ساحلی بازان ایران قهرمان جام بین قاره ای شدند

شناسه خبر: 150275 سرویس: ورزشی ، گوناگون يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷, ۳۸ : ۰۰ : ۰۰
ساحلی بازان ایران قهرمان جام بین قاره ای شدند
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دیدار پایانی جام بین قاره ای با برتری چهار بر 2 مقابل روسیه صاحب عنوان قهرمانی این رقابت ها شدند.
۵۵آنلاین :

دیدار پایانی هشتمین دوره رقابت های جام بین قاره ای فوتبال ساحلی از ساعت 19 و 30 دقیقه امروز (شنبه) به میزبانی کشور امارات متحده عربی برگزار شد و ساحلی بازان ایران برای دومین بار در این مسابقات، به مقام قهرمانی رسیدند.
تیم فوتبال ساحلی ایران یک مقام نایب قهرمانی از جام بین قاره ای نیز در کارنامه دارد.
ایران که در مرحله مقدماتی با تیم های آمریکا، تاهیتی و روسیه هم گروه بود با اقتدار حریفان خود را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی مقابل تیم شگفتی ساز مصر با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید تا جواز حضوردر فینال را بدست آورد.
ساحلی بازان ایران در حالی به این مهم دست یافتند که «مارکو اوکتاویو» سرمربی خود را به دلیل محرومیت و «محمد احمدزاده» کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتند.
رقابت های جام بین قاره ای با حضور هشت تیم برتر جهان برگزار شد که در گروه دوم نیز تیم های اسپانیا، برزیل، مصر و امارات متحده عربی حضور داشتند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پارک، خانه شما نیست! سگ‌ها را ببندید

دستکم سگ های بزرگ، عامل بالقوه خطر هستند و به استناد همین قوانین موجود، پلیس می تواند از تردد آنها در معابر عمومی جلوگیری کند. به نظر می رسد، اکثریت نیز با این پیشنهاد موافق باشند چرا که سگ هایی مانند سگ های حادثه ساز لواسان، در هر نقطه دیگری می توانند فجایعی حتی بدتر بیافرینند

ریشه جدایی مردم از سیاست مداران چیست؟

آدمی، موجودی هوشمند و سودجو است که تلاش می کند با کمترین هزینه، بیشترین منفعت را به سوی خود جذب کند. وقتی تعداد انسان ها از «یک» فراتر رود، زمینه تزاحم فراهم می آید. بنا به تعریف، حکومت شکل می گیرد تا منافع جمعی اتباعش را تامین و تزاحم بین آن ها را مدیریت کند. اما در جهان واقعی، موضوع این قدرساده نیست. قدرت، به طور وسیعی نه در خدمت منافع جامعه بلکه برای جلب منفعت حکمران به کار رفته است. در واقع حاکم در برابر این سوال قرار می گیرد که وقتی قدرت را در دست دارد، چرا نباید آن را حداکثری، فراگیر، مطلق، مادام العمر و موروثی کند؟ پادشاهی که نوع غالب حکومت در تاریخ بشر است- این گونه زاده می شود. سوال بزرگ یک شاه همیشه آن است که چگونه می تواند تزاحم منافع خود با رعایایش را به صورت بهینه مدیریت کند؟ جوری که خودش بیشترین و ماندگارترین نفع را ببرد، ارکان حکومتش دلایل کافی برای حمایت از او داشته باشند و رعیت نیز آن قدر بهره ببرد که نیاشوبد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: سایه مرگبار مالچ پاشی بر طبیعت خوزستان

در حالی که متخصصان و کارشناسان بارها کانون ریزگردها را قسمت های خشک شده تالاب های جنوب کشور، به ویژه هورالعظیم و راه مهار آن را پاشیدن ریگ دانسته اند، دست دولت و پیمانکاران "مالچ پاش" بر پوشاندن شنزارها و ماسه زارهای خوزستان با گرد مرگ اصرار دارند.

ویدیو: صید ماهی سمان و هامور به روش خیه یا خطره در ساحل عسلویه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر