رییس دادگستری گلستان: سلاله مورد تجاوز قرار نگرفته است

شناسه خبر: 132539 سرویس: اجتماعی ، گوناگون جمعه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۰۵ : ۲۲ : ۰۰
رییس دادگستری گلستان: سلاله مورد تجاوز قرار نگرفته است
رییس کل دادگستری گلستان گفت که مطابق بررسی پزشکی قانونی تجاوزی به سلاله یلمه کودک اهل آق قلا صورت نگرفته و علت مرگ وی خفگی اعلام شده است.
۵۵آنلاین :

هادی هاشمیان گفت: به محض اعلام مفقودی تلاش دستگاه قضایی و انتظامی برای یافتن این دختر بچه آغاز و مظنون شناسایی و به فاصله کوتاهی دستگیر شد.

وی با بیان اینکه قاتل در بازجویی سرخوردگی اجتماعی و انتقام جویی را انگیزه قتل عنوان کرده است؛ اظهار داشت: آنچه مسلم است تجاوزی به مقتول صورت نگرفته و علت مرگ خفگی است و در همین رابطه دادستان آق قلا موظف شده به صورت ویژه پرونده را رسیدگی کند.
رییس دادگستری گلستان با تصریح بر اینکه انتشار تصویر قاتل در رسانه ها و حتی شبکه های اجتماعی خلاف قانون است؛ گفت: در رابطه با قتل هم دادستان مرکز استان (گرگان) یا دادستان آق قلا مجاز به مصاحبه هستند و پس از جمع بندی نهایی موضوع توسط قاضی پرونده؛ رییس دادگستری استان جزئیات را اطلاع رسانی خواهد کرد.
به گزارش ایرنا روز گذشته سلاله یلمه دختر پنج ساله اهل روستای گری دوجی از توابع شهرستان آق قلا در نزدیکی گرگان مرکز استان گلستان مفقود که به فاصله کوتاهی پیکر بی جانش پیدا شد.
گفته می شود قاتل که معتاد به مواد مخدر است با بستن دست و پا و دهان دختر بچه و رها کردن در اطراف روستا باعث مرگش شده است.
شهرستان مرزی آق قلا در شمال استان گلستان و همسایگی ترکمنستان با گرگان کمتر از 20 کیلومتر فاصله دارد و بیشتر ساکنان آن را قوم ترکمن تشکیل می دهند. 


منبع : ایران آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا زنگنه به الجزایر نرفت؟شکستی دیگر ؟

چرا جلسه JMMC مهم است؟

حجم سه رانت‌پاشی در نیمه اول

«دلار جهانگیری»، «سکه قربانی» و «فولاد سرقینی» سه منبع اصلی رانت در نیمه اول سال ۹۷ بودند که سفره اهل رانت را آبادتر کردند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر