سازمان ملل: ۱۹۱ هزار نفر در اندونزی به کمک بشردوستانه فوری نیاز دارند

شناسه خبر: 146533 سرویس: اجتماعی ، گوناگون دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷, ۱۹ : ۱۶ : ۰۰
دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل در پی وقوع زمین‌لرزه و سونامی در اندونزی اعلام کرد ۱۹۱ هزار نفر در این کشور به کمک فوری نیاز دارند.
۵۵آنلاین :

دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد روز دوشنبه در پی وقوع زمین لرزه و سونامی که غرب جزایر سولاوسی اندونزی را ویران کرده است اعلام کرد ۱۹۱ هزار نفر در این کشور به کمک بشردوستانه فوری نیاز دارند.

این منبع اعلام کرد نزدیک به ۴۶ هزار کودک و ۱۴ هزار سالمند از آسیب پذیرترین افرادی هستند که در مراکز شهری زندگی می‌کنند و دولت تلاش‌های خود را برای نجات این افراد متمرکز کرده است.

بنابر آخرین خبرها، آمار کشته‌های سونامی اندونزی به بیش از ۸۰۰ نفر رسیده و مقامات پزشکی این کشور به دفن گروهی قربانیان روی آورده‌اند، در عین حال کمبود مواد غذایی باعث هجوم مردم به فروشگاه‌ها شده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر