زلزله شب گذشته عراق بیش از ۵۰۰ مصدوم داشته است

شناسه خبر: 117549 سرویس: گوناگون دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶, ۴۸ : ۱۲ : ۰۰
زلزله شب گذشته عراق بیش از ۵۰۰ مصدوم داشته است
مرکز هماهنگی بحران دولت منطقه‌ای کردستان عراق اعلام کرد: در پی وقوع زلزله ۷.۳ ریشتری شب گذشته در عراق دست‌کم شش تن کشته و بیش از ۵۰۰ نفر مصدوم شدند.
۵۵آنلاین :

مرکز هماهنگی بحران دولت منطقه‌ای کردستان عراق اعلام کرد: در پی وقوع زلزله ۷.۳ ریشتری شب گذشته در عراق دست‌کم شش تن کشته و بیش از ۵۰۰ نفر مصدوم شدند.

 برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی در ترکیه و امارات متحده عربی هم این زمین لرزه را احساس کردند.

طبق اعلام مرکز لرزه نگاری آمریکا بیش از ۷۰ میلیون نفر زمین لرزه شب گذشته را احساس کرده‌اند که ۲۳۹ هزار نفر از آنان لرزه‌های آن را بسیار قوی و شدید تجربه کرده‌اند.

دربندیخان شهری است که بیشترین آسیب را دیده و دست کم ۳۰ نفر در این منطقه مصدوم شده‌اند. زمین لرزه همچنین موجب قطعی برق بیمارستانِ این شهر شده و ساختمان‌های شهر نیز به شدت خسارت دیده‌اند.

به گزارش روزنامه اکسپرس، یکی از مقامات دپارتمان هواشناسی عراق اعلام کرد: این زمین لرزه در سراسر کشور از جمله بغداد احساس شده اما بزرگی آن حدود ۶.۵ ریشتر بوده است. در پی این حادثه بسیاری از ساکنان پایتخت عراق وحشت زده خانه‌ها و ساختمان‌های بلند را ترک کرده‌اند.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

مافیای کنکور

هر گاه موضوعی برای مردم مهم باشد،مردم از آن نقطه آسیب پذير نشان می دهند و این فرصت را برای عده ای سودجو مهیا می سازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و جیب مردم را خالی کرده و جيب هاى خود را پر ميكنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر