ستاره برزیلی به بارسلون نزدیک شد

شناسه خبر: 185519 سرویس: ورزشی پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸, ۲۳ : ۰۶ : ۰۰
ستاره برزیلی به بارسلون نزدیک شد
با وجود آنکه برخی رسانه ها و نشریات ورزشی جهان از جمله «اکیپ» از بازگشت احتمالی نیمار به بارسلون خبر می دهند گزارش ها حاکی است که گفتگوها میان مسئولان باشگاه اسپانیایی و پاری سن ژرمن پیشرفت چندانی نداشته است.
۵۵آنلاین :

به گزارش خبرگزاری فرانسه نمایندگان باشگاه بارسلونا روز سه شنبه عازم فرانسه شدند تا با همتاهای خود در پاری سن ژرمن در خصوص جذب نیمار مذاکره کنند اما ظاهرا موضع انعطاف ناپذیر «پی اس جی» در قبال پیشنهاد های کاتالان ها سبب شده تا این گفتگو ها بدون پیشرفت محسوس و توافقی مشخص به پایان برسد.

با این حال نزدیک شدن نیمار به آبی اناری ها برغم نتیجه ندادن گفتگوها از این جهت محتمل است که به اعتقاد برخی کارشناسان نیمار بیشتر به سوی تیم سابق خود متمایل است در حالی که گفته می شد بارسلون ممکن است خیلی تمایلی برای این بازگشت نداشته باشد و یا اینکه از بضاعت مالی مناسب برای پرداخت هزینه های سنگین این انتقال برخوردار نباشد.

با قدم پیش گذاشتن مسئولان باشگاه بارسلون مشخص شد که بارسلون نیز در این معامله بسیار جدی است و این احتمال می رود که دو طرف ظرف ساعات آینده با کمی انعطاف بیشتر به توافق نهایی دست یابند. طبق آخرین خبرها نمایندگان دو باشگاه قرار است به زودی در لیورپول بار دیگر با یکدیگر ملاقات کنند.

هنوز درباره جزئیات دقیق پیشنهادها و خواسته های دو طرف اطلاعات مشخصی در دست نیست اما به نوشته برخی رسانه های فرانسوی اریک آبیدال، مدیر ورزشی بارسلونا و دو تن از مسئولان دیگر این باشگاه پیشنهادی را مطرح کرده اند که در آن احتمال معاوضه نیمار با فیلیپ کوتینیو و ایوان راکیتیچ، دو بازیکن بارسلونا مطرح است.

از سوی دیگر گفته می شود که دو طرف بر سر مبلغی که برای رضایت نامه نیمار باید به پاری سن ژرمن پرداخت شود هنوز به توافق دست نیافته اند.

این در حالی است که لئوناردو، مدیر جدید ورزشی پاری سن ژرمن روز شنبه در جریان کنفرانس خبری نخستین مسابقه این تیم در لیگ یک فرانسه اعلام کرده بود که «پیشرفت هایی بیش از گذشته» در پرونده انتقال ستاره برزیلی حاصل شده است.

نیمار هم اکنون دو مشتری بزرگ دارد که یکی از آنها بارسلون است. رئال مادرید اسپانیا دیگر متقاضی جدی نیمار محسوب می شود که در صورت شکست گفتگوها میان باشگاه پاریسی و بارسلون احتمال انتقال جنجالی این ستاره برزیلی به مادرید تقویت می شود.

نشریه «آ اس» اسپانیا پیش از این اعلام کرده بود که پاری سن ژرمن به مسئولان رئال پیشنهاد کرده در ازای پرداخت ۲۲۲ میلیون یورو و یا نیمی از این مبلغ به اضافه چند بازیکن دیگر مهاجم برزیلی را به خدمت بگیرند.

ستاره بیست و هفت ساله و سرشناس پاری سن ژرمن تابستان سال ۲۰۱۷ در ازای قراردادی به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به این باشگاه پیوست.


منبع : یورونیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کشتن سگ ها، راه غلط مقابله

در تمامی کشورهای دنیا مشکل حضور حیوانات غیر خانگی در مناطق مسکونی وجود دارد و هر کشور روش های خاصی را در جلوگیری از این امر دارند.

تعلل دولت در مقابله با يک فساد

مدت‌هاست مسئله تعارض منافع به‌عنوان زمینه اصلي بروز انواع مفاسد مورد توجه واقع شده است؛

اخبار ویدئویی

بیشتر
اشتباه مرد، منجر به مرگ همسرش شد.

اشتباه مرگبار مرد منجر به کشته شدن همسرش شد

اشتباه مرد، منجر به مرگ همسرش شد.

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر