نتیجه‌ای یافت نشد.

ستاره ای که با خانواده‌اش در اتومبیل زندگی می کرد

شناسه خبر: 166453 سرویس: توسعه ، جهان ، فرهنگ و هنر ، گوناگون دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸, ۰۲ : ۱۵ : ۰۰
ستاره ای که با خانواده‌اش در اتومبیل زندگی می کرد
جیم کری کمدین معروف آمریکایی در جوانی به همراه خانواده اش تا مدت‌ها دریک اتومبیل زندگی میکردند.
۵۵آنلاین :

 

جیم کری کمدین مشهور آمریکایی کوچکترین عضو از چهار فرزند خانواده اش بود. وی از کودکی علاقه شدیدی به بازیگری داشت و به همین جهت همیشه سعی می‌کرد تا در اذهان عمومی به اجرای نمایش بپردازد و حتی برای دوستانش نمایش خصوصی بگذارد. با بیکاری پدر جیم کری و نامساعد شدن وضعیت خانواده او روحیه شاد وی بیشتر به یأس تبدیل شد چرا که تمام افراد خانواده او در یک کارخانه کار می کردند و خود او نیز بعد از مدرسه در این کارخانه کار میکرد.

بعد از مهاجرت آن‌ها از تورنتو به لس آنجلس و ترک کار کردن در کارخانه، خانواده جیم کری مجبور بودند تا مدتی طولانی در یک ون خانوادگی زندگی کنند تا وضعیت مالی آن‌ها به حالت عادی باز گردد.

جیم، در هالیوود مدتی اجراهای کمدی تک نفره را در کلوب‌های شبانه تجربه کرد و آرام‌آرام وارد سینما شد، او تا یک دهه پس از انجام فعالیت‌های سینمایی نقش مهمی را بدست نیاورد. در اولین فیلم‌هایش هیچ نشانی از استعدادهای نمایشی خود بروز نداد.

نقطه ظهور وی به عنوان یک ستاره هالیوود در فیلم «ماسک» بود که فروش بالایی را تجربه کرد، اما جیم کری تنها ۳۵۰ هزار دلاردستمزد از این فیلم دریافت کرد، اما جیم کری در همان سال با فیلم «احمق و احمق تر» که بسیار هم مورد توجه مخاطبان قرار گرفت هفت میلیون دلار دستمزد گرفت،


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر