سرانجامِ پرونده نفتکش سانچی به کجا رسید؟

شناسه خبر: 152377 سرویس: گوناگون شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷, ۱۸ : ۱۰ : ۰۰
سرانجامِ پرونده نفتکش سانچی به کجا رسید؟
حق شناس گفت:پرونده نفتکش سانچی هنوز باز است و سازمان بنادر با همکاری شرکت ملی نفتکش برای گرفتن بیمه دریانوردان سانچی مسیر حقوقی را طی می کند.
۵۵آنلاین :

حق شناس گفت:پرونده نفتکش سانچی هنوز باز است و سازمان بنادر با همکاری شرکت ملی نفتکش برای گرفتن بیمه دریانوردان سانچی مسیر حقوقی را طی می کند.

حق شناس معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با تاکید بر تقویت ناوگان ملی دریایی گفت: تحریم‌ها تاثیر کمتری برای صنعت دریایی دارد و ما با تقویت فعالیت‌های خود سعی خواهیم کرد میزان اثرگذاری تحریم‌ها را کمرنگ‌تر کنیم.

وی با بیان اینکه ایران در صنعت کشتی‌سازی نسبت به سایر کشورهای دیگر عقب نیستیم، گفت: خوشبختانه مشکلی در ساخت کشتی وجود ندارد و هم‌اکنون از تمامی ظرفیت‌های خود در جهت تقویت صنعت کشتی‌سازی و شناور سازی استفاده خواهیم کرد.

حق شناس افزود: پرونده نفتکش سانچی هنوز باز است و سازمان بنادر با همکاری شرکت ملی نفتکش برای گرفتن بیمه دریانوردان سانچی مسیر حقوقی را طی می کند.

وی با بیان اینکه سازمان بنادر توسعه گردشگری را در بخش دریایی در دستور کار قرار داده است، گفت: استفاده از تسهیلات و وجوه اداره شده و همچنین همکاری با بخش خصوصی سعی خواهیم کرد سرمایه‌گذاران را برای سرمایه‌گذاری در این حوزه تشویق کنیم.

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه هیچ کشتی و یا شناور ناایمنی در آب‌های ایران وجود ندارد، گفت: خوشبختانه سازمان بنادر ،نوسازی تمامی شناورهای خود را در دستور کار قرار داده است و از سوی دیگر اجازه تردد هیچ شناور ناایمنی را در آب‌های ایران نمی‌دهد.


منبع : تابناک
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پاکستان چگونه در تله فقر گرفتار شد؟

چهاردهم آگوست ۱۹۴۷، روزی به یادماندنی در تاریخ پاکستان است، روز استقلال. روزی که محمدعلی جناح، قائد اعظم، پس از رهایی از استعمار حکومت بریتانیا در یک سخنرانی در کراچی اعلام کرد، امروز پس از ۱۰ سال تلاش و ممارست، به خواست خداوند کشوری تشکیل شد که هدف آن، زندگی و توسعه بر اساس فرهنگ و تمدن اسلامی است.

تورم از کجا به کجا رسید؟‌

تورم بالا از جمله مسائلی است که طی چهار دهه اخیر همیشه همراه اقتصاد ایران بوده و البته همواره برای کاهش آن برنامه ریزی شده است با این حال این رقم هیچ گاه به سطح متوسط کشورهای جهان نزدیک هم نبوده و حتی هیچ گاه به طور پایدار تک رقمی نمانده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر