نتیجه‌ای یافت نشد.

سردار سلامی :در توسعه قدرت موشکی با هیچ مانعی مواجه نیستیم

شناسه خبر: 159888 سرویس: توسعه ، گوناگون يكشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۳۳ : ۰۰ : ۰۰
سردار سلامی :در توسعه قدرت موشکی با هیچ مانعی مواجه نیستیم
برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری امشب با موضوع بررسی استراتژی دفاعی و منطقه‌ای ایران برگزار شد.
۵۵آنلاین :

موضوع گفت‌وگوی ویژه خبری امشب شنبه ۱۳ بهمن ماه بررسی استراتژی دفاعی و منطقه‌ای ایران با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

سردارسلامی در ابتدای برنامه ضمن گرامیداشت دهه فجر و شهادت پاسدار مرتضی علی احمدی در حادثه تروریستی مهر شهر گفت: انقلاب اسلامی ایران موجب شد ملت از اسارت و بردگی دشمنان نجات پیدا کند و به عرصه آزادی، استقلال و هویت حقیقی برسد و امروزه به عنوان ملت سرافراز در نظام جهانی تبدیل شود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به دستاورد‌های دفاعی کشور در ۴۰ سال عمر انقلاب و موضوع توسعه موشکی، تصریح کرد: ما کشوری مستقل و بزرگ و در عین حال دارای دشمنانی هستیم که در مقیاس جهانی دارای قدرت هستند و راهبرد‌های جدی برای کاهش و تضعیف قدرت ما دارند؛ دشمنان به دنبال این هستند که با ایجاد فضا‌های روانی، فشار‌های سیاسی و اقتصادی ملت ایران را از قدرت‌های اصیل خود خلع سلاح کنند.

وی با بیان اینکه کشور ما دارای یک راهبرد دفاعی کاملا مستقل است، گفت: قلب این راهبرد دفاعی ایجاد بازدارندگی در برابر دشمنان بزرگی است که مدام ما را تهدید می‌کنند و همیشه از روی میز بودن گزینه‌های نظامی یاد می‌کنند؛ این درحالی است که ما تجربیات گران بهایی را از کاربرد قدرت موشکی در سال‌های پایانی دفاع مقدس در اختیار داشته و تجربیات ارزنده‌ای را از نبرد‌های مسلمانان فلسطینی و لبنانی علیه رژیم صهیونیستی داریم.

سردار اسلامی افزود: هدف اساسی راهبردی دفاعی ما ایجاد مدام قدرت بازدارنده است که هر روز با پیشرفت فناوری نوسازی و بازسازی می‌شود.

وی با تاکید براینکه توسعه توانمندی موشکی برای کشور ما به عنوان یک نیروی محوری بازدارنده و دفاعی یک راهبرد توقف ناپذیر و مهارناپذیر است، بیان کرد: این قدرت فقط تابع اراده ملت بزرگ ایران و تابع سیاست‌های اساسی است که توسط مقام معظم رهبری تبیین می‌شود و در غالب هویت‌های فناورانه تحت عنوان موشک روی زمین شکل می‌گیرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: ما امروزه خوشبختانه در توسعه قدرت موشکی با هیچ مانعی فناورانه‌ای مواجه نیستیم؛ در دقت افزایی موشک‌ها، رساندن دقت آن‌ها به صد، در موضوع سوخت و پیشرفت، سر جنگی و قدرت تخریب و رادارگریزی هیچگونه مانعی نداریم و کاملا در همه جنبه‌های فناوری موشکی به یک استعداد خود اتکا رسیده ایم و هر روز کیفیت وقابلیت فنی آن‌ها افزوده می‌شود.


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تاثیر ارتباطات جدید بر ابعاد زندگی بشری

قصد داریم نگاهی داشته باشیم بر تاثیرات ابزارهای ارتباطی نوین بر ابعاد مختلف زندگی بشری در عصر حاضر.

مدلینگ کودکان تجاوز به حقوق آن‌هاست

مدیر عامل انجمن حمایت از حقوق کودکان گفت: کالا شدن کودک در بازار، تجاوز به حقوق کودک است. در بسیاری از موارد حوزه مدلینگ کودکان را می‌توان با نگاهی عمیق‌تر در دسته کودک آزاری مورد بررسی قرار داد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد

نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد آقای استورات گفته است: "من در یک مراسم عروسی بودم و یک نفر در اتاق وافور را دستم داد و من هم آن را کشیدم. نباید این کار را می کردم، اشتباه بود." "روری استوارت، نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا، به خاطر کشیدن تریاک در ایران عذرخواهی کرد

ویدیو : درگیری خرس و روستاییان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر