رییس دادگستری گلستان: سلاله مورد تجاوز قرار نگرفته است

شناسه خبر: 132539 سرویس: اجتماعی ، گوناگون جمعه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۰۵ : ۲۲ : ۰۰
رییس دادگستری گلستان: سلاله مورد تجاوز قرار نگرفته است
رییس کل دادگستری گلستان گفت که مطابق بررسی پزشکی قانونی تجاوزی به سلاله یلمه کودک اهل آق قلا صورت نگرفته و علت مرگ وی خفگی اعلام شده است.
۵۵آنلاین :

هادی هاشمیان گفت: به محض اعلام مفقودی تلاش دستگاه قضایی و انتظامی برای یافتن این دختر بچه آغاز و مظنون شناسایی و به فاصله کوتاهی دستگیر شد.

وی با بیان اینکه قاتل در بازجویی سرخوردگی اجتماعی و انتقام جویی را انگیزه قتل عنوان کرده است؛ اظهار داشت: آنچه مسلم است تجاوزی به مقتول صورت نگرفته و علت مرگ خفگی است و در همین رابطه دادستان آق قلا موظف شده به صورت ویژه پرونده را رسیدگی کند.
رییس دادگستری گلستان با تصریح بر اینکه انتشار تصویر قاتل در رسانه ها و حتی شبکه های اجتماعی خلاف قانون است؛ گفت: در رابطه با قتل هم دادستان مرکز استان (گرگان) یا دادستان آق قلا مجاز به مصاحبه هستند و پس از جمع بندی نهایی موضوع توسط قاضی پرونده؛ رییس دادگستری استان جزئیات را اطلاع رسانی خواهد کرد.
به گزارش ایرنا روز گذشته سلاله یلمه دختر پنج ساله اهل روستای گری دوجی از توابع شهرستان آق قلا در نزدیکی گرگان مرکز استان گلستان مفقود که به فاصله کوتاهی پیکر بی جانش پیدا شد.
گفته می شود قاتل که معتاد به مواد مخدر است با بستن دست و پا و دهان دختر بچه و رها کردن در اطراف روستا باعث مرگش شده است.
شهرستان مرزی آق قلا در شمال استان گلستان و همسایگی ترکمنستان با گرگان کمتر از 20 کیلومتر فاصله دارد و بیشتر ساکنان آن را قوم ترکمن تشکیل می دهند. 


منبع : ایران آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر