زغال فروش قاتل درختان جنگلی به دام افتاد

شناسه خبر: 173823 سرویس: اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۳۵ : ۱۲ : ۰۰
زغال فروش قاتل درختان جنگلی به دام افتاد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت این اداره عامل اصلی تهیه زغال در شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
۵۵آنلاین :

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت این اداره عامل اصلی تهیه زغال در شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

میرشهرام میررضایی روز شنبه اظهار داشت: به دنبال گشت‌های شبانه نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر یکی از عوامل اصلی زغال منطقه که باعث نابودی جنگل های منطقه شده بود دستگیر کردند.
وی افزود: این فرد با دادن پول به صورت پیش پرداخت به افرادی در مناطق جنگل نشین جهت تهیه زغال باعث افزایش انگیزه تخریب جنگل و تهیه زغال شده است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختربیان کرد: این فرد در سال های گذشته با این روند تهیه زغال و تخریب جنگل ادامه می‌دهد تا جایی که بارها توسط نیروهای حفاظت منابع طبیعی دستگیر شده است.
میررضایی اضافه کرد: اما با توجه به پایین بودن میزان جریمه تعرفه نرخی و عدم توقیف متخلف تکرارجرم صورت می گیرد.
وی ادامه داد: انتظار می‌رود مردم جهت حفاظت از جنگل ها پیشگام و پیش‌قدم شوند و با معترضان و متخلفان عرصه‌های جنگلی و انفال مقابله کنند.


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آقا مصطفی واقعاً فرزند خلف امام بود

محمد غرضی گفت: مشیت الهی بود که ایشان قبل از پیروزی انقلاب، امام و انقلابیون را ترک کند. این اتفاق باعث شد تغییراتی در روند کارها رخ دهد. به هر حال ایشان 15 خرداد را درک کرده و در فضای انقلابی پرورش یافته بود.

مست عشق ساخته نشده جنجالى شد

دیدار شمس تبریزی و مولانا یکی از مقاطعی از تاریخ فرهنگ و ادب ایران است. یک عاشقانه‌ای که شانه به شانه فرهنگ ایرانی بوده و  طی سال‌ها و دهه‌های اخیر موضوع جذابی در ادبیات، تئاتر، موسیقی و سینمای ایران بوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: اردوغان زمانی نفت می‌دزدید و حالا زمین می‌دزدد

ویدئو: انتخابات کانادا؛ جاستین ترودو دولت اقلیت تشکیل می‌دهد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر