سازمان منطقه آزاد اروند و همراه اول تفاهم ‌نامه ایجاد شهر هوشمند امضا کردند

شناسه خبر: 111392 سرویس: اقتصادی سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶, ۱۹ : ۱۷ : ۰۰
سازمان منطقه آزاد اروند و همراه اول تفاهم ‌نامه ایجاد شهر هوشمند امضا کردند
سازمان منطقه آزاد اروند و همراه اول به منظور همکاری برای ایجاد شهر هوشمند، افزایش کیفیت و سطح خدمات تلفن همراه مطابق استانداردهای جهانی تفاهم ‌نامه همکاری امضا کردند.
۵۵آنلاین :

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران؛ این تفاهمنامه با هدف ایجاد سرویس های ویژه همراه اول برای منطقه آزاد اروند، به امضای «اسماعیل زمانی» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و «وحید صدوقی» مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار ایران رسید. 

بر اساس این گزارش، تامین سیم کارت و تبلت ‌های دانش آموزی با هدف هوشمندسازی مدارس، تامین بستر مناسب برای ارایه و ایجاد خدمات شهر هوشمند از جمله حمل و نقل هوشمند شهری و جاده ای، پایش هوشمند مصرف انرژی (آب، گاز، برق)، خانه های هوشمند، تعریف بسته ‌های تخفیف اختصاصی منطقه در حوزه مکالمه و اینترنت، کیف پول خرد و شبکه پرداخت و ارتقای شبکه روستایی و شهری منطقه آزاد اروند به نسل 4.5 اینترنت همراه، از جمله موارد توافق این تفاهمنامه است. 

همچنین با توجه به معافیت مناطق آزاد تجاری از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده، پس از کسب دستور مراجع قانونی، هزینه مالیات بر ارزش افزوده برای ساکنان منطقه آزاد اروند از قبوض تلفن همراه اول کسر می شود. 

علاوه بر این، بسته های سرویس های اختصاصی موبایل حسب نیاز منطقه آزاد اروند، برای شهروندان این منطقه تعریف خواهد شد. 

این موارد ثمره امضای تفاهم‌ نامه سازمان منطقه آزاد اروند با شرکت ارتباطات سیار ایران است که عواید دیگری نیز برای ساکنان منطقه آزاد اروند در پی خواهدداشت . 

با توجه به ضرورت گسترش فناوری های نوین در سطح جامعه و ارایه خدمات بهینه با درنظر گرفتن ارزش های اسلامی و ایرانی و ضرورت اهمیت استفاده از ابزارها و تکنیک های نوین از جمله تلفن های همراه در ارتقای رضایت مندی عمومی در جامعه و با توجه به وجود زیرساخت های مناسب در شرکت همراه اول، این تفاهمنامه منعقد شده است.


منبع : خبرآن‌لاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

از بس که شادی نداریم

احساس شادکامی و نشاط، برآیند سیاستگذاری های توسعه ای- رفاهی و معیاری است که میزان رضایت مندی و امنیت روانی- اجتماعی شهروندان را نشان می دهد، اما ایران با توجه به آمارهای جهانی در این زمینه رتبه پایینی دارد.

چرا اینقدر اشتباه می کنیم؟

اشتباه کردن مهم نیست. تعداد اشتباهات مهم است و بلکه تکرار اشتباهات مخرب است

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: نجات راننده تایوانی از مرگ در پی سقوط سنگ از کوه

سرمربی و مادر

لیگ دسته اول فوتسال زنان، کوهدشت لرستان مقابل شهروند ساری.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان