکردند، اما جمهوری اسلامی ایران در برابر صف‌آرایی فشرده نظامی، سیاسی، روانی، فرهنگی، اطلاعاتی و رسانه‌ای قدرت‌های شیطانی با ایمان به خدا و فرهنگ عاشورایی ایستاد و نصرت الهی شامل حال ملت ایران گردید.

سلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی نظریه تسلط قدرت‌های بزرگ را شکست، اظهار کرد: سقوط شاه بزرگترین شکست تاریخی بر امپراتوری آمریکا بود که این شکست‌ها همچنان تداوم دارد.

وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی به عنوان تهدیدی خطرناک به دفاع مقدس و فرصتی برای شکوفایی ملت ایران تبدیل شد، گفت: دشمن در ادامه راهبردهای منتهی به شکست خود، تحریم‌های اقتصادی را اعمال کرد تا نظام و ملت ایران با پذیرش قواعد بازی آنان، از آرمان‌ها و اعتقادات خود دست بردارند، اما ملت ایران آموخته است که در جهان امروز یا باید تسلیم شد و یا مقتدر بود و ما اقتدار را انتخاب کردیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان تنها به تحقیر ملت ایران می‌اندیشند، تصریح کرد: ملت ایران همواره ثابت کرده است که در هر عرصه‌ای که ایستادگی کردیم به موفقیت دست یافته ایم.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها در فلسفه سیاسی شکست خورده اند، خاطر نشان کرد: امریکا امروز توان تولید قدرت را از دست داده است، اما در مقابل انقلاب اسلامی برای جهان اسلام قدرت سازی می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان با تاکید بر اینکه به اذن الهی دشمن را درهم خواهیم شکست، افزود: نقطه امن ما مقاومت است؛ آموخته ایم زمانی که رهبری فرزانه، حکیم و دشمن شناس، آرمانی والا و ملتی بزرگ داریم، داشتن دشمن موجب قدرتمندتر شدن ما می‌شود؛ هیچ فشاری نتوانسته ملت ایران را از حرکت توفنده خود مأیوس کند.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

وزیر جدید بهداشت، از حرف تا عمل

دکتر نمکی به وجود امضاهای طلایی در بخش دارو تاکید داشتند و خواهان و مدعی مبارزه با این چنین رانت هایی گشتند. رانت هایی که به نظر میرسد طولانی شدن تصدی های ناپایدار و غیر مفید در وزارت بهداشت  و همچنین افزایش های بی رویه تعرفه های پزشکی بدون تغییر در کیفیت خدمات، ناشی از همین رانت مخرب در خدماتی ترین بخش دولت باشد

حال و روز نظام ادارى ايران بحرانى است.

در اين سرى به بررسى اصول نظام ادارى،شفافيت و مبارزه با فساد ميپردازيم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر