نتیجه‌ای یافت نشد.

زغال فروش قاتل درختان جنگلی به دام افتاد

شناسه خبر: 173823 سرویس: اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۳۵ : ۱۲ : ۰۰
زغال فروش قاتل درختان جنگلی به دام افتاد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت این اداره عامل اصلی تهیه زغال در شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
۵۵آنلاین :

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت این اداره عامل اصلی تهیه زغال در شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

میرشهرام میررضایی روز شنبه اظهار داشت: به دنبال گشت‌های شبانه نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر یکی از عوامل اصلی زغال منطقه که باعث نابودی جنگل های منطقه شده بود دستگیر کردند.
وی افزود: این فرد با دادن پول به صورت پیش پرداخت به افرادی در مناطق جنگل نشین جهت تهیه زغال باعث افزایش انگیزه تخریب جنگل و تهیه زغال شده است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختربیان کرد: این فرد در سال های گذشته با این روند تهیه زغال و تخریب جنگل ادامه می‌دهد تا جایی که بارها توسط نیروهای حفاظت منابع طبیعی دستگیر شده است.
میررضایی اضافه کرد: اما با توجه به پایین بودن میزان جریمه تعرفه نرخی و عدم توقیف متخلف تکرارجرم صورت می گیرد.
وی ادامه داد: انتظار می‌رود مردم جهت حفاظت از جنگل ها پیشگام و پیش‌قدم شوند و با معترضان و متخلفان عرصه‌های جنگلی و انفال مقابله کنند.


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حراج‌های دقیقه 90

دولت در جریان بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی سال 98، بیش از 52 هزار میلیارد تومان از اموال عمومی را از طریق بورس به فروش خواهد رساند.

در انتظار مرگ شوهر برای چند لقمه نان

داستان دردناک دخترانی که برای مستمری با پیرمرد‌ها ازدواج می‌کنند!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر